mimas
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mimas“.
Mįslingasis Saturno palydovas Mimas glumina ne tik išore, bet ir gelmėmis
Saturno Mimas užminė naują mįslę. Jis ne tik stulbinamai panašus į „Mirties žvaigždę“ iš „Žvaigždžių karų“, nors pirmąkart nufotografuotas buvo gerokai vėliau, nei buvo sukurtas filmas. Keistų dalykų mokslininkai įtaria esant ir Mimo viduje.
Kaip nuotaikinga animacija su mimais gali paaiškinti automobilio konstrukciją
„Subaru“ markė daugeliui automobilių entuziastų neatsiejama nuo bokser tipo variklių ir per patirtį ralio varžybose ištobulintos keturių ratų pavaros. Tai yra skiriamieji bruožai, kuriuos vis dar paveldi dauguma paties gamintojo sukonstruotų modelių. BRZ kupė yra viena iš išimčių kartu su keletu automobilių, kuriems gamos formavimo sumetimais buvo prilipdyti „Subaru“ ženkliukai.
„Cassini" nufotografavo iškart penkis Saturno palydovus
NASA kosminis zondas „Cassini" vienoje nuotraukoje užfiksavo išsyk penkis Saturno palydovus. Originalią neapdorotą jų nuotrauką galima pamatyti „Cassini“ programos svetainėje.
Astronomas mėgėjas Jasonas Majoras internete paskelbė kompozitinį „Cassini" padarytų nuotraukų atvaizdą, kuriame visi penki Saturno palydovai „nuspalvinti“ natūraliomis spalvomis. Jo apdorota nuotrauka paskelbta „Flickr" portale.
Nuotraukos centre matomas Enceladas.
Nespalvotai spalvotos mimų studijos
Ar norėtumėte savo gyvenimo kelią pasirinkti nespalvotą, o asmeninės raiškos amplitudę susiaurinti iki mimikos, gesto ar reveranso publikai? Visam laikui scenoje pamiršti bereikšmius žodžius bei ilgus vidinius monologus ir dėmesį sutelkti į kūno kalbą? Tokie yra aktorių-mimų pasirodymai.Kaip to išmokti? Apie pantomimos studijas kalbamės su Lietuvos muzikos ir teatro akademijos ketvirtakursiu Leonu Miliumi.
„Cassini“ zondas nufotografavo „Mirties žvaigždę“
NASA ir ESA kosminis zondas „Cassini“ nufotografavo Saturno palydovą Mimą, dėl milžiniško jame esančio Herschelio kraterio vadinamo „Mirties žvaigžde“, pranešė „Cassini“ programos mokslininkai.
Per šį didžiausią „Cassini“ priartėjimą prie Mimo buvo gauta duomenų apie šio dangaus kūno paviršiaus sudėtį ir temperatūrą. Kai kuriose zondo perduotose neapdorotose Mimo nuotraukose gerai matyti maždaug 140 kilometrų skersmens Herschelio kraterio šlaitai.