Remdamasis pajamomis, kurias žmogus gauna atmetus mokesčius ir pervedimus, portalas išskyrė dešimt šalių:
Prancūzija.
Ši šalis išsiskiria tuo, kad yra septinta iš didžiausių pasaulio ekonomikų. Deja, kiek keistas faktas yra tas, kad šios šalies BVP yra žemesnis nei Jungtinių Amerikos Valstijų. Ekonomistas Paulas Krugmanas paaiškino tai paprastai. Anot jo, prancūzų darbuotojai yra mažiau produktyvūs nei amerikiečiai, mat dirba gerokai mažiau valandų per savaitę. Atmetus visus mokesčius, per metus vidutiniškai prancūzas gauna 25,7 eurų.
Švedija.
Pagal BVP, Švedija yra šešta didžiausių ekonomikų pasaulyje. Švedijos ekonomika stipri savo eksportu. Didžiąją išteklių dalį sudaro geležies rūda, vanduo. Taigi šios šalies ekonomika klesti didžiausia dalimi dėl eksporto. Vidurkis, kiek vidutiniškai per metus gauna Švedijos pilietis, yra 29, 185 eurai per metus.
Kanada.
Šalis, kuri yra turtinga magnio, cinko, nikelio, aliuminio, urano ištekliais garsėja eksportu. Vidutiniškai Kanadoje žmogus dirba 36 valandas per savaitę. Vidutinės gyventojų metinės pajamos – 25,9 tūkst. eurų
Austrija.
Ar galėtumėte pagalvoti, kad ši įspūdingais kraštovaizdžiais pasaulį stebinanti šalis turi vieną didžiausių BVP pasaulyje. Pagal šį rodiklį, Austrija atsidūrė dvyliktoje vietoje. Didžiąją dalį šio BVP sudaro tarptautinis turizmas, be kurio ši įspūdinga šalis veikiausiai negalėtų pasigirti puikiais ekonomikos rodikliais. Austrai, atskaičiavus mokesčius, vidutiniškai gauna 27,5 tūkst. eurų.
Vokietija.
Nors Vokietijos ir nematome šio sąrašo aukštumose, tačiau ši šalis pirmauja pagal kelis kitus aspektus. Pavyzdžiui, Vokietija gali pasigirti stipriausia nacionaline ekonomika visoje Europoje. Deja, Vokietijoje gali rasti ir ne vieną achilo kulną. Ši šalis, kaip teigia portalas topmensmagazine.com, turi vieną seniausių sveikatos priežiūros sistemų, taip pat ir išsilavinimo lygis šioje šalyje nėra vienas aukščiausių Europoje. Vidutinis darbo užmokestis per metus Vokietijoje – 27, 252 eurai.
Australija.
Pirmiausia svarbu pasakyti, kad 2013 metais ši šalis nusileido tik vienintelei Šveicarijai. Šiuo metu Australijos ekonomika vis dar išlieka stipri ir galinga. Žmonės Australijoje, naujausiais duomenimis, dirba 36 valandas per savaitę, o vidutinis užmokestis per metus atmetus mokesčius siekia 27,89 tūkst. eurų.
Šveicarija.
Šveicarija yra stipri nacionaliniame lygmenyje. Remiantis apklausomis, šioje šayje gyvena kone daugiausiai gyvenimo kokybe besidžiaugiančių žmonių. Gamybos sektorius Šveicarijoje yra vienas stipriausių visoje Europoje. Šioje šalyje viditiniškai žmonės dirba 35 valandas per savaitę, o per metus vidutiniškai uždirba 33, 491 dolerių.
Norvegija.
Ši šalis yra turtinga savo naftos, žvejybos ir įvairių mineralų ištekliais. Taip pat kaip ir Švedija, Norvegija turi universalią sveikatos apsaugos sistemą, tiesa, viskas turi savo kainą. Per savaitę norvegai vidutiniškai dirba apie 33 valandas. Metinės pajamos vidutiniškai siekia 29,58 tūkst. eurų.
Liuksemburgas.
Jeigu Amerikos bankas, Citibank ir Chase būtų šalis, tuomet ji vadintųsi Liuksemburgu. Daugiau ar mažiau Liuksemburgas yra vadinamas finansų Europos sostine. Liuksemburgo gyventojas per metus uždirba vidutiniškai 34,4 tūkst. eurų.
Jungtinės Amerikos Valstijos
Vidutinė darbo savaitė siekia 44 valandas per savaitę.
Amerikiečiai vidutiniškai uždirba 48,57 tūkstančius eurų.