indonezijos lomboko
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „indonezijos lomboko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „indonezijos lomboko“.
Azijoje dėl pandemijos įstrigęs lietuvis: į mus bado pirštais ir neleidžia apsistoti hosteliuose
Anglijoje gyvenantis lietuvis Marius Alseika dar prieš penkis mėnesius su savo drauge brite Olivia išsiruošė į kelionę po Pietryčių Aziją. Vaizdo tinklaraščius su patarimais „backpackeriams“ (liet. keliautojams su kuprinėmis) kurianti pora savo kelionę pradėjo judviejų jau pamėgtoje Indonezijos saloje Lomboke, vėliau persikėlė į Vietnamą, o iš jo motociklu leidosi į dar nepažintą Laoso Demokratinę Respubliką.
Pražūtinga stichija sugriovė dešimtis tūkstančių namų, žuvusiųjų – šimtai
Indonezijos Lomboko salą sukrėtęs žemės drebėjimas nusinešė 387 gyvybes, šeštadienį pranešė šalies valdžia ir pridūrė, kad, po nelaimės praėjus beveik savaitei, šimtams tūkstančių namų netekusių žmonių tebetrūksta švaraus vandens, maisto ir vaistų. Smarkus 6,9 balo žemės drebėjimas, kurio židinys buvo negiliai, praėjusį sekmadienį visame Lomboke sugriovė dešimtis tūkstančių namų, mečečių ir verslo pastatų. Nelaimė salą ištiko praėjus vos savaitei po kito žemės drebėjimo, per kurį žuvo 17 žmonių.
Indoneziją sukrėtė pakartotiniai požeminiai smūgiai: aukos skaičiuojamos šimtais
Indonezijos Lomboko salą, praėjusią savaitę nuniokotą smarkaus žemės drebėjimo, ketvirtadienį sukrėtė galingas pakartotinis smūgis, pranešė Jungtinių Valstijų geologijos tarnyba (USGS). 5,9 balo požeminis smūgis, kurio židinys buvo negiliai, sukrėtė Lomboką ketvirtadienį. Pakartotinio smūgio epicentras buvo šiaurės vakarinėje salos dalyje, nurodė USGS. „Žemės drebėjimas buvo stipriai juntamas.
Indonezijoje po drebėjimo ant ugnikalnio šlaitų įstrigę žygeiviai ėmė leistis žemyn
Indonezijos Lomboko saloje pirmadienį žygeivių grupės pradėjo leistis veikiančio ugnikalnio šlaitais žemyn po ankstesnę dieną čia įvykusio žemės drebėjimo ir jo sukeltų nuošliaužų, dėl kurių ant kalno liko įstrigę daugiau nei 500 turistų ir vedlių. Sekmadienį kurortinę salą supurtęs 6,4 balo stiprumo žemės drebėjimas ir virtinė pakartotinių smūgių ant Rindžanio šlaitų išjudino tonas akmenų ir purvo, blokavusių tarp turistų itin populiarius žygių maršrutus.