heteroseksualai
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „heteroseksualai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „heteroseksualai“.
Atvira moters išpažintis: po 32 metų santuokoje vyras pasakė, kad yra homoseksualus
66 metų Teresa Upton, laimingai ištekėjusi 32 metus, patyrė tikrą šoką, kai jos vyras atskleidė, kad palieka ją dėl kito vyro. Ji papasakojo savo įspūdingą istoriją.
Tai buvo tipiškas tingus šeštadienio rytas. Teresa su vyru Lee, kaip įprastai, savaitgalį ilgai miegojo, gėrė arbatą, kai netikėtai vyras žmonai įteikė užklijuotą voką, ant kurio buvo parašyti žmonos vardas ir pavardė.
„Tai tau“, – pasakė jis. Neturėjau nė menkiausio supratimo, kas tai.
Slovėnijos parlamentas legalizavo tos pačios lyties porų santuokas ir įsivaikinimą
Slovėnijos parlamentui antradienį legalizavus tos pačios lyties asmenų santuokas, šalis tapo pirmąja Rytų Europoje, suvienodinusia gėjų ir heteroseksualių asmenų porų teises.
Konstitucinis Teismas dar liepą nusprendė, kad tos pačios lyties asmenų poros gali tuoktis ir įsivaikinti, bet antradienio žingsniu tai oficialiai įteisinama.
Pataisytas įstatymas buvo priimtas 48 balsais. 29 parlamentarai balsavo „prieš“, vienas susilaikė.
Ministras: kariuomenėje gali tarnauti ir heteroseksualūs, ir homoseksualūs asmenys
Lietuvos kariuomenė nediskriminuoja pagal lytinę orientaciją ir joje gali tarnauti tiek heteroseksualūs, tiek homoseksualūs asmenys, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas. Taip jis trečiadienį Seime žurnalistams komentavo žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją, esą šauktiniams pateikiamu psichologiniu testu siekiama atsijoti homoseksualius asmenis. „Mūsų visuose įstatymuose ir įsakymuose nėra jokios diskriminacijos lytinės orientacijos klausimu.
Analinis seksas populiarėja tarp heteroseksualų (N-18)
JAV Ligų kontrolės centras fiksuoja ir analizuoja daugybę amerikiečių kasdienybės detalių, tačiau jo pateiktose analizėse visada įdomiausia ir daugiausia dėmesio sulaukianti dalis būna apie gyventojų seksualinio gyvenimo ypatumus – tokius kaip vaisingumas, lytiškai plintančios ligos ir pan. Kitaip sakant, visada smalsu įlįsti į svetimą miegamąjį ir palyginti jį su savuoju. Naujausi duomenys pateikiami remiantis 13 459 vyrų ir moterų, 15–44 metų, apklausų rezultatais.
Sočio olimpinių žaidynių boikotas – kas čia ne taip?
Geopolitika.lt Ateinančios Sočio žiemos olimpinės žaidynės jau dabar vadinamos brangiausiomis per visą olimpiadų – tiek žiemos, tiek vasaros – istoriją. Tačiau pastaruoju metu tarptautinėje žiniasklaidoje svarstoma – dalyvauti jose ar nedalyvauti? Ar pasaulio sporto ir politikos arena turėtų sureaguoti į naująjį Rusijos įstatymą, nukreiptą prieš seksualines mažumas, ir nedalyvauti olimpiadoje? Atsakymas: ne.
Visa tiesa apie biseksualumą (N-18)
Seksualinė patirtis tiek su vyrais, tiek su moterimis gali būti normalus dalykas augant. Vis dėlto, kai kurie žmonės ir vėliau jaučia, kad jie negali riboti savęs viena lytimi – jiems reikia ir heteroseksualių, ir homoseksualių santykių.
Biseksualai yra žmonės, kuriuos lygiai taip pat seksualiai traukia abi lytys – ir vyrai, ir moterys. Ši visiškai subalansuota seksualinė pirmenybė iš tikrųjų gali būti taikoma vos keletui žmonių.
Britanijos valdžia uždraus naudoti žodžius „vyras“ ir „žmona“ oficialiuose dokumentuose
Dėl Didžiojoje Britanijoje planuojamų reformų, kuriomis siekiama leisti tos pačios lyties santuokas, iš oficialių dokumentų dings žodžiai „vyras“ ir „žmona“. Dokumentai turės būti pakeisti taip, kad nebūtų manoma, jog susituokusi pora yra vyras ir moteris. Privačiam sektoriui taip pat bus liepta pritaikyti savo dokumentaciją ir duomenų bazes, kuriose naudojami minėti žodžiai, skelbia Britanijos spauda.
Siūloma leisti registruoti partnerystę seksualinėms mažumoms (papildyta 16:24)
Seimo narė, socialdemokratė Marija Aušrinė Pavilionienė Seimo posėdžių sekretoriate įregistravo įstatymo projektą, kuriuo sudaroma sąlyga poroms teisiškai įtvirtinti bendrą gyvenimą arba partnerystę.
Tačiau įstatymo projekte nenurodoma, kad įstatymas būtų skirtas reguliuoti tik vyro ir moters bendrą gyvenimą nesusituokus, o aiškinamajame rašte užsimenama, jog Strasbūro teismas 2003 m. yra konstatavęs, kad teisę į šeimos gyvenimą turi tiek skirtingų, tiek tos pačios lyties asmenų šeimos.