Kiek laiko truko fotosesija?
Arnoldas - Fotosesija užtruko nelabai ilgai. Apskritai sugaišome maždaug dvi valandas. Neturėjome konkrečios vietos, tiesiog žinojome kryptį, kuria norime važiuoti.
Kokį įspūdį paliko didysis (pilkasis) G klasės visureigis?
Arnoldas - Pirmą kartą kertant vietą, kur gausu vandens, buvo šiek tiek nejauku, nes neteko dar taip būti pravežtam, bet automobilis nustebino. „TRT-Shop“ dirbtuvėse gimusi G klasė be didelio vargo pravažiuoja tokias vietoves. Iš pat pradžių buvome kiek atsargesni, nes ledas galėjo lengvai pažeisti ar nulaužti apdailą. O su juodu G klasės visureigiu net nesiryžome išbandyti to, kaip važiavo pilkasis, nes tiesiog jis naudojamas kaip daily ir nesinorėjo rizikuoti.
Ar tokioje aplinkoje nebuvo sunku fotografuoti visureigius?
Arnoldas - Tokioje vietoje fotografuoti nebuvo sunku - buvo labai įdomu. Vienintelis sunkumas - prieš pradedant fotografuoti reikėjo apsižiūrėti ar vandens purslai nepasieks pačio, kai fotografuosiu staiga į vandenį įvažiuojantį automobilį.
Ar standartiniam G klasės visureigiui nekilo problemų pravažiuoti didesnę balą?
Arnoldas - Kaip bebūtų keista - ne. Net ir standartinis modelis neparodė jokių silpnumo požymių. Konvojaus priekyje važiavo didesnę prošvaisą turėjęs visureigis, ir ne veltui. Atradę bekelės mėgėjų mėgstamus ruožus, susidūrėme su grioviais, kurie buvo prisikaupę vandens. Ne gana to - jie buvo užšalę. Buvo akimirkų, kai ant ledo užvažiavęs visureigis šiek tiek paniro į vandenį. Prastumdžius ledus, pavyko pagauti keletą įspūdingų kadrų. Kaip ir minėjau anksčiau, sunkesnius ruožus įveikinėdavo tik „G7 4x4“.
Ar šią fotosesiją ilgai planavote ar viskas vyko spontaniškai?
Arnoldas - Tokioje vietoje buvo fotografuoti daugiau įdomu, nei sunku, vienintelis sunkūmas, tai prieš fotografuojant apsižiūrėti ar vandens purslai nepasieks pačio, kai fotografuosiu staigą į vandenį įvažiuojantį G klasę.
Palaikykite
Arnoldą ir sekite jį „Facebook“ socialiniame tinkle.