melo detektorius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „melo detektorius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „melo detektorius“.

Pavydžiausia pasaulio moteris šiurpina poras: vyrą tikrina melo detektoriumi

Moteris, vadinama pavydžiausia pasaulyje, atskleidė, kodėl kiekvieną kartą, kai vyras eidavo pramogauti su draugais, ji vertė jį pasitikrinti melo detektoriumi. Daugumai iš mūsų pavydas, ta žaliaakė pabaisa, ima ir retkarčiais prasiveržia. Nesvarbu, ar dėl to, kad kažką kitą pagyrė darbe, ar dėl to, kad jūsų partneris sulaukia merginų dėmesio, kai penktadienio vakarą pramogaujate kartu – šis jausmas nėra pats maloniausias.
2024-03-05

Vilnietis siūlo paslaugą, kuri atskleis jūsų partnerio neištikimybę: tiesą išduos 1 kūno dalis

Sakoma, kad akys – sielos veidrodis. Jos atspindi tai, kas vyksta mūsų viduje. Tačiau teisės psichologas Povilas Pigaga, pasitelkdamas naujausias technologijas, tai, ką išduoda akys, narplioja giliau – moderniu melo detektoriumi, fiksuojančiu akių judesius, tiria įvairiausius melo atvejus. Penketą metų žmones tyręs poligrafu P. Pigaga naujienų portalui tv3.lt pasakoja, kad naujausia melo tyrimo technologija jis susidomėjo vienoje iš daugelio aplankytų konferencijų.
2023-01-22

Šalį sukrėtė melo detektoriaus parodymai: ji planavo kraupų nusikaltimą

Areštuotos ukrainiečių deputatės Nadijos Savčenko teismo psichologų ekspertizės panaudojant melo detektorių rezultatai rodo, kad ji rengėsi įvykdyti teroro aktą parlamento pastate ir vyriausybės kvartale Kijevo centre, paskelbė Ukrainos vidaus saugumo tarnyba SBU.
2018-06-04

Nugriaudėjus liberalų korupcijos skandalui – siūlymas melo detektoriumi tikrinti kandidatus į Seimą

Politinę areną toliau purtant skandalams, partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovas Petras Gražulis rėžė iš peties – politikas siūlo numatyti, kad kandidatai į Seimą būtų tikrinami melo detektoriumi. „Tvarkietis“ įsitikinęs, jog tokia tvarka esą nutrauks skandalų virtinę ir parodys rinkėjams tikrąjį į tautos išrinktųjų rūmus besiveržiančių politikų veidą. Tuo metu P. Gražulio kolegoms šis pasiūlymas kelia šypseną.

Žagintojo kaltė įrodyta pasitelkus melo detektorių

Atliekdamas ikiteisminį tyrimą išžaginimo byloje, Utenos apylinkės prokuratūros prokuroras Vigandas Jurevičius pasitelkė melo detektorių. Remiantis šio tyrimo rezultatais bei kitais byloje surinktais duomenimis, dviejų instancijų teismai pripažino 41 metų anykštėną kaltu dėl išžaginimo, pranešė Panevėžio apygardos prokuratūra. Anykščiuose gyvenantį S.V. į teisiamųjų suolą atvedė pasivažinėjimas su pažįstama mergina 2014 metų rudenį.
Kriminalai 2016-03-10

Pavydžios moters kontrolė: jokio žvilgsnio į kitas ir nuolatinis tikrinimas melo detektoriumi

 Debbi Wood, 42 metų Leičesterio (D. Britanija) gyventoja, savo sužadėtinį tikrina melo detektoriumi kiekvieną kartą, kai tik jis laiką leidžia ne namuose, rašo  dailymail.co.uk. Moteris yra kankinama paranojiškos baimės, jog 30-metis sužadėtinis Steve Wood ją gali išduoti. Tad D. Wood keletą kartų per dieną tikrina vyriškio telefoną, elektroninį paštą, banko ataskaitas. Jam draudžiama žiūrėti į moteris televizijoje ar žurnaluose.
2013-11-14

Pedofilijos byla: klausimai, kurie keliauja į Strasbūrą

„Teisminiai procesai dėl mano brolio a.a. Drąsiaus Kedžio dukrelės gyvenamosios vietos problemų persikėlė į Strasbūrą. Ką lems šie institucijų sprendimai: tiesą ar dar vieną manipuliaciją tiesa? Žingsnį link demokratinių žmogaus teisių grindimo ar dar vieną korumpuotų asmenų prasismelkimą į struktūras, kurios savo veiklą siekia remti europietiška teisine praktika? Tai bus sąžiningų Lietuvos pareigūnų veiksmai, pagrįsti morale ir etika ar bandymas visomis priemonėmis darkart įteisinti neteisingum...

Ar bus sukurtas tobulas melo detektorius?

Tam, kad sukurtume tobulus melo detektorius, kurie visuomet sugebėtų nustatyti ar žmogus meluoja, reikia dar daug informacijos apie mūsų smegenų veiklą, rašo BBC. 1996 metais išleistoje mokslinės fantastikos knygoje „Tiesos mašina“ („The truth machine“) rašoma apie tai, kaip mokslininkai sukuria prietaisą, gebantį nustatyti, kada žmogus meluoja šimtaprocentiniu tikslumu.
2012-04-08

Kas galėtų apgauti melo detektorių?

