Rugpjūčio 23-24 dieną, RabocsiRing (tar. Rabosiring) trasoje, Vengrijoje, vyko 5-asis Drift Masters Grand Prix čempionato etapas. Vienintelis Lietuvos atstovas Benediktas Čirba etape užėmė 12 vietą. Bendroje čempionato įskaitoje Čirba šiuo metu turi 190 taškų ir užima 9-ąją vietą tarp 10 geriausių Europos šonaslydininkų.

Benediktui ir jo komandai varžybos prasidėjo penktadienio treniruotėmis. Jų metų paaiškėjo, jog automobilio gedimų šleifas pasivijo komandą iš 4-ojo etapo Latvijoje. Važiavimų metu Benedikto automobilyje pasigirdo neaiškūs garsai, indikuojantys potencialų gedimą. Po 4-ojo etapo Čirbai teko iš naujo perrinkti variklį, o prieš Vengriją sportininkas neturėjo progos tinkamai išbandyti naujai surinktą sistemą.

Aukodami treniruočių laiką, Benedikto komandos nariai ėmėsi tvarkyti BMW E32 Eurofighter bolidą: kilo įtarimas, jog gedimas nutiko sekvencinėje pavarų dėžėjė. Išardžius ją, komandos mechanikai pastebėjo, jog vienas pavarų dėžės velenas yra pavojingai skilęs, o atsarginių detalių komanda neturėjo.

Į pagalbą atėjo Olandijos atstovas Clint van Oort, skolindamas senesnę sekvencinės pavarų dėžės versiją, o vietinės Vengrijos atstovas Kevin Piskolty sugebėjo pasirūpinti visiškai naujos pavarų dėžės pristatymu. Sutvarkius gedimą Čirba išvažiavo į likusias treniruotes ir toliau sėkmingai tęsė varžybas.

Kvalifikacijoje lietuvis užėmė 5-ąją vietą. Pirmuoju važiavimu pelnė 71.5 taško, antruoju - įspūdingus 95 kvalifikacinius taškus.

Pirmasis porinis TOP32 važiavimas buvo numatytas su kolega iš Estijos - Oliver Randalu. Tačiau esto automobilio elektronikos gedimas kliudė sportininkui pasirodyti prie starto linijos, todėl Čirba trasą įveikė vienas ir automatiškai užsidirbo kelialapį į Top16 kovas.

TOP16 B. Čirbos laukė oponentas iš Izraelio - Itay Sadeh (tar. Itai Sade). Dėl klaidų pirmojo važiavimo metu ir netikslios važiuojamosios trajektorijos linijos Benediktas buvo priverstas pripažinti pralaimėjimą ir etapas lietuviui buvo baigtas.