nepasitenkinimas
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nepasitenkinimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nepasitenkinimas“.
Mokytojai priversti mokyti be vadovėlių, o ekspertas lieja pyktį: „Joks išminčius Saliamonas šitų reformų neištaisys“
Nors Švietimo ministerija vadovaujasi patarle: „Kas nedirba, tas neklysta“, pasak švietimo bendruomenės, nuklydo ne kartą ir klaidas kartoja. Ekspertai baiminasi, kad jos jau nebeištaisomos, o mokytojai neturi vadovėlių, iš ko mokyti vaikus pagal pasikeitusias ugdymo programas. Kelia klausimą, kaip visa tai atsilieps mokiniams.
Griseldos Blanco sūnus įtūžo, kaip seriale vaizduojama mama: išrėžė, ką galvoja
Skaudus smūgis Sofiai Vergarai – pasirodžius serialui „Griselda“, Griseldos Blanco sūnus, Michaelas Corleone Blanco išrėžė, kad yra nusivylęs, kaip garsi aktorė įkūnijo jo mamą naujame „Netflix“ seriale.
S. Vergaros gerbėjai ekranuose jau gali išvysti ją vaidinančią kitokį vaidmenį. Aktorė geriausiai žinoma dėl Glorios vaidmens seriale „Moderni šeima“, kuris nuo 2009 m. buvo rodomas 11 sezonų.
Sūnų į mokyklą atvežusi kaunietė negalėjo patikėti tuo, ką mato: parodė visiems
Prieš keletą dienų Sandra Bradūnienė savo vaiką į atvežė į mokyklą Kaune ir nerado laisvų, neįgaliesiems skirtų automobilių statymo vietų. Visgi moteris augina negalią turintį berniuką ir naujienų portalui tv3.lt pasakoja, kad su užimtomis neįgaliesiems skirtomis automobilių statymo vietomis bei aplinkinių žmonių nepasitenkinimu susiduria dažnai.
DIENOS PJŪVIS. Ką Lietuvai daryti su nepatenkintais baltarusiais?
Dalis Lietuvoje gyvenančių baltarusių teigia pastebintys prastėjančią baltarusių padėtį Lietuvoje, nes šalyje ima dominuoti pirmenybė nacionaliniam saugumui, o pabėgėlių interesai neva nustumiami į šoną. Baltarusiai kritikuoja, kaip Lietuva kai kuriuos Baltarusijos piliečius skelbia esant grėsme nacionaliniam saugumui – esą tai daroma gerai neįsigilinus į situaciją ir neturint patikimų duomenų.
Pasienio gyventojai dar neseniai nerakino namų durų, o dabar saugo net ūkinius pastatus: „Bijom“
Valdžiai užsiminus apie dar vieną galimą stovyklavietę nelegalams, priešintis bando dalis prie pat sienos su Baltarusija esančio Didžiasalio gyventojų. Vieni renka parašus ir vardija savo baimes: esą jeigu anksčiau gyveno nerakindami namų durų, dabar jau rakina net ir ūkinius pastatus, esą nežino ko tikėtis iš dokumentų neturinčių nelegalų.
Lukašenka susitiko su Putinu: pažėrė aršios propagandos apie Vakarus
Diktatorius Lukašenka mina tik vienos valstybės slenkstį – jis ir vėl lankosi Rusijoje. Šįkart Putinas jį pasitiko Sočyje. Parodomajame jų pokalbyje prieš kameras – Lukašenkos pažadai bet kokia kaina sugrąžinti Rusijai skolas, juokeliai apie karščio bangą ir, žinoma, į Vakarus skriejanti arši propaganda.
Nepraėjo nė du mėnesiai nuo diktatoriaus Aliaksandro Lukašenkos kelionės į Sočį, o jis ir vėl Rusijoje. Tik šįkart su Vladimiru Putinu A. Lukašenka keliauja susitikti Sankt Peterburge.
