silpnumas
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „silpnumas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „silpnumas“.
Unikauskas patarė, kaip įveikti pokovidinį sindromą: prireiks kantrybės
Šiuo metų laiku serga daugelis lietuvių. TV3 laidoje „Kviečiame daktarą“ profesorius Alvydas Unikauskas atskleidė, kad dažniausiai pasitaiko virusinės COVID-19 ir gripo infekcijos. Laidos vedėjas kartu su „Eurovaistinės“ vaistininke Jovita Alekniene patarė, kaip elgtis persirgus koronavirusu ir greičiau atgauti jėgas.
27-erių mergina jautė nuovargį ir silpnumą: išgirdusi diagnozę nesulaikė ašarų
Kai kurie vitaminai yra labai svarbūs mūsų organizmui. Bėgant metams, jų trūkumas gali sukelti nemenkų sveikatos problemų. Ne išimtis ir vitamino B12 trūkumas.
Daugiausiai vitamino B12 yra gyvūninės kilmės produktuose, pavyzdžiui, mėsoje, sūryje ir kiaušiniuose. Vitaminas organizme atlieka keletą funkcijų: padeda kurti DNR ir gamintis raudoniesiems kraujo kūneliams.
Sergantys šiomis ligomis pavasarį turėtų sunerimti: gydytoja atskleidė, kodėl
Nors daugeliui pavasaris – tai metas, kai ilgėja dienos ir saulė vis dažniau lepina savo spinduliais, kai kuriems šis metų laikas asocijuojasi su paūmėjusiomis lėtinėmis ligomis ir suprastėjusia savijauta. Vilniaus Šeškinės poliklinikos šeimos gydytoja Brigita Baliuckienė naujienų portalui tv3.lt papasakojo, kokios ligos ypač paūmėja pavasarį ir ką reikia daryti, norint išvengti negalavimų.
Tūkstančiai numoja ranka į šiuos simptomus: pastebėjus, vėžys būna išplitęs
Apie besivystantį kasos vėžį gali iš anksto, dar prieš pasireiškiant kitiems simptomams, įspėti liežuvio patikrinimas, rašoma ok-salute.it. Tokius rezultatus pateikė Zhejiango universitete Kinijoje atliktas tyrimas. Paskutiniai turimi duomenys – iš 2017 metų. Tais metais Italijoje skaičiuojama 13 700 naujų kasos vėžio atvejų, o tai sudaro 4% visų naujų vėžinių susirgimų diagnozių moterų ir vyrų tarpe.
Kankina silpnumas ir nuovargis? Jums būtina tai žinoti
Silpnumas, greitas nuovargis, dusulys fizinio krūvio metu, kojų tinimas – tai pirmieji mitralinio vožtuvo nesandarumo ligos požymiai, kuri pasiekia apie 2-3 procentus visos populiacijos. Prireikus operacijos, įprastai ji atliekama atveriant krūtinės ląstą, tačiau pastaruoju metu vystomi mažiau invaziniai vožtuvo korekcijos būdai.
Ekspertai rado galimybę išgelbėti Baltijos šalis nuo Rusijos
Baltijos šalių kreipimasis į NATO dėl saugumo dabar skamba jau ne tik garsiau, bet ir kur kas aiškiau ir detaliau. Keturi ekspertai - buvęs Estijos atstovas prie NATO ir ambasadorius Rusijoje Jurijus Luikas, buvęs NATO Jungtinės pajėgų vadavietės vadas Egonas Ramsas, buvęs NATO vyriausiojo ginkluotųjų pajėgų vado pavaduotojas Richardas Shirreffas ir buvęs vyriausias NATO pajėgų vadas Europoje Wesley Clarkas – parengė atskaitą, parodančią, kad Baltijos šalys yra lengvas kąsnelis Rusijai, o NATO y...
Sirgalių verdiktas: silpniausia „Vyčio“ ekipos grandis – vidurio puolėjai
Vėlyvą trečiadienio vakarą baigėsi balsavimas, kuriame galėjote nuspręsti, kuriai Šakių „Vyčio“ komandos pozicijai reikalingos permainos. Dauguma sirgalių (37 proc.) pareiškė, jog reikia stiprinti vidurio puolėjų grandį. Likusi dalis balsų pasiskirstė apylygiai: 19 proc. mano, kad permainos būtinos trenerių štabui, 17 proc. balsavo už puolėjus, 16 proc. – už įžaidėjus ir 11 proc. – už gynėjus. Komandos vadovybė atsižvelgs į jūsų nuomonę ir artimiausiu metu įvykdys pokyčius.
Kokios žolės padeda atsikratyti nuovargio ir silpnumo
Rasa Pekarskienė, LRT radijo laida „Sveikata“, LRT.lt Pavasarį besiskundžiančius silpnumu ir žvalumo trūkumu žolininkė Jadvyga Balvočiūtė ragina išeiti į gamtą ir panaudoti jos jau dabar teikiamas dovanas sveikatai gerinti. „Visi žali augalai turi daug vitamino C. Kiaulpienė skatina virškinimą, kasos, kepenų darbą. Ypač daug kalio yra kiaulpienių šaknyse. Dilgelėse yra daug geležies. Garšva turi daug vitamino C“, – sako J. Balvočiūtė.
Emocijos: neracionalu, bet suvaldyti įmanoma
Įveikti tarpusavio supratimo kliūtis, kylančias įvairiose bendravimo situacijose, nelengva. Tam reikia gerai išmanyti psichologijos niuansus – kitų žmonių ir savo.
Ne paslaptis, kad bendraujant emocijos itin svarbios: iš jų sprendžiame, kokį įspūdį pašnekovui daro mūsų žodžiai, emocijomis reaguojame į replikas. Tik kartais atrodo, kad emocijos labiau trukdo nei padeda.