silvia farina elia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „silvia farina elia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „silvia farina elia“.

Pirmoji staigmena "Swisscom Challenge" WTA serijos moterų teniso turnyre Šveicarijoje

Pirmadienį Ciuriche (Šveicarija) prasidėjo WTA serijos "Swisscom Challenge" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,3 mln. JAV dolerių. Jau pirmąją dieną užfiksuota staigmena - serbei Jelenai Dokič 6:1, 5:7, 6:4 pavyko įveikti penktąjį reitingą turėjusią amerikietę Chandą Rubin (Čandą Rubin). Kituose pirmojo rato mačuose pergales iškovojo ir abi žaidusios pirmojo aštuntuko tenisininkės šeštoji turnyro raketė japonė Ai Sugiyama bei septintoji pagal skirstymą rusė Vera Zvonariova.
2003-10-14

Favoritės pergalė "Porsche Tennis Grand Prix" moterų teniso turnyre Vokietijoje

Vokietijoje tęsiasi WTA serijos "Porsche Tennis Grand Prix" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 650 tūkst. JAV dolerių. Ketvirtadienį įtikinamą pergalę iškovojo turnyro favoritė belgė Kim Clijsters (Kim Kleisters), antrojo rato mače 6:1, 6:1 sutriuškinusi slovakę Danielą Hantuchovą.
2003-10-10

Atvirajame JAV teniso čempionate lyderiai iškovojo pergales

Niujorke tęsiasi atvirasis JAV teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 17 mln. JAV dolerių. Antradienį (08.26) pergales vyrų vienetų varžybų pirmojo rato mačuose iškovojo bei į kitą etapą pateko lyderiai.
2003-08-27

WTA serijos moterų teniso turnyre Anglijoje

Pirmadienį Anglijoje prasidėjo WTA serijos "Hastings Direct International Championships" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 585 tūkst. JAV dolerių.
2003-06-17

Tarptautiniuose teniso turnyruose

Londone tęsiasi ATP serijos "Stella Artois Championship" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 800 tūkst. eurų. Ketvirtadienį aštuntfinalyje varžybų favoritas 22 metų australas Lleytonas Hewittas (Leitonas Hjuvitas) per 2 valandas ir 3 minutes 7:6 (7:4), 3:6, 6:4 nugalėjo dešimčia metų vyresnį kairiarankį belgą Dicką Normaną ir iškopė į ketvirtfinalį.
2003-06-12

Pirmoji Australijos teniso pirmenybių staigmena - čempionė pasitraukė pirmame rate

Pirmadienį (01.13) Melburne prasidėjusiame Australijos atvirajame teniso čempionate, kurio prizų fondą sudaro 10,59 mln. JAV dolerių, užfiksuota pirmoji staigmena. Nugalėtojos titulą gynusi trečioji turnyro raketė 26 metų amerikietė Jennifer Capriati (Dženifer Kapriati) per 1 valandą ir 49 minutes 6:2, 6:7 (6:8), 4:6 pralaimėjo 22 metų vokietei Marlene`ai Weingartner (Marlenai Vaingartner) ir pasitraukė iš tolesnių varžybų.