Justine Elizabeth Murdock

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Justine Elizabeth Murdock“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Justine Elizabeth Murdock“.

Lietuvos rekordą pagerinusi Justine Murdock į finalą nepateko

Belgrade (Serbija) vykstančiame Europos plaukimo čempionate apmaudžiai į finalą nepateko Lietuvos atstovė Justine Elizabeth Murdock. Ji 100 m plaukimo nugara pusfinalyje 0.01 sek. pagerino šalies rekordą (1:01.59), bet liko 9-a, o į finalą pateko 8 dalyvės. J.E.Murdock iki 8-os vietos ir patekimo į finalą trūko 0.08 sek. Tiesa, 50 m plaukime nugara jau buvo susiklosčiusi panaši situacija.
2024-06-21

Justine Elizabeth Murdock finale liko 8-a, Danas Rapšys peržengė pusfinalio laiptelį

Belgrade (Serbija) vykstančiame Europos plaukimo čempionate pirmą kartą karjeroje finale startavo Lietuvos atstovė Justine Elizabeth Murdock. Neseniai Lietuvai atstovauti pradėjusi 21-erių sportininkė moterų 50 m plaukimo nugara finale liko 8-a. J. E. Murdock nepavyko dar kartą pagerinti Lietuvos rekordo. Lietuvos atstovė finale distanciją įveikė per 28.86 sek. Kaip ir prognozuota, auksą iškovojo airė Danielle Hill (27.73). 24-erių sportininkei tai kol kas didžiausia karjeros pergalė.
2024-06-20

Perplaukimą laimėjusi Justine Elizabeth Murdock kovos dėl Europos čempionato medalių

Europos plaukimo čempionate išvysime dar vieną Lietuvos atstovę. Dėl mėdalio varžysis moterų 50 m plaukimo nugara rungties perplaukimą laimėjusi Justine Elizabeth Murdock. Mūsiškė su sportininke iš Serbijos Katarina Milutinovič trečiadienį atrankoje pasidalino 8-9 vietas, tad šiandien teko išsiaiškinti, kuri sportininkė galėtų plaukti finale, jei atsilaisvintų vieta.
2024-06-20

Du lietuviai pateko į Europos plaukimo čempionato pusfinalius

Trečiadienį Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiame Europos plaukimo čempionate Justine Elizabeth Murdock ir Andrius Šidlauskas sėkmingai pateko į asmeninių rungčių pusfinalius. Moterų 50 m plaukimo nugara kvalifikacijoje J. E. Murdock distanciją įveikė per 28,95 sek. ir bendroje įskaitoje pasidalijo 8 vietą su dane Julie Kepp Jensen. Stipriausiai ryte pasirodė airė Danielle Hill (27.98). Vyrų 200 m plaukimo krūtine atrankoje A. Šidlauskas nuotolį įveikė per 2 min. 14 sek.
2024-06-19

Danas Rapšys Nyderlanduose pateko į dar vieną finalą

Eindhovene, Nyderlanduose, vykstančiose „Eindhoven Qualification Meet“ plaukimo varžybose į vyrų 100 m plaukimo laisvu stiliumi A finalą šeštadienį pateko Danas Rapšys. Lietuvos plaukikas distanciją įveikė per 49,55 sek. ir atrankoje užėmė septintą vietą. Su geriausiu rezultatu į finalą pateko olandas Stanas Pijnenburgas (48,60 sek.). D. Rapšio asmeninis šios rungties rekordas yra 49,00 sek.