Šimtai gyventojų išėjo į Barselonos ir Madrido gatves reikalaudami reperio laisvės
Ispanijoje antrą naktį iš eilės riaušės, kurios kilo policijai suėmus vieną katalonų reperį. Jam mesti kaltinimai už neva dainose šlovinamą terorizmą ir įžeidimus Ispanijos monarchijai. Įsisiautėjusios reperio rėmėjus Madride ir Barselonoje policija vaikė ašarinėmis dujomis ir guminėmis kulkomis ir garsinėmis granatomis.
Garsiojoje Madrido saulės vartų aikštėje taikiai prasidėję protestai, netrukus antrą naktį iš eilės virsta riaušėmis. Susirėmimai šalies sostinę drebina ištisas valandas.
Indijoje tūkstančiai ūkininkų šturmavo Indijos sostinę
Tūkstančiai ūkininkų su traktoriais ir ant žirgų šturmavo Indijos sostinę Delį. Nepatenkinti vykdomomis žemės ūkio reformomis jie pralaužė policijos barikadas ir sujaukė šalyje minimos Respublikos dienos iškilmes. Nors demonstrantus nuraminti pavyko, pastarieji žada ir toliau kovoti.
Tūkstančių ūkininkų veržiasi pro autobusais užtvertas gatves Indijos sostinėje Delyje.
Uostamiestyje sukilo privačių laivelių ir katerių savininkai
Žmonės skundžiasi, kad jų bendruomenės problemas ignoruoja ir valdininkai, ir jų pačių išsirinktas pirmininkas, o situacija jau net keturis dešimtmečius tik blogėja. Uostelis, kuriame žmonės laiko savo laivelius ir katerius tapo tikru šabakštynu, o klaipėdiečiai šią teritoriją vadina Klaipėdos Šanchajumi.
Klaipėdos privačių mažųjų laivelių uostelyje savo katerius ir valtis laikantys klaipėdiečiai skundžiasi palikti už borto.
Baltarusija atsisveikina su Lukašenkos režimo auka – jaunu vyru
Baltarusiai atsisveikina su Lukašenkos režimo auka – jaunu vyru, kurį mirtinai sumušė pareigūnai. Tuo metu Europos Sąjunga apsisprendę dar labiau išplėsti sankcijas Baltarusijai ir įtraukti į jas verslus bei institucijas.
Prie Kristaus prisikėlimo bažnyčios Minske – minia žmonių. Čia baltarusiai plūsti pradėjo jau nuo pat ankstyvo ryto. Jie atsisveikina su režimo auka – 31-erių Romanu Bondarenka.
REKLAMA
REKLAMA
Sakartvele – masiniai protestai: 45 tūkstančiai sostinėje protestavo prieš rinkimus
Masiniai protestai drebina Sakartvelą. Net 45 tūkstančiai žmonių sostinėje Tbilisyje protestavo prieš esą suklastotus rinkimus. Kartvelams susigrūmus su riaušių policija, juos imta vaikyti vandens patrankomis ir ašarinėmis dujomis.
Tbilisyje naktis ne iš ramiųjų. Tūkstančiai kartvelų, nepatenkintų praėjusios savaitės rinkimų rezultatais, reikalauja valdžią rinkti iš naujo.
Dar vienas mitingas Vilniuje – protestuoja prieš daugybę Lietuvos skaudulių
Iki Seimo rinkimų likus vos savaitei, šalia parlamento – dar vienas marginalų protestas. Tiesa nepatenkintų susrinko apie pusšimtis – jie protestuoja prieš daugybę įvairiausių Lietuvos skaudulių. Skaudžiausia tema – veido kaukės. Nors koronavirusas muša rekordus, protestuotojai griežtai nusiteikę prieš jas ir moja ranka į policijos pareigūnų prašymus jas užsidėti.
Prie Seimo renkasi nepatenkintieji.
