Kitaip negu daugelis panašaus tipo automobilių, amerikiečių super-automobilis gali pasigirti net 700 arklio galių išvystančiu benzininiu varikliu, kuris vos 650 kilogramų sveriantį kėbulą iki 100 km/val. priverčia įsibėgėti vos per 2 sekundes.
Nereikėtų susidaryti įspūdžio, jog visi „DM Blade“ komponentai buvo pagaminti 3D spausdintuvu. Variklis, padangos, ratlankiai, lemputės ir stiklas buvo pagaminti tradiciniu būdu, tačiau važiuoklė ir kiti komponentai bei detalės buvo sukurtos 3D spausdintuvo pagalba.
„Microfactories“ vadovas Kevinas Czingeris teigia, jog visa „DM Blade“ važiuoklė sveria tik menkus 46 kilogramus. Už tai reikėtų dėkoti anglies pluoštui ir aliuminiui. Iš tų pačių medžiagų buvo pagamintas automobilio interjeras, sėdynės, centrinė konsolė.
Įspūdį turėtų palikti ne tik automobilio mažas svoris, bet ir „DM Blade“ galios ir svorio santykis, kuris siekia 1111 arklio galių vienai tonai. Nors maksimalus greitis nėra žinomas, tačiau tai turėtume visi sužinoti per artimiausius mėnesius, kai „DM Bladė“ išriedės į bendro naudojimo kelius ir atliks keletą būtinų testų, kurių reikalauja JAV įstatymai.
Amerikiečių planuose ne tik super-automobiliai, bet ir kompaktiški hečbekai, padidinto pravažumo automobiliai. „Microfactories“ ruošiasi per vienerius metus pagaminti 10 tūkst. tokių pačių važiuoklių ant kurių būtų galima uždėti įvairiausio tipo kėbulus.
Kad ir kaip įspūdingai atrodytų 3D spausdintuvu pagamintas automobilis, tačiau būtų įdomu sužinoti ar šia technologija pagaminti komponentai yra pakankamai patvarūs, jog galėtų atlaikyti fizikos dėsnius. Kompiuterio ekrane viskas visada atrodo truputėlį kitaip negu realybėje.
GALERIJA
[nqspoll id="199"]