Mažamečių vaikų tėvai gali tik nostalgiškai prisiminti laikus, kai susikrauti lagaminą atostogoms galėdavo paskutinį vakarą prieš kelionę. Kuo mažesnis vaikas, tuo ilgesnis ir jam reikalingų daiktų sąrašas: vežimėlis, rūbai įvairiems orams, žaislai, užkandžiai.
Rezervacija patvirtinta. Pirmyn prie sąrašo
Reikalingų daiktų sąrašą patariama susidaryti iš karto po to, kai rezervuojama kelionė. Sąrašo punktus verta rūšiuoti pagal kategorijas, pavyzdžiui, kelionės dokumentai, rūbai, technika, daiktai vaikams ir pan. Sudarius ir išsaugojus tokį sąrašą kompiuteryje, keliaujant kitą kartą, teliks jį tik atnaujinti – taip bus sutaupyta nemažai laiko.
Bagažas be viršsvorio
Jei keliausite lėktuvu, informacijos apie bagažo svorį ieškokite oro linijų arba kelionių organizatoriaus tinklapyje. Kiekvienas atostogautojas, keliaujantis su „Kidy Tour“, gali vežtis 20 kg priduodamo ir 5 kg rankinio bagažo. Vaikų iki dviejų metų bagažas gali sverti 10 kg, su savimi nemokamai galima imti ir vaikišką sulankstomą vežimėlį. Rekomenduojama bagažą pasverti dar namuose ir įsitikinti, kad svoris lagaminuose paskirstytas tolygiai.
Mažiau yra daugiau
Kiekvienas bent kartą krovęs lagaminą žino: daiktų visada daugiau, nei vietos lagamine. Didžiąją dalį daiktų, dažniausiai, sudaro šeimos narių rūbai. Jei neplanuojate kiekvieną atostogų dieną vilkėti vis kitais rūbais, sutaupysite nemažai vietos lagamine. Be to, daugelyje viešbučių galima pasinaudoti rūbų skalbimo paslaugomis, o apsistoję mieste gali naudotis savitarnos skalbyklomis.
Darželinukų tėvai, ruošdamiesi kelionei į kitas šalis, neretai svarsto, ar verta imti vaikišką vežimėlį, nes karštas klimatas ir ilgesni nuotoliai greit nuvargina mažylius. Kelionių organizatorius savo klientams dažnai primena, kad turistų pamėgtose vietovėse tiek Turkijoje, tiek Ispanijoje, veikia speciali „vaikiškų vežimėlių nuomos“ paslauga. Dar neišvykę iš namų, internetu galite išsirinkti patogiausią vežimėlio modelį ir daug kitų, specialiai vaikams skirtų daiktų.