Dovydas Laimutis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Dovydas Laimutis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Dovydas Laimutis“.

„Energija“ antrą dieną iš eilės identišku rezultatu nusileido „Mogo/RSU“

OHL Baltijos ledo ritulio čempionate antrą dieną iš eilės pralaimėjimą patyrė Elektrėnų „Energija“. Antrą dieną iš eilės vykusiose rungtynėse su „Mogo/RSU“ Elektrėnų atstovai vėl liko be taškų. Šį kartą galutinis rungtynių rezultatas Elektrėnuose fiksavo varžovų pergalę 7:2. Priminsime, jog vakar vykusias rungtynes latviai irgi laimėjo 7:2 Jau pirmasis kėlinys leido „Mogo/RSU“ įgyti solidžią persvarą.
2024-10-06

Po antros pergalės „Energija“ atsidūrė arti kito IIHF Kontinentinės taurės etapo

Elektrėnų „Energija“ tęsia sėkmingą pasirodymą IIHF Kontinentinės taurės turnyre. Antrojo turo rungtynės elektrėniškiai 6:1 nugalėjo „Jaca“ atstovus iš Ispanijos. Po dviejų turų jie yra vienintelė komanda turinti maksimalų taškų skaičių ir atsidūrė labai arti kito turnyro etapo. Įtikinamai žaidusi Lietuvos čempionė oponentams leido pasižymėti tik paskutinę susitikimo minutę. Šiose rungtynėse „Energiją“ į priekį vedė Eimanto Noreikos, Dovydo Laimučio ir Mato Čyvo trijulė.
2024-09-21

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė lieka be pergalių – pralaimėta estams

Lietuvos jaunimo rinktinė patyrė antrąjį pralaimėjimą Kaune vykstančiame keturių komandų turnyre. Penktadienį Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė Kauno ledo rūmuose 3:8 nusileido Estijos bendraamžiams. Lietuviams tai buvo antroji nesėkmė, o estai iškovojo antrąją pergalę. Rungtynės lietuviams prasidėjo nesėkmingai. Jau ketvirtąją rungtynių minutę Davidas Timofejevas daugumoje pasiuntė ritulį į Danieliaus Vavilavo ginamus vartus (03:28, rez. perd.