breguet
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „breguet“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „breguet“.
Ką reiškia laikrodžių pavadinimai?
1541 metais pačios griežčiausios protestantizmo atmainos – kalvinizmo įkūrėjas Žanas Kalvinas savo pasekėjams, t.y., visiems Šveicarijos miesto Ženevos gyventojams uždraudė nešioti brangenybes. Būtent nuo tada laikrodžiai ir tapo tikros prabangos ženklu – nes juos Kalvinas tiesiog užmiršo įtraukti į draudžiamų aksesuarų sąrašą… Galbūt todėl Šveicarija ir yra neatsiejama nuo laikrodžių. Belieka tik išsiaškinti, ką reiškia jų pavadinimai.
Ką reiškia laikrodžių pavadinimai?
1541 metais pačios griežčiausios protestantizmo atmainos – kalvinizmo įkūrėjas Žanas Kalvinas savo pasekėjams, t.y., visiems Šveicarijos miesto Ženevos gyventojams uždraudė nešioti brangenybes. Būtent nuo tada laikrodžiai ir tapo tikros prabangos ženklu – nes juos Kalvinas tiesiog užmiršo įtraukti į draudžiamų aksesuarų sąrašą...
Galbūt todėl Šveicarija ir yra neatsiejama nuo laikrodžių. Belieka tik išsiaškinti, ką reiškia jų pavadinimai.
„Swatch“ įkūrėjas: „Nekenčiu laiko. Bet ir myliu jį“
Genialiajam Nicolas G. Hayekui, prieš 25 metus sukūrusiam „Swatch“ koncepciją ir prikėlusiam Šveicarijos laikrodžių pramonę naujam gyvenimui, neseniai sukako 80 metų. Pokalbis su juo – apie grožį, varginančius „small talk“ ir gana savotišką požiūrį į laiką.
Libane gimęs 80-metis yra ne tik vienas iš „Swatch Group“ įkūrėjų, bet ir sėkmingas verslininkas, per pastaruosius 25 metus visame pasaulyje sugebėjęs parduoti 400 mln. „Swatch“ laikrodžių.
Swatch prabanga
„Omega“, „Tissot“, „Longines“, „Certina“, „Rado“, „Breguet“ su brilijantais ir be, ant solidžių verslininkų riešų skaičiuoja laiką šių vardų savininko „Swatch Group“ naudai.
2007 metų grupės grynasis pelnas išaugo iki 2,25 mlrd. litų. Šiuo metu Šveicarijos kompanija „Swatch Group“ yra didžiausia laikrodžių gamintoja pasaulyje.
„Swatch Group“ yra oficialus Olimpinių žaidynių laikrodininkas ir duomenų operatorius Atėnų, Turino, Pekino ir kitų miestų Olimpiadose.
Statuso ženklai
Padėtis apgailėtina. Žmonės miniomis plūsta skųstis, interneto psichologams rašo ilgiausius laiškus, gatvėse vaikšto prisispaudę prie namų fasadų ir atsargiai dairosi. Jie nebemato, kas yra kas pagal socialinės hierarchijos pakopas. Nebemato tiesiogiai.
Kaip buvo seniau? Prieš Antrąjį pasaulinį karą? Kostiumo, laikrodžio ir dviračio savininkas be išlygų patekdavo į pasiturinčiųjų kategoriją. O sovietmečiu? 1979 metais mokiniai, mūvintys džinsus, atrodė lyg astronautai.
Už Kirkorovo laikrodžio vagystę – treji metai kalėjimo
Novosibirsko Železnodorožno rajono teismas nuteisė ketvirtadienį trejus metus kalėti Liliją Muchomadejevą, pripažinęs ją kalta pavogus asmeninių daiktų, tarp jų "Breguet" markės laikrodį, iš dainininko Filipo Kirkorovo per koncertą Novosibirske 20006 metais.Kaip pranešė "Interfax" korespondentas iš teismo salės, L. Muchomadejeva buvo pripažinta kalta dėl vagystės stambiu mastu.Nuosprendyje nurodoma, kad bausmę ji turės atlikti bendrojo režimo kolonijoje.