Kalnų Karabache daugėja aukų: pasaulis ieško būdų sustabdyti kraujo praliejimą
Kalnų Karabache daugėja aukų, nuo ankstaus ryto ten griaudi sunkioji artilerija ir sklinda prieštaringi pranešimai apie karo lėktuvų ir sraigtasparnių numušimą. Tuo metu pasaulis ieško būdų stabdyti kraujo praliejimą, staigiau sušaukta Jungtinių Tautų saugumo taryba.
Artilerijos pabūklų ugnis nakties tamsą nušviečia Azerbaidžane. Į Kalnų Karabache esančių sukilėlių pozicijas sviediniai ir raketos lekia ir dieną ir naktį.
Ir sukilėliai parako negaili.
Jungtinėse Valstijose – nauja protestų banga prieš policijos smurtą
Viskonsino valstiją, jau trečią dieną drebina kruvini protestai, po to, kai policijos pareigūnai kulkomis sužeidė trijų vaikų tėvą, nepaklususį policininkų reikalavimams. Riaušių metu jau žuvo du žmonės, tad raminti aistras ėmėsi ir pirmoji šalies ponia – Melania Trump.
Viskonsino valstijoje Kenošos miestas pastarosiomis dienomis – tikra karo zona.
Rusijoje dar labiau kaista valdžia nepatenkintų piliečių nuotaikos
Nepatenkintų valdžia piliečių nuotaikos dar labiau kaista ne tik Baltarusijoje, bet ir Rusijoje. Maskvoje į gatves išėjo minia žmonių, nepatenkintų amžina Putino valdžia ir ką tik įvykusiu absurdišku balsavimu dėl konstitucijos pataisų. Temstant juos vaikyti ėmė OMON’ininkai. Masiniai protestai nesiliauja ir Rusijos rytuose – Chabarovske.
Ir už Chabarovską, ir prieš amžiną Putino valdžią skanduotės aidi Maskvoje.
Vokietijoje dėl anglių kasybos gyventojai protestuoja su Bethovino muzika
Kol Amerikoje vyksta aršūs protestai dėl George’o Floydo nužudymo, vieno Vokietijos miestelio gyventojai reiškia nepasitenkinimą dėl rudųjų anglių kasybos, nes dėl to gali tekti nugriauti ir dalį miestelio. Bet skirtingai nei amerikiečiai, vokiečiai protestuoja taikiai ir su Bethoveno muzika.
Penkiasdešimt muzikantų mažame Vokietijos miestelyje Kejenberge surengė koncertą ir groja Bethoveno muziką. Muzikantai išsidėstę įvairiuose miestelio kampeliuose – parkuose, net tvartuose.
JAV gyvenantis lietuvis: buvo baisu ir iki dabar yra baisu
Chaosas dėl Mineapolyje policijos pareigūno nužudyto afroamerikiečio įplieskė tikrą chaosą visose Jungtinėse Amerikos Valstijose. Protestai, riaušės ir plėšikavimas vyksta dešimtyse šalies miestų, aršūs neramumai įsiplieskė ir prie Baltųjų Rūmų, kur sužeista mažiausiai 50 pareigūnų. O savo išgyvenimais dalijasi ir Amerikoje gyvenantys lietuviai.
Vaizdo įrašas ir toliau vis labiau audrina Jungtinių Valstijų visuomenę.
Baltarusijoje piketai: renka parašus už opozicinius kandidatus
Kaimyninėje Baltarusijoje artėjant prezidento rinkimams rugpjūtį vyksta valdžia nepatenkintų žmonių piketai ir parašų už opozicinius kandidatus į prezidentus rinkimas. Per savaitgalį vykusius piketus šalyje sulaikyta apie pusšimtis žmonių.
Streikai drebina Lietuvą: į gatves ruošiasi vilkikų vairuotojai, dėstytojai ir pedagogai
Protesto akcijų Lietuvoje netruks ir trečiadienį: į patį Vilniaus centrą link Seimo žada išvažiuoti vilkikų vairuotojai, o po Vyriausybės langais streikuos dėstytojai. Ketvirtadienį savo porciją įspėjamojo streiko pateiks pedagogai mokyklose bei darželių auklėtojos. Profesinės sąjungos piktinasi, kad valdžia neranda prisižadėtų pinigų pedagogų algoms, todėl streiką mato kaip vienintelę išeitį.
