Noah Lylesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Noah Lylesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Noah Lylesas“.

JAV sprinteriai olimpinėse žaidynėse patyrė fiasko, o kanadiečiai laimėjo 28 metus lauktą auksą

Penktadienį Paryžiaus olimpinėse žaidynėse vyrų estafetę 4x100 m laimėjo Kanados rinktinė – Aaronas Brownas, Jerome‘as Blake‘as, Brendonas Rodney ir Andre De Grasse‘as (37.50 sek.
2024-08-09

Koronavirusu susirgęs greičiausias pasaulio žmogus po rungties sėdo į neįgaliojo vežimėlį: sportininkas traukiasi iš žaidynių

Praėjusį sekmadienį Paryžiaus olimpinėse žaidynėse prestižinėje vyrų 100 m bėgimo rungtyje triumfavęs amerikietis Noah Lylesas priverstas pasitraukti iš žaidynių. T.Lylesas tik po fotofinišo tapo 100 m bėgimo čempionu, vos 0.005 sek. aplenkęs jamaikietį Kishane’ą Thompsoną. Save greičiausiu žmogumi vadinantis N.Lylesas ketvirtadienį dalyvavo savo pagrindinėje – 200 m – rungtyje, tačiau nedemonstravo tokio greičio ir iškovojo tik bronzos medalius.
2024-08-09

Lylesas legendinio Bolto pasiekimo nepakartos – pralaimėjo savo pagrindinę rungtį Botsvanos bėgikui

Greičiausiu žmogumi save skambiai vadinantis Noah Lylesas Paryžiaus olimpinėse žaidynėse buvo išsikėlęs tikslą laimėti net 4 aukso medalius, bet ketvirtadienį jo planas žlugo. Savo pagrindinėje – 200 m – rungtyje N.Lylesas atbėgo tik trečias (19.70) ir dar gavo įspėjimą už netinkamą elgesį. N.Lylesą aplenkė tautietis Kennethas Bednarekas (19.62) bei Afrikos rekordą pagerinęs Letsile Tebogo (19.46) iš Botsvanos. 21-erių L.Tebogo iškovojo pirmą olimpinį auksą Botsvanos istorijoje.
2024-08-08

Tris aukso medalius susižėręs Lylesas kirto NBA dėl noro vadintis pasaulio čempionais: „JAV nėra pasaulis“

Penktadienį per spaudos konferenciją lengvaatletis Noah Lylesas kontroversiškai pasisakė apie NBA, o tai netrukus atkreipė ir kelių NBA žvaigždžių dėmesį.  26 metų N. Lylesas, kreipdamasis į žiniasklaidą po to, kai Budapešte (Vengrija) vykusiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate iškovojo tris aukso medalius, suabejojo NBA „pasaulio čempionų“ titulo pagrįstumu.
2023-08-29

Fenomenalų pasirodymą surengęs Lylesas Londone pagerino vieną iš Bolto karjeros rekordų

Londone sekmadienį praėjo10-asis lengvosios atletikos „Deimantinės lygos“ etapas, o jame netrūko įspūdingų rezultatų. Fenomenalų pasirodymą etape surengė JAV atstovas Noah Lylesas, kuris užfiksavo naują šio etapo rekordą. 26-erių sprinteris 200 m distanciją įveikė per 19,47 sek.