zuzana ondraskova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zuzana ondraskova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zuzana ondraskova“.

R. Federeris pergalingai pradėjo Vimbldono turnyrą

Pirmadienį Londone prasidėjo prestižinis Vimbldono teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 11,812 mln. svarų. Šeštojo turnyro nugalėtojo titulo siekiantis varžybų favoritas bei pajėgiausias planetos tenisininkas šveicaras Rogeris Federeris pirmajame rate 6:3 6:2 6:2 sutriuškino slovaką Dominiką Hrbaty, o dešimtoji raketė Kipro tenisininkas Marcosas Baghdatis 6:3, 6:2, 6:7 (5:7), 6:3 įveikė belgą Steve`ą Darcisą.
2008-06-23

WTA serijos moterų teniso turnyre Liuksemburge

Liuksemburge tęsiasi WTA serijos "Fortis Championships Luxembourg" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 600 tūkst. JAV dolerių.Antradienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje penktoji turnyro raketė prancūzė Marion Bartoli 6:3, 6:2 nugalėjo ukrainietę Alioną Bondarenko, austrė Sybille Bammer 6:0, 6:2 sutriuškino tautietę Tamirą Paszek, o rusė Vera Zvonariova 6:7 (4:7), 6:4, 6:2 įveikė vokietę Julią Goerges.
2007-09-26

Šveicarių bei ukrainiečių pergalės Berlyno teniso turnyre

Vokietijos sostinėje tęsiasi WTA serijos tarptautinis "Qatar Telecom German Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,34 milijono JAV dolerių.
2007-05-09

Belgė, dvi rusės ir serbė - Berlyno teniso turnyro aštuntfinalyje

Vokietijos sostinėje vykstančiame WTA serijos tarptautiniame "Qatar Telecom German Open" moterų teniso turnyre trečiadienį paaiškėjo pirmosios keturios vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvės.
2007-05-09

Prasidėjo atvirasis Australijos teniso čempionatas

Pirmadienį (01.19) Melburne prasidėjo pirmasis šio sezono "Grand Slam" serijos turnyras - atvirtosios Australijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro 19 mln. Australijos dolerių.
2004-01-19

Kanberoje prasidėjo WTA serijos moterų teniso turnyras

Sekmadienį Australijoje prasidėjo WTA serijos "Canberra Women`s Classic" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 110 tūkst. JAV dolerių. Pirmojo rato mačuose pergales iškovojo bei į kitą varžybų etapą pateko ispanė, čekė, italė ir ukrainietė: Arantxa Parra (Ispanija) - Monique Adamczak (Australija) 6:1, 6:4;Zuzana Ondraškova (Čekija) - 7-Saori Obata (Japonija) 6:3, 6:0;Flavia Pennetta (Italija) - Natalia Gussoni (Argentina) 6:2, 6:3;Julija Vakulenko (Ukraina) - Claudine Schaul (Liuk...
2004-01-11

Atvirosiose JAV teniso pirmenybėse Niujorke

Pirmadienį (08.25) Niujorke prasidėjo atvirasis JAV teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 17 mln. JAV dolerių. Varžybų favoritė belgė Kim Clijsters (Kim Kleisters) 6:2, 6:3 nugalėjo korto šeimininkę Amber Liu, trečioji pagal reitingą amerikietė Lindsay Davenport (Lindsėj Davenport) 6:1, 6:0 sutriuškino belgę Els Callens (Els Kalens), devintoji turnyro raketė slovakė Daniela Hantuchova 6:3, 6:2 įveikė prancūzę Marion Bartoli, o septynioliktoji pagal skirstymą amerikietė Meghann Shaughnes...
2003-08-26

Staigmena WTA serijos moterų teniso turnyre Suomijoje

Suomijoje tęsiasi "Helsinki Open" WTA serijos moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 140 tūkst. JAV dolerių. Staigmeną antradienį (08.05) pateikė kroatė Silvija Talaja, jau pirmajame rate 7:6 (7:4), 6:2 nugalėjusi turnyro favorite laikytą Patty Schnyder (Paty Šnyder) iš Šveicarijos. Prie staigmenų galima priskirti ir vengrės Melindos Czink pergalę trijuose setuose 2:6, 6:2, 7:6 (7:4) prieš septintąjį reitingą turėjusią Clarisą Fernandez (Klarisą Fernandes) iš Argentinos.
2003-08-06

Londono kortuose - Vimbldono teniso turnyro kovos

Anglijoje vykstančio Vimbldono teniso turnyro pirmąjį ratą sėkmingai įveikė buvęs šių varžybų (1992) nugalėtojas bei antras pagal reitingą 33 metų amerikietis Andre Agassi (Andrė Agasis). Antradienį jis per dvi valandas keturiuose setuose - 6:4, 6:0, 5:7, 6:4 - įveikė britą Jamie Delgado (Džeimį Delgadą), kuris pajėgiausių pasaulio žaidėjų reitinge užima 458-ąją poziciją.
2003-06-25

Atvirajame Prancūzijos teniso čempionate baigėsi antrojo rato mačai

Paryžiaus "Roland Garros" kortuose vykstančiame atvirajame Prancūzijos teniso čempionate (French Open) ketvirtadienio vakarą baigėsi antrojo rato susitikimai.
2003-05-30

Favorito pergalė atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse

Paryžiaus ""Roland Garros" kortuose vykstančiame atvirajame Prancūzijos teniso čempionate varžybų favoritas 22 metų australas Lleytonas Hewittas (Leitonas Hjuvitas) antradienį pirmojo rato mače po 3 valandas ir 15 minučių trukusios kovos 6:4, 6:1, 6:7 (6:8), 6:3 nugalėjo metais vyresnį amerikietį Brianą Vahaly.