sigitas staniūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sigitas staniūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sigitas staniūnas“.

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė tapo mūza ir pribloškė savo grožiu

Paskutinio vasaros šeštadienio pavakarę Palangos Tiškevičių rūmų rozariume vykęs unikalus instrumentinės muzikos ir tapybos renginys įtraukė nemažą būrį žinomų Lietuvos ir užsienio asmenybių. Projekto iniciatoriai: tapytojas Sigitas Staniūnas, verslininkas Juozas Tubinas bei Palangos „Rotary“ klubas kurorto gyventojams ir poilsiautojams padovanojo unikalų meninį reiškinį.
2016-08-29

„Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009“ pristato parodų ciklą

Liepos 4 d. 12 val. „Arkos“ dailės galerijoje (Aušros vartų g. 7, Vilnius) startuoja „Vilnius -  Europos kultūros sostinė 2009“ pristatomas parodų ciklas Abstrakcija ir ekspresionizmas – dvi Vilniaus tapybos tradicijos. Šioje ir kitose parodose bus atskleista, kaip Lietuvoje nuo 1960 m. iki šiandien vystosi šios abi tradicijos. Vilniečiai ir miesto svečiai bus kviečiami į ilgą pasivaikščiojimą po Vilniaus centrą ir senamiestį.
2009-06-29

Verslininkai šturmuoja grafų rūmus

Buvusio sostinės mero Artūro Zuoko vadovauto Vilniaus klubo siekis iš muziejaus atimti grafienės Janinos Umiastowskos rūmus senamiestyje sukėlė Romoje įsikūrusio jos vardo fondo pasipiktinimą - į Lietuvos teismus keliaus kilmingosios meno rėmėjos testamentas. Ilgus dešimtmečius apleisti daugiau kaip 1500 kv.

„Sidabrinė šviesa“: dvidešimt žingsnių tikrumo

Sigitas Staniūnas niekada savo darbų nepristato paprastai – sukabinęs ant parodų salės sienų. Šį kartą dvidešimt naujų dailininko darbų pasislėpė senuosiuose Umiastovskių rūmuose. Pasislėpė, nes norint surasti juos visus, teko ilgai klaidžioti paslaptimis alsuojančiomis rūmų menėmis. Į „Sidabrinės šviesos“ vakarą rūmuose šį kartą S. Staniūnas kvietė ne vienas.
2009-01-16

Renata Baltrušaitytė: Lietuva – kultūros provincija?

Kalbėdami apie Lietuvos įvaizdžio kūrimą specialistai pabrėžia, kad šalis nei praeityje, nei šiandien neturi tokio masto kultūros asmenybės, kurios pasaulyje išgarsintą vardą būtų galima naudoti valstybės logotipui sukurti. Žodžiu, neturime Ingmaro Bergmano, kaip švedai, Luciano Pavarotti, kaip italai, ar Catherine Deneuve, kaip prancūzai.
2006-04-10
Į viršų