ekstravertai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ekstravertai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ekstravertai“.

Būdas, kaip uždari žmonės gali paleisti emocijas

Dažnai psichologai ir kiti specialistai kalba apie tai, jog susikaupusias viduje emocijas derėtų vienaip ar kitaip išleisti. Ekstravertai – atviresni žmonės, dažniausiai, tai daro išsikalbėdami, verkdami, juokdamiesi. Jiems nėra sunku išsakyti viduje susikaupusius jausmus. Visgi uždaresni, intravertiški žmonės, vienaip ar kitaip irgi turėtų paleisti emocijas, antraip jos kaupsis, gali pasirodyti net fiziniame lygmenyje, pakenkti žmogaus sveikatai. Tik štai tokiems asmenims yra sunkiau.
2017-09-08

NASA: ilgalaikėse kosminėse misijose ekstravertai keltų problemų

Naujausio NASA užsakyto tyrimo rezultatai byloja, kad ilgalaikėje kosminėje misijoje (pvz., į Marsą) įgulai, kurios sudėtyje būtų ekstravertas, grėstų rimti nemalonumai ir krizės, rašo „LiveScience.com“. DePaulo universiteto (Čikaga, JAV) psichologijos profesorė Suzanne Bell su kolegomis grupelėms apžvelgė ankstesnių tyrimų metu imituotas situacijas, artimas toms, kurias galėtų patirti ilgalaikę kosminę misiją (pvz., kelionė į Marsą) atliekantys astronautai.
2014-06-17

Norite pažinti žmogų? Užduokite tinkamus klausimus

Liaudies išmintis byloja: kaip šauksi – taip ir atsilieps. O praktinė patirtis primena: koks klausimas – toks ir atsakymas. Ne veltui frazės „kaip laikaisi“, „ką veiki“ (o neatsiejama gyvenimo dalimi tapus mobiliesiems telefonams – dar ir „kur esi?“) tapo klasikiniais kalbėjimo apie nieką arba paviršutiniško bendravimo pavyzdžiais. Tiesą sakant, tas paviršutiniškas bendravimas ne visada laikytinas neigiamu reiškiniu. Ne paslaptis – kartais tenorime užmegzti formalų kontaktą, ir tiek.
2012-11-18

Atviri biurai žudo darbo našumą

Psichologų Gregory Feisto ir Michailo Čikšentmichalio teigimu, didžioji dalis kūrybingų žmonių yra intravertai, nes vienu metu jie gali susitelkti tik ties viena užduotimi, rašo „Business Insider“. Mokslininkų atradimas turėjo didžiulės įtakos architektams, kuriantiems darbo erdves biuruose. Tyrimas atskleidė, kad atviruose biuruose kūrybingi žmonės jaučiasi išsiblaškę, sutrikę ir nesaugūs.
2012-01-20
Į viršų