brūkšninis kodas
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brūkšninis kodas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brūkšninis kodas“.
Inovatyvūs technologiniai sprendimai lazerių industrijoje
Vienas iš pirmųjų lazerio pritaikymų kasdieniniame naudojime yra brūkšninio kodo skaitytuvas, kuris pirmą kartą pristatytas 1974 metais, o vėliau pasirodžius kompaktinių diskų grotuvams bei lazeriniams spausdintuvams, lazerių naudojimas įvairiose srityse ėmė smarkiai didėti.
Pasaulinės lazerių rinkos tyrimai rodo, kad artimiausiu metu jos laukia rimtas augimo bumas.
30 stebinančių faktų apie dalykus, į kuriuos paprastai neatkreipiame dėmesio (II)
Tęsinys Grandininiai pjūklai buvo išrasti padėti moterims per gimdymą
Jeigu sujungtume visus kada nors pagamintus „Oreo“ sausainius į vieną liniją, tai jie 5 kartus pasiektų Mėnulį ir gįžtų atgal
Kiekvieną dieną reikia nukirsti 27 tūkst.
Idėjos, labiausiai pakeitusios verslą ir pasaulį
Kokia yra gera verslo idėja ir kaip galima pasakyti, kad ji pranoksta savo laikmetį? Ir kodėl vienos, priimtos praeityje, keičia verslą šiandien, o kitos – ne? „The Financial Times“ specialiame leidinyje skelbia geriausias inovacijas, kurios pakeitė šiandieninio verslo veidą. Atviro išplanavimo biurai. Šiandien nevaržomos archtektūros biurai tampa miesto gyvenimo dalimi ir nebeprimena senos kabinetų sistemos.
Mirė brūkšninio kodo išradėjas N. Vudlandas
Mirė vienas brūkšninio kodų išradėjų Normanas Vudlandas (Norman Woodland), informuoja BBC. N. Vudlandas mirė sekmadienį savo namuose JAV valstijos Naujojo Džersio valstijoje, Edžvoterio mieste, sulaukęs 91-erių metų. Pasak velionio dukters Suzan Vudland (Susan Woodland), pastaraisiais metais jos tėvas sirgo Alzhaimerio liga. Savo išradimą N. Vudlandas užpatentavo Jungtinėse Valstijose 1952 metais kartu su kolega Bernardu Silveriu (Bernard Silver), kuris mirė prieš 49-erius metus.
Visa tiesa apie brūkšninį kodą
Nors brūkšninis kodas – nesenas išradimas, jis jau yra tapęs neatskiriama civilizacijos dalimi. Kodavimas – paprastas būdas numeruoti, identifikuoti bei kontroliuoti prekes, dokumentus, krovinius. Tačiau tuo viskas nesibaigia – vadinamieji barkodai jau suteikiami ir gyvybės formoms.
Išradimas, užkariavęs visą pasaulį
Kartais kai kurie svarbūs atradimai net specialistams atrodo nieko verti – ypač tie, kurie geba keisti žmonijos istoriją.
Kiaušialąstės ir embrionai bus žymimi brūkšniniu kodu
Nemaža visuomenės dalis kritiškai žvelgia į dirbtinio apvaisinimo metu pasireiškiančias „selekcijos" tendencijas, kai šiomis paslaugomis besinaudojantys ir jas teikiantys asmenys jas paverčia tarsi eiliniu apsipirkimu parduotuvėje. Tačiau tikriausiai mažai kas galėjo numanyti, jog ateis diena, kada kiaušialąstės ir embrionai bus pradėti koduoti brūkšniniu kodu.