kroll

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kroll“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kroll“.

Moldovos ekspremjeras sulaikytas dėl bankų aferos

Moldovos ekspremjeras ketvirtadienį vakare buvo sulaikytas dėl korupcijos skandalo, susijusio su daugiau nei milijardo JAV dolerių dingimu. Šis skandalas, pramintas „amžiaus afera“, išprovokavo masinius protestus ir nusmukdė nacionalinės valiutos vertę. Buvusį premjerą Vladą Filatą parlamente sulaikė pareigūnai iš Moldovos kovos su korupcija agentūros.
2015-10-16

Skurdžioji Moldova „pametė“ milijardą JAV dolerių: gresia bankų nemokumas ir biudžeto žlugimas

 Milijardas dolerių yra didelė suma Moldovoje, Europos neturtingiausioje valstybėje, - ypač kai tokia suma dingsta. Antikorupcinių tarnybų prokurorai ir auditoriai iš JAV tikrina buhalterinius įrašus, ieškodami užuominų apie mįslingus pervedimus, o šis tyrimas smarkiai temdo šalies, siekiančios tapti Europos Sąjungos nare, reputaciją. Tas skandalas gali netgi sutrikdyti 3,5 mln. gyventojų turinčios šalies bankų veiklą.
2015-04-08

Detektyvų agentūra, kurios informacija pasinaudojo „Snoro“ administratorius?

„Snoro“ administratoriumi su metine 1,68 mln. eurų alga tapo konsultacinės bendrovės „Zolfo Cooper“ vyresnysis partneris Simonas Freakley - buvęs kompanijos „Kroll“ vadovas. Pastaroji kompanija 2009 metų pabaigoje surinko visą įmanomą informaciją apie „Konvers group“, jos savininkus Antonovus bei „Snoro“ banką, rašo portalas Telegraf.lv. Portalas daro prielaidą, kad būtent pasinaudodamas „Kroll“ tarnybine informacija S. Freakley padėjo Lietuvai nacionalizuoti „Snoro“ banką.
2011-11-21

„Kroll“ ataskaita apie „Snorą“ ir jo akcininką A. Antonovą

Laikinasis banko „Snoras“ administratorius Simonas Freakley buvęs ilgametis konsultacijų bendrovės “Kroll” vadovas. Būtent ši įmonė daugiau kaip prieš metus atliko „Snoro“ akcininko Vladimiro Antonovo ir jo valdomos „Convers“ grupės reputacijos tyrimą. Ekonomika.lt pateikia šios bendrovės tyrimo išvadas. „Mūsų tyrimo metu buvo analizuojama visa turima su subjektais susijusi vieša informacija rusų, latvių, lietuvių, olandų ir anglų kalbomis.

Elektroninės vagystės pirmą kartą pranoko fizines

Pirmą kartą kompanijos labiau kenčia ne nuo fizinių, o nuo elektroninių vagysčių, pranešė konsultacinė bendrovė „Kroll“. Šiemet net 27,3 proc. bendrovių pranešė apie elektroninio turto ar informacijos vagystes, tuo tarpu fizinių vagysčių atvejų tebuvo 27,2 proc. Per pastaruosius 12 mėnesių buvo pastebimas vis didėjantis internetinių sukčių aktyvumas bei tobulėjančios jų taikomos priemonės. Lyginant su 2009 metų duomenimis, elektroninių vagysčių atvejų padaugėjo 8 proc.
2010-10-21
Į viršų