namų kainos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „namų kainos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „namų kainos“.

Būsto kainų skirtumai Lietuvoje šokiruoja: kur reikės vos 10 tūkst., o kur – ir 800 tūkst. eurų?

Būsto kainos Lietuvoje, lyginant didmiesčius su mažais miesteliais ar kaimais, gali skirtis ir šimtais tūkstančių eurų. Nekilnojamojo turto (NT) ekspertai įvardijo, kas lemia kainų skirtumus ir išskyrė, kiek gyvenamieji namai ar butai kainuoja didžiausiuose Lietuvos miestuose ir šalia jų esančiuose rajonuose. NT kainos Vilniuje ir už jo skiriasi 400 tūkst.
2024-07-21

Namai parduodami už 1 eurą, o nenorintiems remontuoti – už 5 ar 7 tūkst. eurų: pasižvalgykite

Kol Lietuvoje dėl ypač išaugusių kainų ir palūkanų įsigyti net ir nedidelį butą daugeliui atrodo misija neįmanoma, kitur, pavyzdžiui, Italijoje, namui užteks vos 1 euro. Tiesa, viskas nėra taip paprasta, kadangi nusipirktą nekilnojamąjį turtą (NT) reikės renovuoti. Vis tik nenorintiems pirkti ir po to remontuoti griuvėsių, yra ir kita, taip pat labai patraukli galimybė. Kur kas geriau išsilaikę namai, kuriems nereikia didelės priežiūros, yra siūlomi už, pvz., 7 tūkst. ar 12 tūkst. eurų.
2024-04-28

Sudomina daugelį: namai Italijoje už 1 eurą, tačiau yra papildomų sąlygų

Dar 2015-aisiais pasirodė informacija apie Italijos miestus, kurie naujakurius vilioja vos 1 eurą kainuojančiais namais. Tačiau už to slypi ir „paslėptos sąlygos“, kurias įvykdyti pasirenka nedaugelis. 2020-ieji buvo sunkūs metai, tai atsiliepė ir nekilnojamo turto rinkai Italijoje. Jeigu 2015-aisiais pasirodę pranešimai apie „1 euro vertės namus“ atrodė sensacija, tai per praėjusius metus prie šios iniciatyvos prisijungė toks skaičius Italijos gyvenviečių, kad sunku juos visus ir susekti.
2021-03-14

Lietuviai vietoje butų vis dažniau renkasi namus: kaina – nuo kelių tūkstančių

Panašu, kad pasibaigus karantinui nekilnojamo turto (NT) pirkėjai rinkdamiesi būstą vietoje butų dažniau ėmė dairytis į namus. Pasak specialistų, tai lėmė keletas priežasčių, viena jų – ta pati koronaviruso pandemija. Žmonės pamatė, kad namai reikalingi ne tik nakvynei, bet ir darbui ar laisvalaikiui. Atokesnėse vietose namus dabar galima įsigyti ir už kelis tūkstančius eurų. Registrų centras skelbia, kad šiemet šiemet visoje šalyje įregistruota per 17 tūkst. butų pardavimų – 15 proc.
Lietuva 2020-08-13

Kodėl miestai bankrutuoja? Stocktono istorija

Žmogus, atsakingas už didžiausio Jungtinėse Valstijose kada nors bankrutavusį miestą, portalui „Reuters“ atskleidžia pagrindines krizės priežastis. Kalifornijos valstijoje esančio Stocktono miesto valdytojas Bobas Deisas teigė, kad priimtas sprendimas nuo 1996 metų sausio 1 dienos į pensiją išėjusiems ugniagesiams suteikti pilną sveikatos apsaugą buvo miestą pražudžiusi priežastis. Tuo metu šis sprendimas atrodė pigesnis nei atlyginimų didinimas, kurio reikalavo profesinės sąjungos.
2012-07-07

Ekspertai: NT rinka iki 2020-ųjų liks „įšale“

„Pricewaterhouse Coopers“ ekonomistų teigimu, nekilnojamojo turto (NT) rinka šiuo metu įžengia į „mini įšalo“ amžių ir jame gali likti iki 2020-ųjų, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“. Artimiausias dešimtmetis – duobėtas Ekspertai perspėja, kad 18 mln. britų, įsigijusių nuosavus namus, mažiausiai dešimt metų neturėtų tikėtis tokio kainų kilimo, koks buvo prieš krizę. Jų teigimu, NT kainos buvo pasiekusios piką 2007-aisiais. Vidutinė namo vertė Didžiojoje Britanijoje siekė apie 200 tūkst.
2011-07-14
Į viršų