pokemon go
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pokemon go“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pokemon go“.
Neįprastas paliepimas Kanados kariams: įsakė žaisti „Pokemon Go“
„Pokemon Go“ žaidėjams veržiantis į Kanados karines bazes, mažiausiai trims karo policijos pareigūnams buvo įsakyta žaisti šį papildytosios realybės žaidimą įvairiuose šalies kariniuose objektuose.
Draudžiamuose armijos rajonuose sulaikyti įsibrovėliai buvo ne užsienio agentai, o itin populiarios, 2016-aisiais paleistos programėlės gerbėjai, bandę sugauti kuo daugiau virtualių šio žaidimo veikėjų.
Religiniai jausmai būna įvairūs: iškelta byla dėl ateistų įžeidimo
Rusijoje iškelta eilinė byla remiantis kritiškai vertinamu BK 282 straipsniu, kuriame yra numatyta bausmė dėl „neapykantos skatinimo religiniu pagrindu“. Pasirodo, šiuo įstatymu gali naudotis ir ateistai, rašoma „Newsru“. Baudžiamoji byla buvo iškelta Krasnodaro poetui Maksimui Drozdovui. Savo eilėmis jis tariamai negatyviai įvertino socialinę grupę „ateistai“ ir kvietė imtis smurtinių veiksmų jos atžvilgiu.
Rusijos teismas „pokemonų gaudytoją“ pripažino kaltu: įžeidė tikinčiųjų jausmus
Rusijos tinklaraštininkas Ruslanas Sokolovskis pripažintas kaltu dėl tikinčiųjų jausmų įžeidimo, kai jis paviešino savo kanale pokemonų gaudynių cerkvėje vaizdo įrašą. Šiuo metu vyksta teismas skaito nuosprendį, kurio pabaigoje bus paskelbta, kokia bausmė laukia jaunuolio, praneša „Meduza“. Teisėja, skaitydama nuosprendį, pažymėjo, kad R. Sokolovskis „atliko eilę apgalvotų nusikaltimų“. Vėliau paaiškėjo, kad jaunuoliui buvo skirtas lygtinė 3,5 metų bausmė.
Prognozė pasauliui: ko laukti po 2016-ųjų iššūkių?
Leidinio „Financial Times“ redakcija pelnytai pažymi, kad praėjusiais metais „dažniau buvo teisūs, negu neteisūs“. „Iš 16-os mūsų prognozių, išsipildė 9 arba 10 (priklausomai nuo to, ar „Pokemon Go“ populiarumą vadinti 2016 virtualios realybės metais pradžia),“ – teigiama straipsnyje.
„Google“ sistemos paieškų tope – naujasis JAV prezidentas ir pokemonai
Šiais besibaigiančiais metais „Google“ sistemoje vartotojai daugiausia ieškojo informacijos apie papildytos realybės žaidimą „Pokemon Go“, skelbiama trečiadienį paskelbtoje kompanijos ataskaitoje. Į populiariausių paieškų trejetuką taip pat pateko ir naujasis telefonas „iPhone 7“ bei išrinktasis Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas. O ketvirtoje vietoje atsidūrė balandį miręs amerikiečių dainininkas Prince'as.
Taip atrodytų filmas „Vienas namuose“, jeigu būtų filmuojamas 2016-taisiais
Turbūt daugelis savo Kalėdų neįsivaizduoja be kultinio TV3 televizijoje rodomo filmo „Vienas namuose“. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet ši kino juosta mus džiugins didžiųjų švenčių laukimo laikotarpiu. Kiekvieną šeštadienį nuo gruodžio 3 d. iki Kalėdų TV3 televizijoje ir vėl karaliaus vienas namuose likęs nutrūktgalvis berniukas. Prieš filmą kviečiame pasidžiaugti naujienų portalo „Buzzfeed“ sukurtu scenarijumi: kaip atrodytų filmas „Vienas namuose“, jeigu jis būtų filmuojamas 2016-aisiais.
