limewire
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „limewire“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „limewire“.
„LimeWire“ Amerikos garso įrašų kompanijų asociacijai sumokės 105 milijonus dolerių
Failų apsikeitimo paslauga „LimeWire“ ir Amerikos garso įrašų kompanijų asociacija (RIAA) išsprendė konfliktą neteisminiu keliu.
2006-aisiais metais Amerikos garso įrašų kompanijų asociacija apkaltino „LimeWire“ savininkus autorinių teisių pažeidimu.
„LimeWire“ nereikės mokėti trilijonų dolerių
13 garso įrašų kompanijų („Arista“, „Atlantic“, „BMG Music“, „Capital“, „Elektra“, „Interscope“, „Laface“, „Motown“, „Priority“, „Sony BMG“, „UMG“, „Virgin“ ir „Warner Brothers“) pareikalavo iš failų keitimosi tinklo „LimeWire“ kompensacijos už kiekvieną nelegaliai atsisiųstą failą, atsižvelgiant į atsisiuntimų skaičių. Tačiau JAV teisėja Kimba Wood nusprendė, kad kompensacija turi būti išmokėta vieną kartą, nepriklausomai nuo to, kiek žmonių arba kiek kartų buvo atsisiųstas failas.
Failų apsikeitimo tinklalapiui pateiktas trilijonų dolerių ieškinys
Bendrovė, atstovaujanti 13 garso įrašų kompanijų interesams, pateikė JAV teismui ieškinį, reikalaudama už neteisėtą 200 milijonų muzikinių kompozicijų platinimą failų apsikeitimo tinklalapiui „LimeWire“ skirti baudą, rašo „P2P Net“. Baudos dydis gali siekti net 30 trilijonų dolerių.
Į Niujorko apylinkės teismą paduotame dokumente nurodoma, kad baudos dydis už vieną kompoziciją gali siekti nuo 750 iki 150 tūkstančių dolerių.
Nelegaliai muziką siunčia beveik pusė internautų
Interneto paslaugų tiekėjos „Tiscali“ Didžiojoje Britanijoje atliktas tyrimas parodė, kad beveik pusė internautų (46 proc.) nelegaliai internete siunčiasi muziką, naudodamiesi tokiomis programomis kaip „BitTorrent“ ar „Limewire“.
Apklausa parodė, kad trys iš keturių interneto vartotojų žino, kokie muzikos gavimo būdai yra legalūs, o kokie – ne. Tačiau pusė vartotojų tikina, kad muzikos industrija deda per mažai pastangų tikindama, jog nelegalus muzikos siuntimasis yra neleistina veikla.
Naujo viruso „Ymeak.A“ grėsmė
IT įmonė „Aideta“ įspėja vartotojus apie žaibišku greičiu plintantį kompiuterinį virusą „Ymeak.A“. Kiekviena šio viruso kopija atsitiktinai pasirenka vardą iš visų dokumentų ar programų vardų srauto. Taip šis virusas apsimeta patrauklia programa, kurią bet kuris per klaidą gali parsisiųsti ir įdiegti į kompiuterį.„Šis virusas plinta ypač sparčiai, mat kompiuterio vartotojui prisistato kaip vienos iš populiarių programų instaliavimo failas.