vakarė siličytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vakarė siličytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vakarė siličytė“.

Europos U18 paplūdimio tinklinio čempionate Lietuvos poros iškovojo po tris pergales

Sekmadienį Sakartvele finišavusiame Europos U18 paplūdimio tinklinio čempionate lietuviai Tomas Poplavskis ir Dovydas Sinkevičius užėmė 13-ąją vietą, o merginų turnyre 17-os liko Vakarė Siličytė ir Sandra Vasiliauskaitė.  Vaikinų turnyre Vasilijaus Burakinskio treniruojami Lietuvos atstovai startavo nepriekaištingai. Jie grupėje nugalėjo Vengrijos, Belgijos ir Farerų salų tinklininkus bei, užėmę pirmąją vietą, pelnė tiesioginį kelialapį į aštuntfinalį.