Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vitalijus petrovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vitalijus petrovas“.

Švenčia ne visi: kiti išbandė būdą atkeršyti už nelaimingą meilę

Nors vasario 14 d. švenčiama Valentino diena, ją mini ne tik įsimylėję. „Zooparkas“ šią dieną siūlo būdą, kaip lengviau pamiršti sudaužytos širdies skausmą. Dešimtys lervučių šią dieną sumaitinamos mažosioms plėšrūnėms – surikatoms. Ir visa tai – iš meilės, arba tiksliau, iš nelaimingos meilės.

F-1 sezono atidaryme triumfavo S.Vettelis

Pirmosiose šiemet „Formulės-1“ lenktynėse Sebastianas Vettelis nuspėjamai iškovojo pergalę, Lewisas Hamiltonas su pažeistu bolidu finišavo antras, o Vitalijus Petrovas įspūdingai laimėjo trečiąją vietą. Jau starto metu „Lotus Renault GP“ pilotas atlošė dvi pozicijas, aplenkdamas Jensoną Buttoną ir Fernando Alonso. Ispanas buvo išstumtas į išorinę posūkio dalį ir nukrito į pirmo dešimtuko apačią. Felipe Massa kaip tik atvirkščiai – pakilo į penktą poziciją.
2011-03-27

Autolenktynininkas V. Petrovas lieka „Lotus Renault GP" komandoje

Rusijos autolenktynininkas Vitalijus Petrovas pasirašė naują dvejų metų sutartį su „Formulės-1“ komanda „Lotus Renault GP“. 26-erių metų rusas ir toliau važiuos kartu su lenku Robertu Kubica. V. Petrovas šiemet pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato dvyliktajame etape - Vengrijos „Grand Prix“ lenktynėse - finišavo penktas.
2010-12-22

„Renault“ prašo ruso V. Petrovo numesti svorio

„Renault“ komanda liepė 25-erių metų savo pilotui Vitalijui Petrovui laikytis dietos ir taip atsikratyti bent kelių kilogramų. Pasak ekipos atstovų, „Formulės-1“ debiutantas iš Rusijos šiuo metu sveria dešimt kilogramų daugiau nei kitas „Renault“ atstovas lenkas Robertas Kubica.
2010-04-08

„Formulėje-1“ – pirmasis rusas

25-erių metų lenktynininkas iš Rusijos Vitalijus Petrovas šiemet taps pirmuoju savo šalies atstovu „Formulėje-1“ per visą istoriją – jis šį sezoną lenktyniaus „Renault F1“ komandoje drauge su lenku Robertu Kubica. Šio lenktynininko pasirinkimą lėmė jo aukšti sportiniai rezultatai, sėkminga karjera GP2 serijoje, kurios paskutiniame sezone V. Petrovas tapo vicečempionu. V.  Petrovo debiutas „Formulėje-1“ įvyks Bahreino Didžiojo Prizo lenktynėse.