„Gazprom“ uždraudė darbuotojams žaisti „Pokemon Go“
Valstybės valdomas Rusijos dujų milžinas „Gazprom“ uždraudė savo darbuotojams tarnybiniais ar asmeniniais telefonais žaisti „Pokemon Go“ ar naudoti panašias papildytos realybės programas koncerno antrinės įmonės „Gazprom export“ būstinėse bei jų teritorijose Maskvoje ir Sankt Peterburge.
Rusų tinklaraštininkas sulaikytas už žaidimą „Pokemon Go“ bažnyčioje
Vienas jaunas rusų tinklaraštininkas buvo apkaltintas neapykantos skatinimu ir tikinčiųjų jausmų įžeidimu, kai nusifilmavo, kaip Jekaterinburgo katedroje žaidžia „Pokemon Go“. Ruslanas Sokolovskis sulaikytas dviem mėnesiams ir, jei bus pripažintas kaltu, gali būti nuteistas kalėti penkerius metus, šeštadienį pranešė Tyrimų komitetas.
Nesitikėjote – rusai parengė atsaką į „Pokemon Go“
Maskva sukūrė savo alternatyvą beprotiško populiarumo sulaukusiam žaidimui „Pokemon Go“ ir išleido specialią programėlę, kuri leidžia „pasivyti“ istorinę asmenybę ir su jos 3D „dvyniu“ pasidaryti asmenukę. Išmaniesiems telefonams skirta programėlė „Pažink Maskvą.
Žaidimas „Pokemon Go“ ir toliau varo pasaulį iš proto
Rimtame gynybos ir užsienio politikos ekspertų posėdyje Norvegijos parlamente liberalų partijos lyderė Trinė Skei Grandė kolegoms uždavė klausimą. Tačiau atsakymo ji, regis, nebegirdėjo, nes savo telefono ekrane pamačiusi, kad iššoko pokemonas, politikė nusprendė jį sugauti. Vaizdo įrašas buvo išplatintas, o dalis politikų liberalę pasmerkė, tačiau moteris atsikirto, kad kai kurių žmonių smegenys veikia geriau, jei jie klausydami kitų užsiima dar kokia nors neįtempta veikla.
REKLAMA
REKLAMA
Italų kunigas skelbia karą „Pokemon Go“
Vienas Italijos katalikų vyskupas pagrasino imtis teisinių veiksmų prieš programėlę „Pokemon Go“, mat, anot jo, šio „velniško“ žaidimo entuziastai, neatplėšiantys akių nuo savo išmaniųjų telefonų, yra paverčiami „vaikštančiais numirėliais“, ketvirtadienį pranešė žiniasklaida. Keli laikraščiai citavo Sicilijos pietinio Noto miesto vyskupą Antonio Stagliano, esą jis tvirtino pasiruošęs kreiptis į teismą, kad milžiniško populiarumo sulaukusi programėlė būtų uždrausta.
Skandalas Rusijoje: moterį išprievartavo „pokemonas“?
Žaidimas „Pokemon Go“ per trumpą laiką tapo psichoze, kuriai pasidavė visas pasaulis. Visgi netrukus pasklido pranešimai apie užsigalvojusius ir avarijas sukeliančius vairuotojus, sužeistus pėsčiuosius. Tik to, kas įvyko Rusijoje, dar nėra buvę. Policijos pareigūnai išplatino pranešimą apie jauną moterį, kurią išprievartavo vienas iš žaidimo herojų. Savo vardo pristatyti nenorėjusi moteris pasakoja, kad viskas vyko jos namuose, Maskvoje.
„Pokemon Go“ psichozė tęsiasi: Ispanijoje siūlomas darbas specialiam gidui
Kaip ir daugelį kitų pasaulio šalių, Ispaniją taip pat apėmė tikra „Pokemon Go“ psichozė ir kelionių agentūros netruko tuo pasinaudoti nusprendusios organizuoti specialius turus. Ispanijos pietiniame Granados mieste kelionių agentūra „Junior Travel“ sulaukė be galo daug gyvenimo aprašymų po to, kai paskelbė ieškanti žmonių, galinčių dirbti gidais „Pokemon Go“ žaidėjams. Kandidatai turi būti pasiekę bent dvidešimtą „Pokemon Go“ lygį iš 40-ies. Bendrovė jau sulaukė daugiau nei 2000 paraiškų.