Šiaulių centre nepatenkinti miestiečiai surengė mitingą: kankina bent keli mero sprendimai
Šiaulių centre nepatenkinti miesto mero Artūro Visocko sprendimais į mitingą susirinko keli šimtai žmonių. Šiauliečiai reikalavo neprivatizuoti Pabalių turgaus, liautis kirsti medžius renovuojamuose gatvėse ir neperkelti benamių nakvynės namų į daugiabučių rajoną.
Nuo ryto Šiaulių miesto merą ir savivaldybės darbuotojus miesto gyventojai pasitinka su plakatais ir priekaištais. Kiek vėliau centrinėje miesto gatvėje žmonės jau renkasi ir į piketą. Čia klausimų miesto valdžiai dar daugiau.
Kruvinas Turkijos puolimas: subomborduotas kalėjimas, tūkstančiai civilių bėga iš namų
Sirijoje tęsiantis kruvinam Turkijos puolimui, pranešama apie subombarduotą kalėjimą, kuriame buvo laikomi Islamo Valstybės kovotojai. Skaičiuojama, kad per tris dienas dėl turkų puolimo namus teko palikti daugiau kaip 60 tūkst. civilių žmonių. Tuo metu Vašingtonas ir Europa grasina Turkijai sankcijomis.
Pranešama, kad Turkijos puolimas prieš kurdus Sirijos šiaurės rytuose, 120 kilometrų ruože intensyvėja.
Nereikalingų dovanų likimas: kampe tarp dulkių ar apsikeitimas?
Ant stalo gula gražiai supakuotos kalėdinės dovanos: nors šventinis šurmulys jau ir nurimo, klaipėdiečiai sugalvojo šventes pratęsti ir kartu apsikuopti namus nuo nereikalingų daiktų. Tad pasiūlyta visiems, gavusiems nepatikusias ar neįtikusias dovanas, jas išmainyti į kitas.
Paaiškėjo, kas lietuviams labiausiai nepatinka Darbo kodekso pakeitimuose
Svarstant Darbo kodekso pakeitimus Lietuvos gyventojams mažiausiai patrauklūs atrodo planai mažinti išeitines kompensacijas, rodo delfi.lt užsakymu atlikta apklausa. Penktadalis arba 20 proc. apklaustųjų nurodė, kad jiems nepatrauklus išeitinės kompensacijos mažinimas, 16 proc. - trumpinamas įspėjimo terminas atleidžiant iš darbo, o 14,5 proc. - nuostata, kad minimalus atlyginimas turi būti mokamas tik už nekvalifikuotą darbą.
Monika Šalčiūtė dėl draudimo dalyvauti 1000 km lenktynėse: čia diskriminacija, jie rizikuoja ieškiniu!
Sparčiai artėjant kasmetinėms 1000 km lenktynėms be skandalų neapsieinama: kilo didelis nepasitenkinimas dėl sugriežtinų reikalavimų lenktynių dalyviams. Dabar kiekvienas jų ne tik privalo turėti lenktynininko lincenciją, bet ir būti dalyvavęs bent dviejuose oficialiuose žiedinių lenktynių etapuose. Liepos mėnesį vyksiančiose 1000 km lentynėse komandą „Lithuanian Dream“ atstovauti turėjo Monika Šalčiūtė ir Ugnius Kiguolis.
Dažniausia porų problema
Žinių radijas Dažniausiai porų problema – nemokėjimas laiku atpažinti savo poreikių, kylančio nepasitenkinimo ir nemokėjimas jo tinkamai išreikšti, „Žinių radijui“ penktadienį sakė psichologė psichoterapeutė Lina Gudaitė. „Čia, be abejo, susiję su šeima, kurioje užaugo, kokį pavyzdį, šeimos modelį matė – tai daro labai didelę įtaką, dažniausiai žmonės kartoja tokį pat modelį ir savo šeimoje automatiškai, jeigu tai yra nesąmoninga.
