• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jauna moteris neteko mylimo vyro vos septynios savaitės po judviejų svajonių vestuvių – vyrui pasireiškė daugelio organų nepakankamumas.

Jauna moteris neteko mylimo vyro vos septynios savaitės po judviejų svajonių vestuvių – vyrui pasireiškė daugelio organų nepakankamumas.

REKLAMA

25 metų amžiaus moteris liko našle – jos pirmoji meilė, kurį ji pažinojo nuo paauglystės, būdamas vos 27 mirė nuo daugybinio organų nepakankamumo. Gedinti Lucy Hesford–Buckingham vyro Simono neteko vasario 22 dieną, rašo mirror.co.uk

Diagnozuotas autoimuninis hepatitas

Simonui prieš ketverius metus buvo diagnozuotas autoimuninis hepatitas, o vos trims savaitėms praėjus po vestuvių jis buvo paguldytas į intensyvios terapijos skyrių. Lucy pasakojo, kad Simonas buvo „pats dosniausias ir rūpestingiausias žmogus“, kokį ji yra mačiusi.

Pora susipažino, kai Lucy buvo 16, o Simonui – 18. Nuo to laiko jie visada buvo kartu. Simono sveikata suprastėjo praėjusiais metais jam pakeitus vaistus, todėl paskutiniais gyvenimo mėnesiais jam daug laiko teko praleisti ligoninėje. Pora turėjo tuoktis 2021 metų gruodį, bet dėl Simono ligos vestuves teko atidėti.

REKLAMA
REKLAMA

„Turbūt visada žinojome, kad tai paveiks mūsų gyvenimus, bet nemanėme, kad liga atims iš jo gyvybę“, – sako Lucy.

Kepenys buvo nustojusios veikti

Simono kepenys dėl ligos buvo nustojusios veikti, o tai paveikė ir visus kitus organus. Lucy sako, kad iš pradžių atrodė, jog Simono sveikata taisosi. Ji pasakoja: „Kai jis buvo komoje, jie viską atjungė, kad jis pradėtų pabusti natūraliu būdu. Ir jis iš tiesų pradėjo busti.

REKLAMA

Aš sėdėjau prie jo, ir jis negalėjo kalbėti, nes burnoje turėjo vamzdelį, bet galėjo papurtyti galvą, todėl mums visai neblogai pavykdavo bendrauti.

Bet per dvi dienas nuo to laiko jo būklė tik prastėjo. Turiu pasakyti, kad gydytojai buvo nuostabūs. Visi slaugytojai ir konsultantai tikrai nuostabiai su juo elgėsi, visai negaliu jų kaltinti. Jie visi net atėjo į jo laidotuves“.

Iki spalio mėnesio Simonas visai neblogai tvarkėsi su savo liga.

„Jis jautėsi visiškai gerai“, – sako Lucy. – Tikrai be priekaištų. Mes labai dažnai eidavome į sporto klubą. Iš mūsų dviejų jis buvo daug sportiškesnis. Bet tada medikai nusprendė jam paskirti kitokius vaistus ir padidinti dozę – norėjo pasižiūrėti, ar tai duos teigiamą efektą, ir situacija labai pablogėjo“.

REKLAMA
REKLAMA

 

Vestuvės priminė pasaką

Pora susituokė sausio 2 dieną, Craig–y–Nos pilyje. Lucy sako, kad šventė buvo tobula. Ji pasakoja, kad nors Simonas tą dieną jautėsi prastai, jam buvo labai svarbu vis tiek susituokti.

„Buvo taip gražu, taip nuostabu“, – prisimena Lucy, – „Simonas visą dieną jautėsi prastai ir daug ilsėjosi, bet jo vyriausias pabrolys puikiai juo rūpinosi. Jis dalyvavo visose svarbiausiose vestuvių akimirkose, didžiąją laiko dalį jis buvo kartu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jis labai džiaugėsi, kad mes susituokėme. Manau, jis tikrai stengėsi tą dieną jaustis gerai, nes jis buvo taip tvirtai pasiryžęs bet kuriuo atveju susituokti. Turbūt kai sergi, visada išlieka mintis, kad gali ir mirti – gal todėl jis taip norėjo susituokti, nors niekada taip ir nesužinosiu.

Žmonės savo santykius demonstruoja socialiniuose tinkluose ir bando parodyti, kokie jie tobuli, bet aš niekada nejaučiau tokio poreikio, nes mes ir taip žinojome, kad tai, ką turime, yra tobula. Tiek daug žmonių man yra sakę, kad mes ne šiaip pora, kad mes tobulai tinkame vienas kitam.

REKLAMA

Simonas buvo pats dosniausias žmogus, kokį esu mačiusi. Jis buvo toks rūpestingas. Visi norėjo su juo būti, nes jis skleidė tokią ramybę. Jis buvo psichoterapeutas, todėl jo darbas buvo būti šalia žmogaus, padėti susidėlioti mintis ir geriau pradėti žiūrėti į gyvenimą. Savo darbą jis dirbdavo nepriekaištingai“.

Įsteigė fondą 

Lucy dabar įsteigė fondą Simono atminimui – Simonas buvo neseniai baigęs mokslus ir tapęs profesionaliu psichoterapeutu. Mergina pasakoja, kad Simonas labai norėjo padėti jauniems autizmą turintiems ir netipinio neurospektro žmonėms, teikdamas jiems pasiekiamą terapiją – tokios pagalbos rasti nėra lengva.

Simonas dirbo kartu su „Kimel“ fondu, lankė jų kursus ir ruošėsi tapti konsultantu. Lucy pasakojo: „Simonas tiesiog norėjo padėti žmonėms. Jis sakė, kad kai baigs mokslus nori dirbti ne dėl pinigų, nes jaučia, kad imtų pinigus už tai, ką galėtų daryti nemokamai. Jis tiesiog norėjo padėti, ir dėl to būtų atidavęs viską“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų