Savo internetiniame puslapyje www.motyvuotiatletai.lt Arturas pasakoja, kad nepamena savęs sportuojant iki 25 metų. „Buvau vyrukas, kuriam vakarėliai bei skanus riebus maistas buvo normalus rėžimas. Tikiu, kad ir tu save atpažįsti panašioje situacijoje? Daugeliui ne paslaptis, ypatingai kas mane pažįsta, kad buvau itin lieknas ir silpnas, todėl sverdamas 59 kilogramus nutariau, kad atėjo laikas keistis. Jeigu tu esi ar buvai panašioje situacijoje, aš tave puikiai suprantu“, - teigia Arturas.
Bemaž kiekvieną dieną jis dalinasi savo nuotykiais su gerbėjais internete. Šiandien projektas „Motyvuoti atletai“ yra ne tik dienoraštis, bet ir žmonių bendruomenė, kuri Facebook puslapyje komunikuoja, bendrauja bei diskutuoja aktyvaus gyvenimo, mitybos ir sporto klausimais. „Besidomėdamas sportu bei mitybą, susipažinau su daug gerų ir įdomių žmonių: sportininkų, trenerių, entuziastų, daktarų bei tinginių ir hate’rių, kurie man padėjo ir pastūmėjo eiti ryžtingiau savo užsibrėžtu keliu“, - šypsosi Arturas.
Šįkart jis dalinasi puikiu sveikos vakarienės, kurią gamina jo širdies draugė Ieva, receptu ir atsako į klausimą, kuris rūpi visiems – ar šokoladas yra kenksmingas?
„Darausi salotas, kepsiuosi lašišos kepsnelį, o štai čia – saldžiosios bulvės“, - iš anksto savo vakariene gundo Ieva.
Pasak „Motyvuotų atletų“, tokia vakarienė tikrai neapkrauna organizmo. „Dabar yra septinta valanda vakaro, eisime miegoti dešimtą. Viskas yra labai gerai – dvi ar trys valandos prieš miegą. Super!” – reziumuoja Arturas.
Šiandien jis sulaukė klausimo apie juodą šokoladą: „Kiek reikia suvalgyti šokolado per savaitę, kad tai nepakenktų medžiagų apykaitai?“
„Esu pasimetęs, - šypsojosi Arturas. – Juk aš negaliu žinoti žmogaus kūno svorio, kiek jis sportuoja, kada sportuoja, kiek ir ką valgo. Tačiau nepamirškime, kad juodas šokoladas yra lygiai toks pats maistas. Išsireiškimas „kenkia raumenims“ čia niekaip netinka, jei šokoladas yra iš tikros kakavos. Bet tai yra cukrus, angliavandenis. Juodą šokoladą yra patartina valgyti „aplink“ bet kokią kitą fizinę veiklą. Po treniruotės šokoladas gali padėti raumenims „atsistatyti“.
Pagrindinis patarimas – valgyti šokoladą reikia „su protu“ pagal jūsų makro poreikius.