rodri

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rodri“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rodri“.

Žaibišką įvartį praleidęs „Man City“ galiausiai palaužė „Aston Villa“

„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Aston Villa“ futbolininkus. Johnas McGinnas sužaidus vos 20 sekundžių nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Aston Villa“ į priekį 1:0. Philas Fodenas 22-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Rodri 40-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Man City“ naudai 2:1. Johnas Stonesas pirmojo kėlinio pabaigoje buvo nubaus...