tajipas erdoganas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tajipas erdoganas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tajipas erdoganas“.

Erdoganas Vokietijai liepė nesikišti į Turkijos reikalus

Vokietija neturi jokios teisės kištis į Turkijos vidaus reikalus, sekmadienį pareiškė šalies prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas (Redžepas Tajipas Erdoganas). Dvišalis ginčas kilo dėl to, kad Turkijoje buvo suimta daugybė žmogaus teisių aktyvistų ir žurnalistų, tarp kurių yra ir Vokietijos piliečių. Anksčiau šią savaitę Berlynas perspėjo savo piliečius, kad negali užtikrinti jų saugumo Turkijoje, o jei jie būtų suimti, negarantuoja galimybės susisiekti su konsulu.
2017-07-23

„Niekam nenaudinga“ tęsti Persijos įlankos krizę, sako Erdoganas

Niekam nenaudinga, kad tęstųsi Persijos įlankos krizė, kurią išprovokavo Kataro izoliacija, sekmadienį pareiškė į vizitą po tą regioną išvykstantis Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas (Redžepas Tajipas Erdoganas). „Niekas neturi jokio intereso toliau tęsti šią krizę“, – Stambulo oro uoste sakė prezidentas. Jis ruošiasi pradėti dviejų dienų vizitą po tris Persijos įlankos šalis – Saudo Arabiją, Kuveitą ir Katarą.
2017-07-23

Naujoji pasaulio santvarka pagal Kiniją

Pekine vykusiame susitikime gegužės 14-ąją Kinijos lyderiai pristatė koncepciją to, kaip jie įsivaizduoja, taps naująja pasaulio santvarka. Verslo ir politikos forumas „Viena juosta, vienas kelias“ yra Kinijos atsakas į Davosą, o jo idėjinis pagrindas yra senovinio Šilko kelio dvasios tęstinumas. Kalbėdamas renginio atidarymo metu, Kinijos lyderis Xi Jinpingas pažymėjo, kad ši iniciatyva yra tarptautinio pobūdžio, tuo atsakydamas kritikams, kurie kaltina jog projekte dominuos Kinija.
2017-05-16

Turkija ir Prancūzija gali susipykti dėl armėnų genocido traktavimo

Turkija įspėjo Prancūziją, kad šių šalių politiniai ir ekonominiai santykiai patirs rimtas pasekmes, jeigu Prancūzijos parlamentas priims įstatymo projektą, draudžiantį neigti 1915-aisiais žlungant Otomanų imperijai įvykusias masines armėnų žudynes. Įstatymo projektas parlamente bus svarstomas ateinantį ketvirtadienį. Pagal jį siūloma laisvės atėmimo bausmė iki vienų metų ir 45 tūkst. eurų bauda už genocidui prilygstančių žudynių neigimą.
2011-12-16
Į viršų