išsiblaškymas
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „išsiblaškymas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „išsiblaškymas“.
Bandelių kepyklėlėje rastas vokas su pinigais sukėlė konfliktą
Bandelių kepyklėlės pardavėjos rankose – vokas, o jame – šimtai eurų. Ant voko ranka užrašyta, kad pinigai skirti Matui mokslams. Šį voką kepyklėlėje prieš savaitę pametė išsiblaškiusi klientė. „Tą voką pastebėjo moteris, atėjusi apsiprekinti. Jinai pakėlė tą vokelį ir pamatė, kad ten yra 400 eurų. Aišku, aš iš tikrųjų pasimečiau tokioj situacijoj, nežinojau, ką daryti“, - pasakoja pardavėja Džžiuljeta. Moteris, radusi voką, jau buvo pasirengusi pinigus pasaugoti.
Prancūzų išsiblaškymas valstybei kasmet atsieina 11,5 mlrd. eurų
Valdas Papievis, LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt Prancūzai paskaičiavo, kiek laiko ir pinigų atima prancūzų išsiblaškymas. Vienos apklausos duomenimis, per savo gyvenimą prancūzai 2,5 mėnesio ieško kur nors padėtų, pamirštų, o kartais iš viso pamestų daiktų. Paskaičiavus šį laiką pagal minimalų darbo atlygį už valandą, Prancūzija dėl savo šalies gyventojų išsiblaškymo kasmet patiria 11,5 mlrd. eurų nuostolių.
25 siaubingi dalykai, kurie nutinka, jei per mažai miegate (II)
1942-aisiais žmonės vidutiniškai miegodavo po 8 valandas, o štai dabar šis vidurkis nukrito iki 6.8 valandų. Tuo tarpu gydytojai rekomenduoja miegui skirti nuo 7 iki 9 valandų. Beveik 40 % amerikiečių miega mažiau nei 7 valandas, apie 70 milijonų Amerikos gyventojų turi miego sutrikimų. Visi žinome, kaip svarbu gerai išsimiegoti, tačiau dažnai nepastebime, kiek dalykų pakrypsta į blogąją pusę, jei miegui skiriate nepakankamai laiko.
Išsiblaškiusi karta: kaip dirbti efektyviai?
Dažnai žmonės skundžiasi susiduriantys su daugybe trukdžių, kurie neleidžia jiems susikaupti ir dirbti. Dėl išsiblaškymo tenka dirbti daug stipriau, nes yra be reikalo išnaudojama nemažai laiko, rašo inc.com. Naujienų portalas aiškinosi, ką reikėtų daryti, kad dirbtume efektyviai. Didelis išsiblaškymas Mokslininkai savo tyrimų metu aiškinosi, kaip maksimaliai išnaudoti savo potencialą.
„Atsipūtęs“ sunkvežimio vairuotojas
Šiame labai trumpame vaizdelyje užfiksuotas labai greitas lengvojo automobilio iškrovimo iš sunkvežimio-evakuatoriaus būdas.
Mirtinas išsiblaškymas: muzikos besiklausanti mergina traukinį pastebėjo likus akimirkai iki smūgio
Praėjusį mėnesį Maskvos priemiesčiuose tragiškai žuvo 20-metė. Veronika ėjo per bėgius draudžiamoje vietoje ir užsidėjusi ausines garsiai klausėsi muzikos. Mašinistas dar bandė signalais perspėti užsisvajojusią merginą, tačiau iš vaizdo įrašo matyti, kad mergina traukinį pamatė tik likus kelioms akimirkoms iki smūgio. Tai jau antra jaunos merginos mirtis tą patį mėnesį Rusijoje beveik identiškomis aplinkybėmis.
Avarijas sukelia ir prigimtiniai refleksai
Senas ir diskutuotinos prasmės posakis, kad „visi vyrai vienodi“, puikiai tinka kalbant apie ilgų kojų keliamus pavojus eismo saugumui. Tai vienodai pavojinga ir ramiems Skandinavijos šalių gyventojams, ir Amerikos vairuotojams, ir gražiausių moterų apsuptyje gyvenantiems lietuviams.
Pamesti daiktai: kai išsiblaškymas virsta rimtais nuostoliais
Taupus moka du kartus. Posakis vertas dėmesio. O šį posakį perfrazavus – žioplas irgi moka du, o gal ir daugiau kartų – taip pat nebūtų prašauta pro šalį. Lietuvoje viena po kitos, tarsi grybai po lietaus, kūrėsi interneto svetainės, kuriose žmonės gali skelbti apie pamestus ir rastus daiktus. Kiekvieną dieną atsiranda po kelis tokius įrašus.
Kaip vairuotojui priimti milžinišką informacijos kiekį?
Per vieną valandą statistinis vairuotojas 7 kartus perjungia radijo bangas ir daugiau negu 10 kartų kažko ieško (pavyzdžiui, akinių nuo saulės), tuo pat metu vairuodamas automobilį. Nors šie veiksmai trunka tik sekundę, vairuotojas praranda dešimtis informacijos vienetų apie tai, kas vyksta kelyje. Vairavimo instruktoriai primygtinai rekomenduoja į vieną sudėtingiausių kasdieninių užsiėmimų – automobilio vairavimą – žiūrėti atsakingai.