Aukščiausiu lygiu užvirusioje kovoje dėl atleistų Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) pareigūnų pastarosiomis savaitėmis populiariausiu šio skandalo sinonimu tapo liaudies melo detektoriumi vadinamasis poligrafas. „Ekonomika.lt“ domėjosi, ar šis bejausmis kompiuterinis įrenginys gali išsklaidyti abejones. Praėjusią savaitę Seimo Antikorupcijos posėdyje liudijo melo atpažinimo žinovė, Vilniaus universiteto dėstytoja Kristina Vanagaitė.

D. Raulušaitis: pasitarimo metu Generalinėje prokuratūroje pašalinių nebuvo

Seimo Antikorupcijos komisija šiandien visą dieną posėdžiauja ir apklausia Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) skandale dominuojančius asmenis. Po posėdžio Generalinio prokuroro pavaduotojas Darius Raulušaitis pareiškė, kad kai kurie komentatoriai kalbėdami apie tai, kas vyko Generalinės prokuratūros pasitarime, perlenkė lazdą. „Iš tiesų kaip asmuo, dalyvavęs tame pasitarime, galiu garantuoti, kad niekas iš pašalinių nebuvo užėjęs.
REKLAMA
REKLAMA

Antikorupcijos komisija apklausė poligrafo tyrimus atlikusius pareigūnus (papildyta 15:22)

(Papildyta 15:22 val.) Antradinį Seimo Antikorupcijos komisijoje toliau vyksta Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) skandale dominuojančių asmenų apklausa. Seimo antikorupcijos tyrimo komisijos delegacija lankėsi  Krašto apsaugos ministerijos Antrojo departamento patalpose, kur yra poligrafo prietaisas. Taip pat apklausai buvo kviečiami ir apklausas poligrafu atlikę pareigūnai.

V. Saladžiūnas: „melo detektoriaus“ tyrimo nerekomenduočiau naudoti šeimoje

Iki valandos trunkančio tyrimo poligrafu, dažniau vadinamo tiesiog „melo dedektoriumi“, duomenys yra slapti. Prieš tyrimą nekeliami jokie apribojimai, išskyrus draudimą vartoti alkoholį. Poligrafologas užduoda iš anksto parengtus klausimus, kurie gali kartotis, o pats tyrimas, esant reikalui, gali būti atliekamas kelis kartus.

Britai sukūrė veido išraišką skaitantį melo detektorių

Didžiojoje Britanijoje sukurtas melo detektorius, leidžiantis iš veido nustatyti, ar žmogus kalba tiesą. Įrenginį sudaro kamera ir šilumos sensoriai. Jų pagalba gautus duomenis analizuoja speciali kompiuterinė programa, kuri pagal veido išraišką, pirmiausia pagal akių judesius, turi nustatyti kas meluoja. Šilumos sensoriai fiksuoja kraujo cirkuliacija veide. Taip galima nustatyti žmogaus jaudulį, kuris gali atsirasti dėl bandymo nuslėpti informaciją.
2011-09-14

„Kia“ atstovas buvo bandomas melo detektoriumi

Ar tikrai septynių metų garantija yra reali, ar tai tik tušti žodžiai? Į tokius klausimus atsakinėjo „Kia“ atstovas Belgijoje Benoit Morren, o jo žodžius vertino bejausmis melo detektorius. Belgų „Kia“ padalinys sukėlė nemenką triukšmą, sugalvojęs itin ekstravagantišką būdą, kaip padaryti galą įvairioms kalboms apie kompanijos gaminamų automobilių garantijos veiksmingumą.
2011-06-27

Išrastas naujo tipo melo detektorius

Jutos valstijos universiteto (JAV) mokslininkai sukūrė naujo tipo poligrafą – melą fiksuojantį prietaisą. Jis veikia stebėdamas tiriamųjų žmonių akių obuolių judesius ir vyzdžių išsiplėtimą, teigiama universiteto pranešime. Be to, naujasis melo detektorius detektorius fiksuoja laiką, per kurį perskaitomas ir pakartojamas tiriamajam užduotas klausimas, registruoja, kiek trunka atsakymo apmąstymas, o taip pat fiksuoja  žmogui kalbant daromas klaidas.
2010-07-15

Iš Rusijos deportuoti šnipai bus tikrinami melo detektoriais

Dešimt Rusijos šnipų, kurie praėjusią savaitę buvo išsiųsti į Rusiją mainais į ten kalintus įtariamus Vakarų valstybių agentus, Maskvoje bus tikrinami melo detektoriais, šaltinius šalies žvalgyboje cituoja „Moskovski Komsomolec“. Visi deportuoti Rusijos šnipai netrukus po atskrydimo į Maskvą buvo nuvežtu į Rusijos užsienio žvalgybos būstinę. „Kol kas su šnipų komandos nariais dirba specialistai.
2010-07-13
Į viršų