sukandžiojo šuo
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sukandžiojo šuo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sukandžiojo šuo“.
11-metį vilnietį iki sąmonės netekimo sukandžiojo šuo: mama siunčia žinią visiems
Vilniečio Kareno, kurį iki sąmonės netekimo sukandžiojo šuo, istorija sujaudino ne vieną. Tačiau šiandien, prabėgus trejiems metams, 11-mečio mama lengviau atsidūsta – kaip pati sako, baigėsi jų trijų metų pragaras.
Siaubinga nelaimė įvyko 2020-ųjų spalį, kai tuomet aštuonmetis Karenas leido laiką pas senelius kaime. Jį užpuolęs sarginis šuo perkando vaiko krūtinės ląstą, pusę veido, ausis, jo kūnas buvo subjaurotas. Medikai berniuko gyvybę gelbėjo dvi paras.
Medikai šokiruoti – gelbėja ypač daug šunų sukandžiotų vaikų: „Turėjome keturių parų tik ką gimusį kūdikėlį“
Kauno klinikų medikai šokiruoti – šią vasarą jie gelbėjo rekordiškai daug šunų sukandžiotų vaikų, o mažiausiam pacientui tebuvo vos 4 paros. Išdraskytos žaizdos sunkiai ir ilgai gyja, prireikia daugybės operacijų. Kauno klinikose vis dar gydoma prieš mėnesį Alytuje šuns sukandžiota mergaitė, jos mama sutiko pasidalinti išgyvenimais su TV3 žiniomis.
Pitbulterjero mišrūno sukandžiota mažoji alytiškė vis dar Kauno klinikų medikų globoje. O nuo siaubingo įvykio prabėgo mėnuo.
Šuns sukandžioto 10-mečio vilnietės sūnaus laukia svarbi akimirka: sunku sulaikyti ašaras
Prieš kelis metus 10-mečio Kareno ir jo mamos Jekaterinos Litvinionok gyvenimą sukrėtė tragiškas įvykis. Viešnagės pas senelius metu vaiką iki sąmonės netekimo sukandžiojo sarginis šuo. Ir nors šios nelaimės šeimai niekuomet nepavyks pamiršti, berniuko mama sako pagaliau matanti šviesią ateitį, nes sūnaus laukia paskutinė ausyčių atkūrimo operacija.
Berniuką užpuolęs šuo sukandžiojo jam veidą, perkando krūtinės ląstą, vaikas neteko ausyčių.
Mokslininkai išaiškino, kokius žmones dažniau užsipuola šunys
Liverpulio universiteto mokslininkai išsiaiškino, kad šunys dažniau užsipuola ir kandžioja emociškai nestabilius žmones, rašoma „Journal o“Epidemiology & Community Health“. Anot tyrimo, šunys daugumoje atvejų apkandžioja ne šeimininkus, o svetimuosius, o taip pat žmones, kurie pasižymi ryškiomis nuotaikų kaitomis. Mokslininkai pažymėjo, kad agresyvios šuns reakcijos tikimybė proporcingai auga „aukos“ amžiui. Iš 694 testo dalyvių ketvirtadalis (172 žmonės) nors sykį gyvenime buvo užpulti.