Šiandien 2011.11.11. Tokią dieną verta pakalbėti apie skaičių įtaką mūsų gyvenime. Pasak numerologų, mokant suprasti skaičius, galima sau padėti įvairiose gyvenimo srityse, tame tarpe ir sveikatoje.
Numerologija – senas ezoterinis mokslas apie skaičius. Ją dar neretai vadina magija, nors iš tiesų šis mokslas artimesnis astrologijai. Jos pradininkas Pitagoras, gyvenęs apei 500 m. pr. Kristų, teigė, kad skaičiai valdo pasaulį ir visatą ir turi net didesnę galią nei dievai ir valdovai.
Žinoma, numerologija yra įdomus mokslas, nors patvirtinimų, kad tai visiškai atitinka tikrovę, nėra. Taigi, nereiktų susiskaičiavus visus savo skaičius, aklai pasitikėti gautais duomenimis.
Pradžiai reikia sužinoti savo skaičių, kuris gaunamas iš jūsų gimimo datos. Pavyzdžiui, gimėte 1970.01.06. Sudėkite kiekvieną skaičių: 1+9+7+1+6=24=2+4=6. Taigi, skaičius, kurį jūs šifruosite –„6“
Numerologų paskaičiavimais visuomenėje daugiausiai (11,8 proc.) yra septynetukų, toliau – šešetukai – 11,5 proc., aštuonetukai ir penketukai. Mažiausiai – dvejetukų.
Septynetukai dažniausiai būna aktoriai, cirko artistai, filosofai, mokslininkai, psichologai, kunigai, teisininkai, vertėjai. Šešetukai: šokėjai, režisieriai, pilotai, paranormalūs žmonės, kompozitoriai, kosmonautai, dramaturgai, dirigentai ir dailininkai.
Skaičiai nuo 1 iki 9 ir sveikata:
„1“
Širdies ir kraujagyslių sistemos ligų tikimybė, galimas polinkis į akių ligas ir astigmatizmą. Ypatingą dėmesį reikia atkreipti į aritmiją, tachikardiją, kraujo cirkuliacijos sutrikimus. Garbiame amžiuje būtina stebėti savo kraujospūdį. Labai palankūs ilgi pasivaikščiojimai.
Vienetukui naudinga: vaistinė agurklė, miežinė duona ir miežių vanduo, čiobrelis, rugštynės, citrinos, apelsinai, imbieras, razinos, ramunėlės, šalavijas, gvazdikėliai, muskato riešutas, ženšenio šaknis, lavanda, lauro lapai, medus, datulės.
Metai, kuriais reikia ypač stebėti savo sveikatą: 19, 28. 37 ir 55. Sustiprintos profilaktikos mėnesiai: spalis, gruodis, sausis.
„2“
Skrandžio ir virškinamojo trakto ligų tikimybė. Moterims galimos problemos su skydliauke. Pagal galimybes sekite savo mitybos rėžimą ir stebėkite maisto kokybę.
Dvejetukui naudinga: linų sėmenys, rapsai, cikorija, salotos, kopūstai, melionai, ropės, agurkai, bananai, svogūno laiškai.
Metai, kuriais reikia ypač stebėti savo sveikatą: 20, 25, 29, 43, 47, 52, 65. Sustiprintos profilaktikos mėnesiai: sausis, vasaris, liepa.
„3“
Galimi nervų sistemos persitempimai, greiti pervargimai ir depresija, o taip pat odos ligos.
Trejetukui naudinga: mėta, šafranas, muskato riešutas, šalavijas,gvazdikėliai, sparža, barbarisas, alyvuogės, migdolai, riešutai, burokėliai, obuoliai, persikai, granatai, ananasai, vynuogės, mėlynės, braškės, agrastai, vyšnios.
Metai, kuriais reikia ypač stebėti savo sveikatą: 12, 21, 39, 48, 57. Sustiprintos profilaktikos mėnesiai: gruodis, vasaris, birželis, rugsėjis.
„4“
Galimas polinkis į sunkiai diagnozuojamas ligas. Sunkios ir retos ligos – Ketvertukui „įprastas reikalas“. Jei jūs abejojate diagnoze, nustatyta savo terapeuto, geriau papildomai pasikonsultuokite su specialistais. Taip pat galimas polinkis į anemiją, galvos skausmus, stuburo ligas. Papildomas patarimas – jei tik įmanoma, mažiau vartokite vaistų.
Ketvertukui naudinga: vaisiai ir daržovės, turintys žalią spalvą, o taip pat baklažanai, salierai, kaliaropės. Pasistenkite mažiau vartoti raudonos mėsos.
