m. kardišauskas
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. kardišauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. kardišauskas“.
Žiauriausi Lietuvos nusikaltėliai veržiasi iš Lukiškių kalėjimo
Kauno nusikalstamo pasaulio autoriteto Henriko Daktaro sėkmės įkvėpti žiauriausi šalies nusikaltėliai taip pat nori būti perkelti į Pravieniškių pataisos namus-atvirąją koloniją. Su prašymais iš Lukiškių kalėjimo-tardymo izoliatoriaus perkelti į pataisos namus teismus užplūdo net keli iki gyvos galvos nuteisti asmenys. Lengvesnio režimo sąlygų reikalauja „įspūdingą“ kriminalinę biografiją turintys nusikaltėliai.
Iki gyvos galvos nuteistas žudikas Markas Kardišauskas: gyvenimo sąlygos kalėjime – siaubingos
Markui Kardišauskui buvo vos 17 metų, kai jis atsidūrė Naujojoje Vilnioje esančioje psichiatrinėje ligoninėje. Būtent ten paauglys susipažino su prieš daugiau kaip du dešimtmečius Lietuvą šiurpinusios Psicho grupuotės vadeiva Sauliumi Skėriu. O tada prasidėjo sunkūs nusikaltimai, kurie M. Kardišauską atvedė į teisiamųjų suolą. Vagystės ir plėšimai buvo tik pradžia. Bausmės iki gyvos galvos M. Kardišauskas sulaukė už du nužudymus.
Gyvenimo būdas – žudyti žmones (3)
Pernai Lietuvoje kalėti iki gyvos galvos nuteisti septyni žmogžudžiai. Nors, atrodo, jų nusikaltimai skirtingi, tačiau jų gyvenimas panašus. Girtuoklystė nuo paauglystės, plėšimai, vagystės, muštynės. O štai dar trys iki gyvos galvos į kalėjimą pasiųsti nusikaltėliai priklausė banditų gaujai. Žudė spontaniškai Jau rašėme, kad panevėžietis Saulius Vidugirys ir kėdainietis Vitalijus Zaikinas įkalinimą iki gyvos galvos užsidirbo, kai nužudė kartu girtaujančius pažįstamus žmones.
Paskelbtas nuosprendis žiaurių žudikų gaujai
Vilniaus apygardos teismas ketvirtadienį paskelbė nuosprendį beveik šešis metus nagrinėtoje byloje. Trys banditai sulaukė paties griežčiausio nuosprendžio – laisvės atėmimo iki gyvos galvos. Jau trečia kolegija 105 tomų bylą, kurioje kaltinimai buvo pareikšti net 13 asmenų, Lietuvos generalinė prokuratūra Vilniaus apygardos teismui pateikė 2008 metais. Pirmas posėdis teisme įvyko 2008-ųjų gruodį. Bylos nagrinėjimas nuo pat pradžių vyko labai sunkiai. Jau į pirmą posėdį neatvyko net 5 advokatai.