jonas bjorkmanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jonas bjorkmanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jonas bjorkmanas“.

Turnyro Cincinatyje starte – latvio Ernesto Gulbio pergalė

Šiąnakt JAV uostamiestyje Cincinatyje prasidėjo ATP „Masters“ serijos turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,615 milijonų dolerių. Sėkmingai varžybas pradėjo 53-ioji pasaulio raketė Latvijos teniso žvaigždė 19-metis Ernestas Gulbis, pirmajame rate per 1 valandą 25 minutes 7:6, 6:2 susitvarkęs su suomiu Jarkko Nieminenu, ATP reitinge užimančiu aukštą 29-ą vietą.
2008-07-29

„Rogers Cup“ turnyre – šokiruojantis šveicaro R. Federerio fiasko

Toronte vykstančio „Rogers Cup“ teniso turnyro, kurio prizinį fondą sudaro  2,615 milijonų dolerių, antrajame rate sensacingą pralaimėjimą patyrė varžybų favoritu laikytas vis dar pirmosios pasaulio raketės savininkas Rogeris Federeris. Šveicarų maestro vadinamas teniso vunderkindas iš Bazelio visų trijų setų pareikalavusioje dvikovoje neatsilaikė prieš 23-ejų metų prancūzą Gillesą Simoną, kuris pajėgiausių planetos tenisininkų klasifikacijoje kol kas užima 22 poziciją.
2008-07-24

„Roland Garros" teniso turnyre dominuoja ispanai

Paryžiaus „Roland Garros" kortuose tęsiasi atvirasis Prancūzijos teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Vyrų vienetų varžybų favoritas šveicaras Rogeris Federeris pirmojo rato mače 6:4, 6:4, 6:3 nugalėjo amerikietį Samą Querrey, vienuoliktoji raketė čekas Tomašas Berdychas 6:1, 6:0, 6:0 sutriuškino australą Robertą Smeetsą, o dvyliktas pagal reitingą ispanas Tommy's Robredo 5:7, 6:4, 6:1, 6:4 įveikė argentinietį Guillermo Corią.
2008-05-26

Marselio teniso turnyro ketvirtfinalyje - du švedai

Prancūzijoje tęsiasi ATP serijos "Open 13" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 510 tūkst. eurų.Ketvirtadienį vienetų varžybų aštuntfinalyje švedas Jonas Bjorkmanas 6:1, 6:0 sutriuškino italą Andreasą Seppį, o kitas Švedijos tenisininkas Robinas Soederlingas 6:4, 7:5 nugalėjo tautietį Thomą Johanssoną.
2007-02-15

"Masters Series" vyrų teniso turnyre Paryžiuje - lyderių pergalės

Prancūzijos sostinėje tęsiasi ATP serijos "Masters Series" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,45 mln. eurų. Antradienį pergales šešioliktfinalyje iškovojo bei į aštuntfinalį pateko lyderiai. Varžybų favoritas ispanas Juanas Carlosas Ferrero (Chuanas Karlosas Fereras) 7:6 (9:7), 6:4 nugalėjo korto šeimininką Nicolasą Mahutą, o antroji turnyro raketė amerikietis Andy Roddickas (Endis Rodikas) 7:6 (7:4), 7:6 (7:4) įveikė rumuną Victorą Hanescu.
2003-10-29

Paryžiaus "Masters Series" vyrų teniso turnyre švedą pakeis britas

Kitą savaitę Prancūzijos sostinėje vyksiančiame 2,24 mln. eurų prizų fondo ATP serijos vyrų teniso turnyre švedą Thomą Johanssoną pakeis britas Timas Henmanas. Apie tai pirmadienį oficialiai informavo varžybų organizatoriai. Švedijos tenisininkas - 2002 metų atvirojo Australijos čempionato nugalėtojas - dalyvauti turnyre Paryžiuje atsisakė dėl kairiojo kelio traumos.
2003-10-21

Favorito pergalė atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse

Paryžiaus ""Roland Garros" kortuose vykstančiame atvirajame Prancūzijos teniso čempionate varžybų favoritas 22 metų australas Lleytonas Hewittas (Leitonas Hjuvitas) antradienį pirmojo rato mače po 3 valandas ir 15 minučių trukusios kovos 6:4, 6:1, 6:7 (6:8), 6:3 nugalėjo metais vyresnį amerikietį Brianą Vahaly.