ingos nausėdienės
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ingos nausėdienės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ingos nausėdienės“.
LLRI: pensijų reformą reikia ne stabdyti, o plėsti
Lietuvos gyventojai mano, kad į jų asmeninę pensijų sąskaitą turėtų būti pervedama vidutiniškai 11,2 proc. socialinio pensijų draudimo įmokų, t. y. dvigubai daugiau, nei galima dabar.
Pasak tyrimų bendrovės RAIT valdybos pirmininkės Ingos Nausėdienės, analizuojant dirbančių ir nedirbančių respondentų atsakymus, reikšmingo skirtumo tarp atsakymų nėra, tiek vieni, tiek kiti norėtų, kad į jų asmeninę pensijų sąskaitą būtų pervedamas panašus procentas (atitinkamai 10,9-11,6 proc.
LLRI: Ar tikrai medicina yra „nemokama“?
Tik kas ketvirtas Lietuvos gyventojas (25 proc.) yra oficialiai ar neoficialiai nemokėjęs už sveikatos paslaugas.
Iš tų, kurie yra mokėję neoficialiai, ateityje, jeigu prireiktų operacijos, neoficialiai mokėtų net 87 proc.
Bendrovė RAIT ir Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI) vykdo bendrą projektą, kurio siekis išsiaiškinti, ką gyventojai mano įvairiais ekonominės politikos klausimais.
LLRI ir RAIT: ką mano žmonės apie pelno mokestį?
Gyventojų apklausos rezultatai parodė, kad gyventojai supranta, kad pelno mokesčio našta tenka būtent jiems, o ne įmonėms.
Tyrimų bendrovė RAIT ir Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI) vykdo bendrą projektą, kurio siekis išsiaiškinti, ką gyventojai mano įvairiais ekonominės politikos klausimais.
Vykstant diskusijoms apie pelno mokesčio taikymo alternatyvas, rugsėjo mėn. atliktos reprezentatyvios gyventojų ir įmonių savininkų ir vadovų apklausos.
Viršvalandžių dirbti nesibodime
Tyrimų bendrovė RAIT ir Lietuvos laisvosios rinkos institutas vykdo bendrą projektą, kurio siekis - išsiaiškinti, ką gyventojai mano įvairiais ekonominės politikos klausimais. Apie tai rašo „Respublika“.
Liepos mėnesį atliktoje reprezentatyvioje apklausoje buvo siekiama išsiaiškinti, kiek valandų per savaitę žmonės sutiktų dirbti už tam tikrą atlyginimą.
Ketvirtadalis milijardo - perniek
280 mln. litų - tiek pinigų valstybė sutaupytų, jeigu socialinės paramos neskirtų tiems, kuriems ji nereikalinga. Taip mano kai kurie ekspertai.
Valdžiai ieškant, iš kur paimti 200 mln. litų pedagogų atlyginimams didinti, 280 mln. litų per metus pagal įstatymą atsiranda kišenėse tų žmonių, kuriems jokios pagalbos nereikia. Taip teigia Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI), komentuodamas tyrimų bendrovės RAIT atlikto gyventojų tyrimo duomenis.