Anželika Terliuga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Anželika Terliuga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Anželika Terliuga“.

Pasaulio žaidynių auksą laimėjusi ukrainietė pasakojo: „Treneris žuvo po raketos smūgio“

Birmingame (JAV) vykstančiose pasaulio žaidynėse aukso medalį Ukrainai iškovojo Anželika Terliuga. Moterų karatė svorio kategorijoje iki 55 kg ji tapo B grupės nugalėtoja, pusfinalyje 8:1 nugalėjo amerikietę Trinity Allen, o finale 1:0 įveikė egiptietę Ahlam Youssef. Po pergalės finale A. Terliuga dėkojo amerikiečiams, kurie palaiko Ukrainą, besiginančią nuo Rusijos atakų.