Įžymybės, kurios nevengia kandžios kritikos (I)
Holivudas yra tarsi ypatingas atskiras pasaulis... Tačiau čia dauguma įžymybių pažįsta vieni kitus arba bent turi apie juos susidarę savo nuomonę. O jei dar teko ir nepatiko dirbti kartu ar nuolat reikėjo kovoti dėl populiarumo - ilgas konfliktas – garantuotas. Cambio.com pateikia sąrašą žvaiždžių, kurios kolegoms drąsiai žeria visokią kritiką.
Futbolo čempionatas – šventė ne visiems: prieš FIFA 2014 nukreiptas gatvės menas
Brazilija, užuot milijardus dolerių panaudojusi tokioms svarbioms sritims kaip išsilavinimas, sanitarinių sąlygų gerinimas, ligoninės, smurto mažinimas, paskyrė juos pasaulio futbolo čempionatui. Tad nieko keisto, kad yra nemažai žmonių, kurie pasisako prieš čempionatą. Labai gerai žmonių požiūrį atskleidža ir daugybė grafičių… Grafičiai Brazilijoje ant tam skirtų pastatų yra legalūs ir šie pavyzdžiai primena, kokie jie gali būti galingi.
Tyrimas: naršymas socialiniuose tinkluose – nepasitenkinimo darbu rezultatas
Socialiniai tinklai vis dažniau tampa „laiko vagimis“, kurie nusineša ne tik laisvalaikį, bet ir darbo valandas. Tyrimai rodo, kad vidutiniškai lietuvis socialiniuose tinkluose darbo metu per dieną praleidžia apie 34 minutes, o yra ir praleidžiančių daugiau nei 2 valandas. Personalo vadybos specialistai teigia, kad dažniausia toks darbuotojų elgesys yra nepasitenkinimo darbu rezultatas.
Autobuso keleivių nužudymas Norvegijoje vėl sukėlė nepasitenkinimą policijos pajėgomis
Trijų autobuso keleivių nužudymas Norvegijoje antradienį vėl sukėlė nepasitenkinimą šalies policijos pajėgų nesugebėjimu reaguoti į smurtinius nusikaltimus, praėjus pustrečių metų po Anderso Behringo Breiviko (Anderso Bėringo Breiviko) žudynių. Pasak policijos, autobuso pagrobimu pirmadienio vakarą įtariamas vyras, nužudęs visus jame buvusius žmones, yra 30-metis Pietų Sudano pilietis, kurio pateiktas prieglobsčio prašymas buvo atmestas ir kuris turėjo būti deportuotas iš šalies.
7 iš 10 darbuotojų uždirba per mažai
Kai kalba pakrypsta apie atlyginimus, vieni darbuotojai nesivaržydami įvardija tikslią sumą, kiti šiek tiek pagražina duomenis, kad turėtų kuo pasipuikuoti, treti tik abstrakčiai atsako į tokius klausimus, likusieji pasiskundžia, kad uždirba per mažai. Atlyginimo tema vieni kalba noriai, o kiti yra linkę nutylėti, kiek uždirba ir ar jų uždarbis patenkina lūkesčius. Darbo paieškos portalo CVbankas.
Vairuotojai mėgsta vieni kitus paauklėti
Daugumai vairuotojų teko susidurti su juos keikiančiais ar kažką aiškinančiais vairuotojais. Nemažai jų pripažįsta, kad ir patys nevengia paburnoti ant kitų eismo dalyvių. Vos vienas kitas vairuotojas dar nėra sulaukęs jokių komentarų dėl savo vairavimo ir patekęs į situaciją, kai iš kito automobilio išlipęs asmuo ne tik rėkia, bet ir puola muštis. Transporto skelbimų portalo Autogidas.