Metai, kuriais reikia ypač stebėti savo sveikatą: 13, 22, 31, 40, 49, 58. Sustiprintos profilaktikos mėnesiai: sausis, vasaris, rugpjūtis, rugsėjis.
„5“
Galimas polinkis į neurozes, padidintą jautrumą, galimas nervų sistemos išsekimas, nemiga, migrena. Pats geriausias gydymas – miegas, poilsis ir dar kartą miegas.
Penkiukei naudinga: valerijono šaknis, pasternokas, petražolės, kmynai, jūros kopūstai, grybai, visų rūšių riešutai, morkos, kopūstai, bulvės, avižinė duona ir košė, ryžiai.
Metai, kuriais reikia ypač stebėti savo sveikatą: 14, 23, 41, 50. Sustiprintos profilaktikos mėnesiai: birželis, rugsėjis, gruodis.
„6“
Galimas polinkis į gerklės, nosiaryklės ligas. Atkreipkite dėmesį į savo plaučius ir bronchus. Moterims pavojingos krūtų ligos. Galimos problemos hormoniniame fone. Šešiukei reikia kuo daugiau būti gryname ore.
Jums naudinga: mėta, pasternokas, narcizų žiedynai, rožės ir žybuoklės lapai, inžyras, špinatai, migdolai, graikiniai riešutai, obuoliai, granatai, melionai, abrikosai, persikai, o taip pat visos ankštinės kultūros (tame tarpe ir soja).
Metai, kuriais reikia ypač stebėti savo sveikatą: 15, 24, 42, 51, 60. Sustiprintos profilaktikos mėnesiai: gegužė, spalis,lapkritis.
„7“
Galimas polinkis į alergijas, tulžį šalinančių takų ligas, odos jautrumą, o taip pat silpnesmę imuninę sistemą.
Septyniukei būtini reguliarūs fiziniai užsiėmimai, reiktų kasdien daryti bent jau paprastą mankštą.
Jums naudinga: linų sėmenys, ženšenio šaknis, žalioji arbata, cikorija, rugštynės, kuraga, daržovių sultys, kopūstai, salotos, agurkai, kriaušės, obuoliai, vynuogės, arbūzai.
Metai, kuriais reikia ypač stebėti savo sveikatą: 7, 16, 25, 34, 43, 52, 61. Sustiprintos profilaktikos mėnesiai: sausis, kovas, balandis, birželis, rugpjūtis.
„8“
Galimos kepenų ir sąnarių ligos bei polinkis į reumatizmą ir dažnus galvos skausmus. Aštuoniukės sveikatai daug naudos duos mityba pagal rėžimą ir užsiėmimai sveikatinančiu bėgimu.
Jums naudinga: velerijono šaknis, kalendula, ramunėlės, kukurūzų spurgai, žalioji arbata, kedro riešutai, valytos saulėgrąžos, grybai, kopūstai, pupelės, ropės, baklažanai, paprika, pomidorai, arbūzai, braškės, mėlybės, avietės, rūgščių rūšių obuoliai, kriaušės, abrikosai. Papildomas patarimas – jei tik galite, mažiau vartokite gyvulinės kilmės riebalų ir baltos mėsos.
Metai, kuriais reikia ypač stebėti savo sveikatą: 17, 27, 35, 44, 53, 62. Sustiprintos profilaktikos mėnesiai: sausis, vasaris, liepa.
„9“
Galimas polinkis į šlapimo ir lytinių organų ligas ir karštines. Galite turėti silpną imuninę sistemą, kuri prastai kovoja su infekcinėmis ligomis. Devunetukas namuose tir turėti geras česnako atsargas ir nesiskirti su šiuo augalu visą rudens – žiemos laikotarpį. Labai palankūs kontrastinai apsipylimai vandeniu.
Jums naudinga: garstyčių sėklos, pipirai, dilgėlių sultys, česnakas, svigūnas, porai, krienai, rapsai, salierai, imbieras, greipfrutai, citrinos, kiviai, rūgštūs kopūstai, bruknės, spanguolės, moliūgai, juodieji serbentai. Devyniukei reiktų vengti riebaus maisto bei riboti alkoholio vartojimą.
Metai, kuriais reikia ypač stebėti savo sveikatą: 18, 27, 36, 45, 63. Sustiprintos profilaktikos mėnesiai: kovas, balandis, spalis ir lapkritis.
2011-11-11: šiandien į pasaulį ateis žmonių, kurie padės žmonijai susivokti