Sakartvelo rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Sakartvelo rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Sakartvelo rinktinė“.

Sakartvelo lyderis įgyvendino seną svajonę – lankė Ronaldo akademiją 2013 metais

Europos futbolo čempionate pirmą kartą dalyvaujantys Sakartvelo futbolininkai ketvirtadienio vakarą sukūrė didžiausią šių pirmenybių sensaciją. Paskutinėse F grupės rungtynėse Khvichos Kvaratskhelios vedami debiutantai net 2:0 įveikė vieną stipriausių pirmenybių komandų Portugaliją ir aštuntfinalyje kausis su Ispanija.
2024-06-27

Portugalus įveikęs ir istorinę šaliai pergalę iškovojęs Sakartvelas pateko į aštuntfinalį

Pirmą kartą Europos futbolo čempionate dalyvaujanti Sakartvelo rinktinė F grupės paskutinėse rungtynėse 2:0 (1:0) pranoko portugalus ir pačiupo bilietą į aštuntfinalį. Kartvelai grupėje liko treti, o portugalai jau anksčiau buvo užsitikrinę pirmąją vietą. Antroje vietoje atsidūrė turkai. Sakartvelas dūrė varžovams jau antrąją mačo minutę, kai po portugalų klaidos pasileido į greitą kontrataką, o ją tiksliu smūgiu užbaigė Khvicha Kvaratskhelia.
549 2024-06-26

Sakartvelą tritaškiais palaužę vokiečiai ir toliau žengia neklysdami

Pasaulio krepšinio čempionate tęsiasi antrojo grupių etapo kovos, o naujai sudarytoje K grupėje susitiko Vokietijos ir Sakartvelo rinktinės. Iš pradžių su kartvelais turėję reikalų vokiečiai visgi įsirašė dar vieną pergalę rezultatu 100:73.  Nors rungtynių pradžioje sėkmingiau startavo kartvelai (2:6), tačiau tokia situacija truko neilgai.
2023-09-01

Venesuelos rinktinę įveikę kartvelai žengė į kitą pasaulio čempionato etapą

Paskutiniąją pirmojo grupių etapo dieną pasaulio krepšinio čempionate Sakartvelo rinktinė stojo į akistatą prieš Venesuelos krepšininkus. Rinktinių susitikime per daug intrigos nebuvo ir kartvelai (2/1) 70:59 (24:19; 4:18; 17:21; 11:15)  nugalėjo neįtikėtinai nerezultatyviai antrąjį kėlinį sužaidusią Venesuelą (0/3). Venesueliečiai atlaikė tik kėlinį.
2023-08-30

Prieš sudėtingą žygį pasaulio čempionate – australų pergalė prieš Sakartvelo rinktinę

Draugiškose rungtynėse prieš prasidedant planetos pirmenybėms pergalę pasiekė australai, kurie 86:81 (29:18, 22:15, 20:21, 15:27) palaužė kartvelus. Sakartvelui 20 taškų pelnė Goga Bitadze (6 atk. kam.), 18 – Tornike Shengelia (6 rez. perd.), 14 – Duda Sanadze, 11 – Thaddusas McFaddenas, 8 – Sandro Mamukelashvili (8 atk. kam.
2023-08-22

Sakartvelas paskelbė sudėtį pasaulio krepšinio čempionatui

Sakartvelo rinktinė pristatė savo dvyliktuką artėjančioms Pasaulio taurės turnyro kovoms. Sudėtyje yra ryškiausios šalies krepšinio žvaigždės – Tornike Šengelija, Sando Mamukelašvili, Goga Bitadze ir Giorgi Šermadini. Taip pat žais šalies pilietybę gavęs Thaddusas McFaddenas. Sakartvelas čempionato grupės etape susitiks su Slovėnija, Venesuela bei Žaliojo Kyšulio salomis.
2023-08-16

Sakartvelas įrodė pranašumą prieš Irano rinktinę

Pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Sakartvelo rinktinė. Pastaroji rezultatu 84:72 (21:13, 23:14, 22:27, 18:18) nugalėjo Irano krepšininkus. Nugalėtojams 17 taškų surinko Giorgi Shermadini (7/8 dvit.), 14 pridėjo Kakhaberas Jintcharadze (6/6 baud.), 11 – Giorgi Turdziladze sąskaitoje. Irano rinktinės gretose rezultatyviausias su 13 taškų buvo Matinas Aghajanpouras, po 12 pasižymėjo Benhamas Yakhchalidehkordi ir Jalalas Aghamiri.
2023-08-15

Šmitas buvo vienas iš lyderių vedusių Latviją į pergalę prieš Sakartvelą

Latvijos vyrų krepšinio rinktinė Rygoje krepšinio sirgaliams padovanojo gražią pergalę prieš Sakartvelo rinktinę. Latviai antrose kontrolinėse rungtynėse 82:57 (19:20, 26:19, 20:10, 17:8) sutriuškino Sakartvelo krepšininkus. Nors po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 6 taškai, tačiau antroje mačo pusėje latviai sugebėjo susikrauti triuškinantį pranašumą. Tiesa, šia pergalė latviams pavyko pasiekti be savo pagrindinės komandos žvaigždės Kristapo Porzingio.
2023-08-05

Paleisto ketvirto kėlinio nesureikšminęs Maksvytis – apie Tubelio traumą ir rinktinę paliekančius žaidėjus

Antradienį Kaune vyko antrosios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinės rungtynės. Akistatoje su Sakartvelo krepšininkais lietuviai ketvirtajame kėlinyje vos nepaleido pergalės iš rankų, tačiau rezultatu 104:102 visgi paleido Sakartvelo rinktinę tuščiomis.   Po rungtynių rinktinės vyr. treneris Kazys Maksvytis sakė, kad nors didelę persvarą komanda iššvaistė rungtynių pabaigoje, tačiau tai – dar nieko nereiškia. „Permainingos rungtynės, kokios ir būdingos kontrolinėms.
60 2023-08-01

FIBA pradėjo tyrimą: bandys įvertinti turkų ir kartvelų konfliktą, skirti sankcijas

FIBA pradėjo tyrimą įvykusio konflikto Turkijos ir Sakartvelo rungtynėse. Pažymima, kad FIBA turi incidento vaizdo įrašus, todėl gali atlikti objektyvų vertinimą. Tikėtina, kad FIBA konflikto dalyviams skirs sankcijas. Konflikte dalyvavo turkas Furkanas Korkmazas, kartvelai Goga Bitadze, Duda Sanadze, Tornike Shengelia bei abiejų rinktinių darbuotojai. Abi rinktinės jau baigė pasirodymą Europos čempionate.