Darbuotojų nuoma: daugėja ir perspektyvų, ir pasipiktinimų
LRT radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt Darbdaviai taupo laiką ir vis dažniau darbuotojus nuomojasi. Ypač tie, kurie ieško aukštos kvalifikacijos specialistų. „Tokiems žmonėms yra emociškai sunku registruotis Darbo biržoje. Jie mieliau darbo ieško per kitokius tarpininkus“, – atkreipia dėmesį Verslo ir darbdavių konfederacijos generalinis direktorius Danas Arlauskas. Anot jo, darbdaviams kur kas patogiau darbuotojų ieškoti per laikino įdarbinimo įmones.
Ūkininkai nepatenkinti šiųmetėmis grūdų supirkimo kainomis
Rūta Lankininkaitė, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt Dzūkijos ūkininkai pradėjo javapjūtę. Nors pirmasis derlius nėra prastas, tačiau grūdų supirkimo kainos, šiemet sumenkusios šimtu litų ar net daugiau, ūkininkų džiugina. Dzūkijos ūkininkų kombainai, nukūlę žieminius rapsus ir į aruodus supylę ankstyvuosius miežius, išriedėjo į javų laukus. Tačiau neblogu derliumi – tokiu kaip pernai – visi Dzūkijos ūkininkai negalės pasigirti.
Turtingą Šveicariją erzina įmonių godumas
Pyktis dėl pernelyg didelių įmonių vadovų atlyginimų pagaliau pasklido ir turtingoje Šveicarijoje. Pasipiktinimas dėl korporacijų godumo praėjusią savaitę pasiekė aukščiausią tašką. Aistros užvirė pasirodžius pranešimams, kad Šveicarijos farmacijos milžinės „Novartis“ valdybos pirmininkui Danielis Vasella buvo pasiūlyta 7-8 mln.
Kokie iššūkiai laukia naujos Kinijos valdžios?
Naujų Kinijos vadovų laukia rimtų iššūkių ir išbandymų dešimtmetis. Visas pasaulis įdėmiai stebės, kaip antra pagal dydį pasaulio ekonomika sugebės išlaikyti augimo tempus ir įgyvendinti svarbias reformas. Kinijos valdžios pasikeitimas oficialiai baigėsi. Kas dešimt metų rengiamas Kinijos komunistų partijos (KKP) suvažiavimas vainikuotas naujo vadovo išrinkimu. Ateinantį dešimtmetį šalį į priekį ves Xi Jinpingas – jis Kinijos prezidento poste pakeis iki šiol šaliai vadovavusį Hu Jintao.
Apklausa: estų nepasitenkinimas atlyginimais auga
Dauguma estų mano, kad jų atlyginimai yra per maži, ir jų nepasitenkinimas per metus išaugo.
Ekonominių tyrimų instituto ir „Swedbank“ atliktos apklausos duomenimis, pernai savo atlyginimais buvo nepatenkinti 53 proc. Estijos gyventojų, o šiemet jų dalis siekė 60 proc.
Pesimistiškiausiai savo padėtį vertino 50-64 metų amžiaus žmonės. 74 proc. apklaustųjų sakė, kad jų atlyginimas yra per mažas.
Pesimistiškai estai vertina ir savo ateitį. 58 proc.
Dominikoje, nepaisant rinkimų boikoto, išrinktas naujas prezidentas
Karibų jūroje esančioje Dominikos saloje išrinktas naujas prezidentas, nepaisant pagrindinės opozicijos partijos rinkimų boikoto, skelbia AP.
Parlamentas paskyrė buvusį vyriausybės administratorių Eluidą Viljamsą pakeisti buvusį prezidentą Nikolą Liverpulį, kuris atsistatydino dėl sveikatos problemų. Opozicinės partijos PRD nariai teigė kreipęsi į teismą dėl rinkimų rezultatų, nes, jų manymu, rinkimų procesas vyko ne pagal Konstituciją.
