„Planuojama, jog dėl bendrovių reorganizacijos ir besidubliuojančių funkcijų atsisakymo darbuotojų skaičius sumažės 77 etatais. Pokyčiai daugiausiai palies vadovus ir administracijos specialistus, kurie dirba personalo, administravimo, komunikacijos ir kitose srityse“, - įrodinėjo „Lesto“ atstovas ryšiams su visuomene Martynas Burba.
Anot pašnekovo, sąnaudos mažės dėl efektyvesnės vadybos, mažesnių administracinių išlaidų, optimizuotų teikiamų paslaugų, efektyviau vykdomų procedūrų. Kitaip tariant, naujoje įmonėje dirbs mažiau vadovų, sumažės poreikis transporto priemonėms, ketvirtadaliu sumažės užimamų patalpų plotas. Taip pat bus ieškoma sinergijos galimybių atliekant dujų ir elektros įvedimo ar tinklų priežiūros darbus.
„Darbuotojų, su kuriais pasirašyti susitarimai dėl darbo sutarčių nutraukimo, paskutinė darbo diena – šių metų gruodžio 31-oji. Šiems darbuotojams siūloma kandidatuoti į šiuo metu esančias laisvas pozicijas „Lietuvos energijos“ įmonių grupėje“, - tikino M. Burba.
AB „Energijos skirstymo operatorius“ vadovas Aidas Ignatavičius anksčiau teigę, kad sujungus įmones didžiausią pokytį pajus klientai – visus elektros ir dujų klausimus galės išspręsti bendrai.
„Orientuojamės į klientų poreikius, todėl nuolat ieškome būdų dirbti efektyviau. Manome, kad sujungę elektros ir dujų skirstymo bendroves, galėsime suteikti klientams daugiau paslaugų iš vienų rankų, taip didindami jų pasitenkinimą“, – teigia nominuotas ESO vadovas Aidas Ignatavičius.
„Lesto“ ir „Lietuvos dujų“ sujungimas – „Lietuvos energijos“ vertės išgryninimo programos dalis. Įgyvendindama šią programą „Lietuvos energija“ siekia tapti vertingiausia energetikos įmone Baltijos šalyse.