bert roesems

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bert roesems“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bert roesems“.

T. Vaitkus dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo šešioliktas

Šešioliktąją vietą Belgijoje pasibaigusiose trijų etapų daugiadienėse "KBC Driedaagse van De Panne-Koksijde" dviratininkų lenktynėse užėmė "Discovery Channel" ekipos narys Tomas Vaitkus, o "Jartazi Promo Fashion" komandai atstovaujantis Vytautas Kaupas tarp 159 finišavusių dalyvių buvo 111-as.
2007-04-05

Antrajame dviratininkų lenktynių Belgijoje etape T. Vaitkus buvo trečias

Belgijoje vykstančių daugiadienių "KBC Driedaagse van De Panne-Koksijde" dviratininkų lenktynių antrajame etape trečias finišavo bei iš aštuonioliktosios vietos į šešioliktąją bendrojoje įskaitoje pakilo "Discovery Channel" ekipos narys Tomas Vaitkus. Trečiadienį 227 km distancijoje Lietuvos dviratininkas finišavo kartu su etapo nugalėtoju italu Daniele Bennati bei antrąją vietą užėmusiu australu Graeme`u Brownu - po 5 valandų 30 minučių ir 32 sekundžių.
2007-04-05

Dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje Tomas Vaitkus finišavo keturioliktas

Dvidešimt antrą kartą sekmadienį (10.19) Prancūzijoje vykusiose "Chrono des Herbiers" dviratininkų lenktynėse keturioliktąją vietą užėmė "Landbouwkrediet" komandai atstovaujantis Tomas Vaitkus. Lietuvis 48,1 km distancijos atskiro starto finiše 3 minutes ir 48 sekundes pralaimėjo nugalėtojui vokiečiui Micheliui Richui: 1. Michael Rich (Vokietija) 1:00:232. Bert Roesems (Belgija) atsiliko 32 sek.
2003-10-20

Tomas Vaitkus dviratininkų lenktynėse Olandijoje užėmė antrąją vietą

Sekmadienį Olandijoje pasibaigusiose antrosiose trijų dienų tarptautinėse "GP Erik Breukink" dviratininkų lenktynėse antrąją vietą užėmė "Landbouwkrediet-Colnago" komandos narys lietuvis Tomas Vaitkus T.Vaitkus lenktynėse sugaišo 11 valandų 57 minutes 27 sekundes ir vos dvi sekundes pralaimėjo nugalėtoju tapusiam olandui Erikui Dekkeriui. Nuo nugalėtojo atsilikęs šešiomis sekundėmis trečiąją vietą užėmė austras Bernardas Eiselis (Bernardas Aizelis): 1. Erik Dekker (Olandija) 11 val.