Brazilijoje auga viešojo sektoriaus darbuotojų nepasitenkinimas
Jau susidurianti su pasaulio ekonomikos sulėtėjimu Brazilijos prezidentės Dilmos Rusef (Dilma Rousseff) vyriausybė dabar turi susidoroti ir su pirmąja viešojo sektoriaus darbuotojų streikų banga, informuoja AFP.
„Tai iš esmės yra Brazilijos viešojo sektoriaus darbuotojų visuotinis streikas“, - pirmadienį sakė Federalinių viešojo sektoriaus darbuotojų konfederacijos atstovai. Anot jų, prie streiko jau prisijungė 350 tūkst. iš 500 tūkst. federalinių darbuotojų.
Prieš V. Putino valdžią protestuoja tūkstančiai žmonių
Rusijos opozicija šeštadienį vėl pradėjo protestus, per kuriuos reikalaujama Rusijos politinės sistemos reformos, skelbia „RIA Novosti“.
„Mes ir toliau reikalausime žodžio laisvės, po paskelbtų reformų vėl surengti naujus parlamento ir prezidento rinkimus. Be to, mes reikalaujame panaikinti žiniasklaidos cenzūrą bei paleisti į laisvę politinius kalinius“, – per protestą Maskvos centre sakė neužregistruotos Liaudies laisvės partijos (PARNAS) vienas pirmininkų Vladimiras Ryžkovas.
Skaitytojo naujiena: ar norėtumėte gyventi „socialiniame gete“?
Plečiamas socialinių įstaigų tinklas ir gerinamas socialinių paslaugų prieinamumas gyventojams Vilniuje ne visiems kelia tik teigiamas emocijas. Naujosios Vilnios gyventojai nustebo, kai vieną dieną jų rajone atsirado iškabos, informuojančios, kad netrukus čia atsiras savarankiško gyvenimo namai „Savi namai“ ir dienos centras psichikos negalią turintiems asmenims bei pensionas „Vilties namai“ – savarankiško gyvenimo namai ir trumpalaikės globos centras.
Sprendimas grąžinti L. Stankūnaitei dukrą kelia visuomenės nepasitenkinimą
Trečiadienį įvyko Lietuvos visuomeninių organizacijų piketai Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose dėl šalį sukrėtusio Kėdainių teismo sprendimo atiduoti mergaitę biologinei motinai L. Stankūnaitei, neatsiklausus mergaitės nuomonės, neišreikalavus iš L. Stankūnaitės dokumentų apie gyvenimo sąlygas, pragyvenimo šaltinius, nebaigus nagrinėti pedofilijos bylos.
Rusijos paradoksai: autoritarizmu kaltinama valdžia toleravo rekordinį mitingą
Šiandien Maskvoje vyko sankcionuotas mitingas prieš nesąžiningus rinkimus. Balsas.lt susisiekė su minioje buvusiu protesto dalyviu Artemonu, kuris pasakojo apie mitingą, kokio Rusijos sostinėje nebuvo dešimtmečius.
[papildyta 18.21]Analitikai pastebi, kad leidimas tokio dydžio mitingui - nevienareikšmiškas. Galbūt Maskva norėjo parodyti, kad ji nenusiteikusi prieš opoziciją.
Meru nepatenkinti ūkininkai žada protestuoti
Raseinių rajono mero Remigijaus Ačo iniciatyvoms nepritariantys ūkininkai ir opozicijos atstovai žada rengti protesto akcijas.
Mero R. Ačo inicijuoti pertvarkymai susilaukė ūkininkų, kaimo bendruomenių ir tarybos opozicijos atstovų pasipiktinimo, o atleistieji savivaldybės darbuotojai teisybės ieško teismuose, praneša LTV naujienų tarnyba.
Teigiama, kad Remigijui Ačui pradėjus vykdyti savivaldybės reorganizaciją, rajone kilo tikra nepasitenkinimo audra.
