worldwide telescope

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „worldwide telescope“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „worldwide telescope“.

„Microsoft“ virtualiu teleskopu bus galima stebėti ir Marsą

„Microsoft“ pranešė pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su NASA, pagal kurią JAV Nacionalinė aeronautikos ir kosmoso administracija suteiks galimybę naudoti savo vaizdo medžiagą ir duomenis „Microsoft“ projekte „Worldwide Telescope“. „Microsoft“ ir NASA susitarė kartu kurti reikiamas technologijas ir infrastruktūrą, suteikiančias prieigos prie NASA duomenų, įskaitant didelės raiškos Mėnulio bei Marso nuotraukas ir mokslinių prietaisų registruojamus duomenis, galimybę naudojant „Microsoft“ vir...
2009-03-25

Kaip atrodo 12 terabaitų duomenų?

Pastaruoju metu vykstančiame bendrovių „YouTube“ ir „Viacom“ teismo procese portalo „YouTube“ savininkei „Google“ buvo nurodyta pateikti visų kada nors portale peržiūrėtos ir išsaugotos vaizdo medžiagos įrašus. Pasirodo, tokių duomenų apimtis sudaro 12 terabaitų. Šiandien tai nėra toks nesuvokiamai didelis informacijos kiekis, kaip atrodė visai neseniai, tačiau kaip praktiškai įsivaizduoti tiek informacijos? Kad būtų lengviau, „Neatorama“ pateikia lyginamąją skalę.
2008-07-11

„Microsoft“ ruošia virtualų teleskopą

Gegužės pabaigoje „Microsoft“ planuoja pasiūlyti interneto vartotojams naują paslaugą „Worldwide Telescope“, praneša „PC World“. Besidomintys žvaigždėtuoju dangumi galės tyrinėti jį naudodami „Microsoft“ sukurtą žvaigždėlapį, kuris bus parengtas naudojantis įvairių teleskopų sukauptais duomenimis. „Worldwide Telescope“ paslaugos kūrėjai sutelkė duomenis apie Visatą, remdamiesi daugybės pasaulio šalių astronomų stebėjimais.
2008-05-12

„Microsoft“ pristatė internetinį teleskopą

Kalifornijoje vykusioje „TED Conference“ konferencijoje „Microsoft“ pristatė naująjį savo projektą „WorldWide Telescope“. Šios paslaugos, kurią planuojama pradėti teikti šį pavasarį, vartotojai galės tyrinėti dangaus skliautą ir išdidinti bet kurią jo dalį tiek, kiek tik leidžia šiuolaikinių profesionalių teleskopų techninės galimybės. Be to, bus galima pagal pageidavimą persijungti į norimą stebėjimo režimą – įprastą, infraraudonųjų spindulių ir kt.
2008-03-04
Į viršų