fotošopą
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fotošopą“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fotošopą“.
Įrodymai kalba patys už save: vyras įamžino Lochneso pabaisą ir tai sudrebino internetą
Ian Bremner – fotografas, kuris sugalvojo padaryti fotosesiją netoli škotų ežero. Jis tikrai nesvajojo užfiksuoti to, ką užfiksavo. Befotografuodamas gamtą jis pamatė kai ką vandenyje, kas užgniaužė jo kvapą. Tolumoje jis pamatė padarą, panašų į milžinišką gyvatę. Vyras nepasimetė, jis nutaikė fotoaparatą į būtybę ir paspaudė mygtuką. Grįžęs namo jis įsikėlė nuotraukas į kompiuterį ir priartino padarą. Be jokių abejonių – tai legendomis apipinta Lochneso pabaisa.
Fotošopo melas: nuotraukos atskleidžia žiaurią pramogų pasaulio pusę
Egzistuojantys grožio standartai – daug kartų diskutuota ir gąsdinanti tema. Jauni žmonės, stebintys garsiausius pramogų pasaulio atstovus, labai greitai susižavi švytinčia oda, baltais dantimis ir visada tvarkingais plaukais. Vis dėlto išvydus žurnalų nuotraukas labai dažnai pamirštame, kad vaizdas neatitinka realybės. Tokią skaudžią tiesą atspindi ir šios visame pasaulyje žinomų moterų nuotraukos, kurios atskleidė virtuvės užkulisius.
Sensacija atsikirto kritikams: Monika Šalčiūtė įkėlė jos natūralumą įrodantį video
Interneto sensacijos, šokėjos Monikos Šalčiūtės žinomumas neblėsta. Tai iš dalies lemia ir gausus sekėjų būrys, vis randantis progą pakomentuoti ar supeikti daug dėmesio sulaukiančią merginą. Internautams labai dažnai užkliūna ir Monikos nuotraukos, kuriose sekėjai teigia matantys nuotraukų retušavimo padarinius.
Kas sieja fotografiją ir septynias didžiąsias nuodėmes
Agnė Kairiūnaitė, LRT Klasikos laida „Manasis aš“, LRT.lt Dabartinių žmonių norą be paliovos fotografuoti galima sieti su didžiosiomis nuodėmėmis, pavyzdžiui, tingumu, sako Kauno technologijos universiteto kultūros industrijų ir fotografijos dėstytoja Ornela Ramašauskaitė. „Mes, kaip realybės turistai, nebeprivalome niekur keliauti. O jei keliaujame, duodame ataskaitas – nusifotografuojame prie kažkurių objektų, kad įrodytume, jog prie jų buvome. Tarsi pliusiukus susidedame“, – svarsto ji.