Psichologas apie paniką dėl „Snoro“: tokie dalykai sukelia nesaugumo jausmą
Žinia, kad įvertinusi banko „Snoras“ finansinę būklę, pastarųjų metų veiklos tendencijas ir naujausio patikrinimo rezultatus, Lietuvos banko valdyba nutarė bankui paskirti laikinąjį administratorių ir taikyti laikinąsias banko turto apsaugos priemones. Paskyrus laikinąjį administratorių, laikinai sustabdyta banko veikla bus atnaujinta artimiausią pirmadienį.
Latvijos prezidentas nepatenkintas nauja vyriausybe
Latvijos prezidentas Andris Berzinis nepatenkintas naująja vyriausybe, nes jai trūksta Saeimos pritarimo.
„Aš nepatenkintas. (...). Jie turi įrodyti, kad gali dirbti ir tai priklausys nuo pačių ministrų. Žmonės mokosi iš svetimų ir savo klaidų ir juda į priekį, – sakė prezidentas laikraščio „Diena“ savaitgalio priedui „Sestdiena“. – Svarbiausia gauti parlamento palaikymą.
Britanija gali rengti referendumą dėl išstojimo iš ES
JK parlamento Bendruomenių rūmai per artimiausius tris mėnesius, likusius iki šių metų pabaigos, svarstys klausimą dėl referendumo surengimo ir suteikimo teisės šalies piliečiams nuspręsti dėl Britanijos ir ES santykių ateities, skelbia BBC.
Tai paaiškėjo po to, kai parlamentarams buvo įteikta peticija, pasirašyta daugiau nei 100 tūkstančio žmonių, reikalaujančių leisti visuomenei nuspręsti - pasilikti ar išstoti iš Europos Sąjungos.
Egiptiečiai vėl protestuoja prieš laikinąją valdžią
Egipto aktyvistai penktadienį susirinko Kairo centre, reikalaudami šalį valdančios kariuomenės greičiau perduoti valdžią civiliams ir atšaukti nepaprastąją padėtį.
Aktyvistai sakė, kad tikisi, jog prie jų prisijungs tūkstančiai protestuotojų. Vis daugiau gyventojų nepatenkinti tuo, kaip kariuomenės taryba vadovauja šalies perėjimui prie demokratijos.
Lenkų atstovai mitingo atšaukti neketina
Lietuvos ir Lenkijos tarpvalstybinė ekspertų darbo grupė, ieškanti sprendimų nesutarimuose dėl tautinių mažumų švietimo, Varšuvoje pirmadienio vakarą pasirašė bendrą pranešimą. Švietimo viceministras Vaidas Bacys sako, kad taip pripažinta pažanga siekiant sutarimo dėl švietimo įstatymo įgyvendinimo. Lietuvos lenkų mažumų atstovai pažangą neigia ir nežada atšaukti šią savaitę planuojamų masinių protestų prie Seimo, praneša LTV naujienų tarnyba.
Prancūzijoje įsigaliojo draudimas melstis lauke
Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Prancūzijoje įsigaliojo draudimas melstis lauke.
Duodamas interviu laikraščiui „Le Figaro“, Prancūzijos vidaus reikalų ministras Claude Gueantas komentavo šį naująjį įstatymą taip: „Aš tvirtai seksiu, kad šis įstatymas būtų vykdomas. Malda lauke – nepriimtinas religinis paprotys, prieštaraujantis viešumo principui.
Uždaromoje IAE ekspertų atlyginimai viršija 50 tūkst. litų
Uždarytoje Ignalinos atominėje elektrinėje (IAE) kone kas mėnesį įdarbinami nauji konsultantai, kuriems žarstoma dešimtys tūkstančių litų. Ekspertas iš Vokietijos, konsultantai iš Švedijos, teisininkai iš Anglijos – į Visaginą traukia naujų darbuotojų būriai ne tiktai iš Vilniaus, bet ir iš visos Europos.
Nuo praėjusių metų lapkričio mėnesio elektrinėje dirba specialistas iš Vokietijos Karstenas Frankas.