Pentagono darbuotojams patariama nežaisti „Pokemon Go“
Pentagonas nemėgsta Pikaču. Milžiniško populiarumo visame pasaulyje sulaukęs papildytos realybės žaidimas „Pokemon Go“ atkreipė JAV Gynybos departamento dėmesį, o jo pareigūnai penktadienį pareiškė, kad Pentagono darbuotojai neturėtų parsisiųsti šios programėlės į savo tarnybinius išmaniuosius telefonus. „Galite įsivaizduoti virtinę priežasčių, (kodėl) nebūtų protinga taip elgtis“, – žurnalistams sakė Pentagono atstovo spaudai pavaduotojas Gordonas Trowbridge'as.
„Pokemon Go“ – tikra aukso kasykla
Beprotiškai išpopuliarėjęs papildytos realybės žaidimas „Pokemon Go“ per pirmųjų 30 dienų nuo jo išleidimo uždirbo 200 mln. JAV dolerių, skelbiama „SensorTower“ ataskaitoje. Tokiu būdu „Pokemon Go“ pagerino ankstesnį rekordą, kurį pasiekė žaidimas „Clash Royal“, pajamos iš kurios per pirmąsias 30 dienų sudarė 120 mln. JAV dolerių. „SensorTower“ taip pat palygino „Pokemon Go“ ir „Candy Crush Soda Saga“ – vieno iš komerciškai sėkmingiausio mobiliojo žaidimo pasaulyje – rezultatus.
Pokemonų gaudymas Rio de Žaneire japonų gimnastui kainavo 5000 dolerių
Japonas Kohei Uchimura yra daugkartinis gimnastikos čempionas. Dar vienas jo titulas – vienas išlaidžiausių pokemonų gaudytojų. Rio de Žaneire K. Uchimura, naudodamasis tarptinkliniu ryšiu, gaudė pokemonus, tačiau nepagalvojo apie pramogos kainą. Japoną pribloškė suma, kurią suvalgė pokemonų medžioklė – 500 tūkstančių jenų (apie 5000 dolerių). „Jis atrodė „numiręs“, kai valgėme kartu“, – kalbėjo jo komandos draugas Kenzo Shirai.
Sportininkai nusivylę: olimpiniame kaimelyje nėra pokemonų
Visame pasaulyje paplitęs „Pokemon Go“ žaidimas įtraukė milijonus žmonių. Nors žaidimas yra pasiekimas daugiau nei 30-yje šalių, Brazilija nėra viena jų. Tuo nusivylę ir olimpinių žaidynių dalyviai. „Norėčiau bėgioti olimpiniame kaimelyje ir gaudyti pokemonus. Tiesiog negaliu parsisiųsti programėlės.“, – „espn.com“ cituoja Naujosios Zelandijos futbolininkę Anną Green. Paklausta, ką veiks vietoj to, A. Green teigė, kad treniruosis.
„Pokemon Go“ manijai pasidavė ir JAV kandidatai į prezidentus
Pasauliniu fenomenu tapęs virtualios realybės žaidimas „Pokemon Go“ prasiskverbė ir į JAV prezidento rinkimų kampaniją, kai abiejų pagrindinių kandidatų štabai užsiminė apie galimybę palenkti į savo pusę išmaniųjų telefonų vartotojus, kad pritrauktų jų balsų. Milžiniško populiarumo sulaukęs žaidimas naudoja išmaniojo telefono duomenis apie buvimo vietą, nustatomą naudojant palydovinės navigacijos sistemą, taip pat grafikos ir vaizdo kameros galimybes.
