patagonija
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „patagonija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „patagonija“.
Aplink pasaulį – lydimi sėkmės žvaigždžių
Susisiekti su 32-ejų netrukus sulauksiančia Diana Aleknaite, kilusia iš Tauragės ir jau nemažai metų gyvenančia Amerikoje, o pernai su draugu išsirengusia į kelionę dviračiais aplink pasaulį, nelengva – ten, kur jie dabar, ne visada įmanoma prisijungti prie interneto.
„Montis Magia“ alpinistai ant Patagonijos stogo – Fitz Rojaus viršūnėje
„Montis Magia“ alpinistai, Arūnas, Gediminas ir Saulė, užkopė į aukščiausią Patagonijos viršūnę – Fitz Rojų. Tai trečioji komandos įveikta viršūnė per tris savaites, praleistas El Čalteno miestelyje.
„Nors dauguma viršūnių, į jas įkopus, pasidaro artimesnės ir tarsi lengvesnės, Fitz Rojus, net pabuvojus jo viršuje, išlieka toks pats pagarbą ir šiurpuliuką keliantis kalnas kaip ir pirmą kartą jį išvydus“, – įspūdžiais ir apmąstymais dalijasi „Montis Magia“ narė Saulė.
Patagonija: mėlynieji marmuro urvai
Marmuro urvai, įsikūrę vidurio Patagonijoje, jau seniai yra viena lankomiausių turistų vietų šiame regione. Neįtikėtini melsvi ruoželiai priverčia į tai pažvelgti tarsi į menininko šedevrą ant milžiniškų urvų.
Las Cavernas de Marmol arba Marmuro urvas yra įsikūręs prie ežero Lago General Carrera Čilės ir Argentinos teritorijose. Šie dideli urvai, neabejotinai gali būti vadinami vienu iš gamtos stebuklų, kurių mėlyną atspalvį sukuria marmuro nuosėdos.
TOP 10 lankomiausių turistų vietų Argentinoje
Argentina – antra pagal dydį šalis Pietų Amerikoje, garsėjanti tango šokiais, ūkio aruodais pampomis ir vyndaryste. Nors šalyje pagrinde vyrauja lygumos, vakarinėje dalyje stūkso Andų kalnai su aukščiausia Amerikoje Aconcagua viršūne.
Buenos Airės yra ta vieta, dėl kurios verta apsilankyti Argentinoje. Tai lotynų Amerikos sostinė, pasižyminti unikalia atmosfera, gyvūnija ir augmenija.
Ką išbandyti egzotiškuose kraštuose? (I dalis)
Jogos praktikavimas Indijoje, maisto gaminimas Vietname, kaligrafijos mokslai Japonijoje... Keliaudami po svečias šalis galite ne tik grožėtis akims neįprasta aplinka, bet ir pamiklinti protą bei išmokti šį tą naujo. Tad ką būtina išbandyti, apsilankius egzotiškuose karštuose?
Banglenčių sportas, Havajai, JAV Plaukiojimas banglentėmis Havajuose – šis tas ypatingo. He'e nalu („slidinėjimas bangomis“) pirmą kartą europiečių buvo išbandytas dar XVIII amžiuje.
Ką veikti Patagonijoje: 10 patarimų keliautojui
Pakrantėmis besidriekiantys fiordai, seni, drėgme alsuojantys miškai, akinantys kalnus gaubiantys ledynai ir neįtikėtina gyvūnija – visu tuo pribloškia Pietų Amerikos pietuose išsitekusi Patagonija.
Lietuvis dviračiu išmaišė Patagoniją
Dešimt metų D.Britanijoje gyvenantis buvęs kaunietis Henrikas Kontautas dviračiu išmaišė Patagoniją. P.Amerikos regionu per Argentiną ir Čilę 33 metų vyras važiavo beveik tris mėnesius ir įveikė apie 4000 kilometrų.
Kelionė į Patagoniją buvo viena iš didelių Londone gyvenančio buvusio kauniečio svajonių.
Lietuvis dviračiu išmaišė Patagoniją (III)
Dešimt metų D.Britanijoje gyvenantis buvęs kaunietis Henrikas Kontautas dviračiu išmaišė Patagoniją. P.Amerikos regionu per Argentiną ir Čilę 33 metų vyras važiavo beveik tris mėnesius ir įveikė apie 4000 kilometrų.
Kelionė į Patagoniją buvo viena iš didelių Londone gyvenančio buvusio kauniečio svajonių.
Lietuvis dviračiu išmaišė Patagoniją
Dešimt metų D.Britanijoje gyvenantis buvęs kaunietis Henrikas Kontautas dviračiu pravažiavo Patagoniją. P.Amerikos regionu per Argentiną ir Čilę 33 metų vyras važiavo beveik tris mėnesius ir įveikė apie 4000 kilometrų.
Kelionė į Patagoniją buvo viena iš didelių Londone gyvenančio buvusio kauniečio svajonių. Pasaulio ralio čempionatu, Formule-1, kalnais, netradiciniais keliavimo būdais ir fotografija besidomintis vyras laukine gamta po Patagoniją keliavo dviračiu.
Ekstremalas.
Baltosios meškos plaukdamos su ledo lytimis pasiekia Pietų Ameriką
Dvi baltosios meškutės, užsikabarojusios ant srovės nešamų ledo lyčių, pasiekė Patagonijos krantus, - praneša užsienio žiniasklaida.
Šios ilgą kelią sukorusios meškutės ne juokais išgąsdino ne tik vietinius gyventojus, bet ir visą pulką pusdykumėse gyvenančių viskašų, nutrijų ir šarvuočių.
„Per visą savo gyvenimą nemačiau nieko panašaus. Neįsivaizduoju, kaip joms tai pavyko. Matyt, ledonešis buvo itin sraunus.
REKLAMA
REKLAMA