Metų darbo pasiūlymas: įdarbins „pokemonų gaudytoją“
Didžiausias Rusijoje IT pagalbos centras „Ruki iz pleč“ (liet. Rankos iš pečių), paskelbė „pokemonų gaudytojo paiešką“. Įmonė visiškai rimtai nusiteikusi per personalo ieškos centrą susirasti jos vadovui padėjėją pokemonų reikalams. Skelbime rašoma, kad direktorius labai susidomėjo pokemonų žaidimu, tačiau laiko jis šiam užsiėmimui neturi.
Iš prieglaudos pasiimtų šuniukų nuotraukos: taip atrodo laimė
Jeigu svarstote, ar jums reikia draugo namuose, pasižiūrėkite šią nuostabių nuotraukų galeriją. Nuotraukose užfiksuoti šuniukai tą dieną, kai juos pasiima naujieji šeimininkai iš prieglaudos. Mažieji mūsų draugai iš tiesų trykštėte trykšta nuoširdžia meile bei draugiškumu. Jeigu pasiimti šuniuką neturite galimybių ir pamėgote gaudyti pokemonus, jums taip pat yra siūlymas.
Kas yra „Prisma“: kai kaimo japio nuotrauka gali tapti meno kūriniu
Nespėjote atsigauti nuo šoko, kad nežinote, kas yra „Pokemon Go“ ir kodėl visi eina dėl jo iš proto, o jau atsirado naujas „mados šauksmas“? Pastebėjote, kad kai kurie jūsų draugai pradėjo keisti savo profilio nuotraukas į „menišku filtru“ pakeistus „šedevrus“? „Prisma“ – tai fenomenaliai populiari programa, sukurianti autentišką 33 žinomų dailininkų paveikslų stilių iš jūsų pačių nuotraukų, rašoma „The Washington Post“. Pažymima, kad tai nėra fotografijų redagavimo programa: „Prisma“ nesuteiks...
„Pokemon Go“ smogia „Facebook“: praras milijardus
Didžiausio pasaulyje socialinio tinklo „Facebook“ operatorės rinkos kapitalizacija per artimiausius pusantrų metų gali sumažėti 150 mlrd. dolerių, sparčiai populiarėjant „Pokemon Go“ žaidimui ir „Snapchat“ momentinių pranešimų programai, rašo agentūra „Bloomberg“, remdamasi rinkos tyrimų bendrovės „Citron Research“ prognozėmis. Šiuo metu „Facebook Inc.“ rinkos kapitalizacija siekia 350 mlrd. dolerių. „Gali būti, kad po pusantrų metų „Facebook“ kainuos 200-250 mlrd. dolerių.
Masinė pokemonizacija: pasinaudoti skuba ir Lietuvos verslai
Naujasis žaidimas „Pokemon Go“ užkariavo ne tik amerikiečių širdis ir protus, bet skverbiasi ir į europiečių. Ne išimtis – Lietuva. Vien išėjus į miesto centrą, pagrindines pokemonų gaudymo vietas, matyti būriai žmonių įlindę į mobiliuosius telefonus. Amerikoje verslai suskubę panaudoti šią maniją marketingui, jau skaičiuoja padvigubėjusius pelnus. Šiuo pavyzdžiu bando sekti ir Lietuvos verslininkai.
Žinomiausias lietuvis „Youtube“: merginos nori draugauti tik dėl populiarumo
Populiariausias video tinklaraštininkas Lietuvoje Edvinas Navickas, svetainėje „Youtube“ pasivadinęs The3dvinas pseudonimu, papasakojo apie savo sėkmę socialiniuose tinkluose ir parodė savo žinias apie pasaulį užkariavusį žaidimą „Pokemon Go“. „Būdamas dar keturiolikos pradėjau filmuoti video blogus, dabar turiu užsiauginęs milžinišką sekėjų skaičių socialiniuose tinkluose. Asmenininėje feisbuko paskyroje jų turiu beveik 52 tūkstančius, gerbėjų puslapyje – kiek daugiau nei 90 tūkstančių.
Mėgstate realybės šou? Kartais tai gali tapti pražūtinga
„Akvariumas“, „Baras“, „Robinzonai“ ar šiuo metu per televiziją rodomas „2 barai. Gyvenimas kelyje“ – jei žinote, kad tai ne saldainių pavadinimai, o realybės šou, tuomet į Lietuvos kino teatrus liepos 29 dieną atkeliaujantis filmas „NERVE: drąsos žaidimas“ būtent jums. Įtemptas veiksmo trileris parodys, koks pavojingas gali būti iš pažiūros „lengvas ir pramoginis“ žanras. Per pasaulį galingo cunamio banga ritasi nauja pramoga.
Lietuvos „Tele2“ pradeda bendradarbiauti su „Google“
Švedijos kapitalo Lietuvos telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ pradeda bendradarbiauti su interneto milžine „Google“ - „Tele2“ klientai mobiliųjų aplikacijų parduotuvėje „Google play“ galės atsiskaityti tiesiogiai. Tokią paslaugą bendrovė pradeda teikti pirmoji Baltijos šalyse - be Lietuvos, ji pradedama teikti ir Estijoje.
Krepšininkų išlydėtuvės: M. Kalnietis negaudo „pokemonų“, J. Valančiūnas žadėjo nesimušti
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė paliko Lietuvą ir išskrido į Ispaniją. Ten, sužaidę dar vienas draugiškas rungtynes, pakels sparnus į Pietų Ameriką. Krepšininkai oro uoste buvo geros nuotaikos ir dalinosi įspūdžiais prieš kelionę. Jonas Valančiūnas teigė, kad ilgų kelionių trukmę bandys nugalėti skaitydamas knygą apie Dalai Lamą bei sakė, kad jokios įtampos komandoje nejaučia.
Finansų rinkoms labiau rūpi „Pokemon Go“, o ne tarptautinė politika
Vasara įsivyravo ir finansų rinkose. Regis, šiomis dienomis jas labiau jaudina „Pokemon Go“ užkratas, nuo liepos pradžios 120 proc. pasiekęs „Nintendo“ akcijų kainos šuolis ir kitų žaidimų gamintojų akcijų populiarumo bumas, o ne tarptautinės politikos pokyčiai ar ekonominės prognozės. Išties stebėtina, tačiau praėjusios savaitės tragedija Nicoje ir savaitgalį naujienų puslapius sudrebinęs neįvykęs pučas Turkijoje, finansų rinkoms nepadarė didesnio įspūdžio.
Pasaulį iš proto varantis žaidimas jau persikėlė į Lietuvą
Visą pasaulį iš proto varantis naujasis ,,Pokemon Go'' žaidimas mobiliesiems telefonams Lietuvoje oficialiai dar nepasirodė, tačiau tūkstančiai tautiečių rado būdų, kaip jį žaisti. Žaidimas, kuris realiame pasaulyje leidžia gaudyti animacinius monstriukus vadinamas priemone, iškrapštančia jaunimą į lauką žaisti gryname ore, tačiau juo jau bando pasinaudoti ir nusikaltėliai. Kultinis japonų animacinis serialas apie kišeninius monstrus išpopuliarėjo maždaug prieš 30 metų.
Naujas „žaisliukas“ akimirksniu užkariavo visą pasaulį
Išmaniųjų telefonų žaidimo „Pokemon Go“ neįtikėtina sėkmė pribloškė visą pasaulį. Populiarumo dėka į viršų šovė „Nintendo“ akcijos ir privertė pokemonais domėtis net tuos, kurie praleido pirmąją beprotystės bangą XX-ajame amžiuje. Ar tai – naujoji pokenomanija? Iš tiesų taip ir yra, rašoma BBC. Šiuo metu žaidimas oficialiai veikia Naujojoje Zelandijoje, Australijoje ir JAV, dar net nespėjo pasirodyti „gimtojoje“ Japonijoje.