adobe photoshop
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „adobe photoshop“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „adobe photoshop“.
„Izitru“ paslauga leis sužinoti, ar nuotrauka nėra padirbta
Sukurti pasitikėjimo vertą nuotrauką su „Adobe Photoshop“ nėra jau taip sudėtinga. Žinoma, patyrusi eksperto akis padirbtą kadrą atskirs, tačiau kodėl gi šio darbo neatlikus kompiuteriniams algoritmams? Paslauga „Izitru“ leidžia padaryti būtent tai: užtenka čia įkelti nuotrauką, ir „Izitru“ įvertins, ar didelė tikimybė, jog ji buvo modifikuota. Panašios programos egzistavo ir anksčiau, tačiau jomis nebuvo taip paprasta naudotis.
„Adobe Photoshop“ suderintas su 3D spausdintuvais
Bendrovės „Adobe“ programoje „Adobe Photoshop“ įdiegtas suderinamumas su 3D spausdinimo technologija, pranešė „The Next Web“. Naujosios „Photoshop CC“ versijos vartotojai gali tiesiogiai įsikelti iš interneto parsisiųstus, iš 3D skenerio gautus ar iš 3D modeliavimo programos importuotus 3D objektus, sakoma pranešime. Pasak „Adobe“ atstovų, iki šiol egzistavo atotrūkis tarp modeliuojamo 3D turinio ir didelės kokybės 3D spausdintuvams būtinų duomenų.
Kūrybinių industrijų specialybė: mados klyksmas ar perspektyvi ateitis?
2008 m. Vilniaus Gedimino technikos universitete startavo nauja specialybė – kūrybinės industrijos. Studijos programos aprašymas skamba viliojančiai ir daug žadančiai. Jaunimogidas.lt pamėgino išsiaiškinti ir sužinoti daugiau apie šią sparčiai populiarėjančią specialybę.
Kūrybinės industrijos teoriškai
Programos aprašymas puslapyje studijos.
Vaistas nuo senatvės
Pasirodo, jis išrastas dar prieš ketvirtį amžiaus, yra laisvai prieinami, vadinasi „Adobe Photoshop“. Jį vartoja garsiausios pasaulio moterys ir vyrai, o režisierius Jesse Rostenas gana išsamiai aiškina apie jo poveikį.
Fotoshop by Adobé from Jesse Rosten on Vimeo.
TOP 12: žvaigždės neapdirbtos „Photoshop'u“
Būti žvaigžde, yra menas. Tai reikalauja nuolat atrodyti žaviai ir įspūdingai. Deja, nuotraukose matomos įžymybės ne visada yra tokios pat žavios realiame gyvenime.
Angelina Jolie, Madonna, Salma Haeyk, Beyonce - tik keletas moterų, kurios fotografuodamosi mados žurnalams ir kitiems leidiniams nekukliai pareikalauja „prašau, tik nuimkite tai, kad nereikalinga“. Kaip atrodo tikrieji mums žinomų moterų veidai, neapdirbti „Photoshop'u“?
Parengta pagal theberry.com medžiagą.
Kaip atrodo tikroji Madonna?
Jau nebe pirmą kartą įsitikiname, jog žvaigždės, kuriomis taip žavimės, be nuotraukų redagavimo programų pagalbos atrodo gerokai baisiau, nei galėtume pagalvoti.
Madonna, žavinti lieknomis kūno ir gražiomis veido linijomis, nėra nei pirmoji, nei paskutinioji, kurios fotosesijoms naudojama PhotoShop programa. Deja, žvelgiant jau spaudai paruoštas ir tikrąsias nuotraukas, skirtumas pasirodo didesnis, nei gali būtų pamanyti... Žiūrim!
Parengta pagal visboo.com medžiagą.
„Photoshop“ katastrofos: dizaineriai tikriausiai pamišo!
„Photoshop“ - galingiausias ginklas šalinant trūkumus, tačiau kartais juo besinaudojantys dizaineriai nueina per toli irišnyksta arba atsiranda keletas "laisvų" galūnių.
Rinkoje – daugiafunkcė kompiuterinė pelė su 18 mygtukų
Bendrovė „WarMouse“ sukūrė pirmąja daugiafunkce kompiuterine pele, skirta itin plačiam programinės įrangos rinkiniui, vadinamą „OpenOffice Mouse“ manipuliatorių.
Ši kompiuterinė 400 – 1600 taškų colyje raiškos pelė turi 18 programuojamų mygtukų, galinčių veikti 3 skirtingais „Key“, „Keypress“ ir „Macro“ režimais, ir analoginę vairalazdę su pasirenkamais 4, 8 ir 16 klavišų komandų režimais. Joje taip pat yra ratukas bei 512 KB vidinės „flash“ atminties.
Gamintojo nuotr.
„Photoshop“ evoliucija
Garsioji programa „Adobe Photoshop“ gimė 1987 m. – ji buvo skirta „Macintosh“ kompiuteriams, vadinosi „Display“ ir, suprantama, buvo visiškai nepanaši į dabartinę. Šiame pasakojime apie „Photoshop“ evoliuciją nuo 1988 iki 2009 m. programos gerbėjai gali pamatyti, kaip keitėsi jos išvaizda ir funkciniai įrankiai, kol pasiekė maksimaliai ištobulintą dabartinį pavidalą.
Mažytė kompanija į teismą padavė „Microsoft“, „Apple“ ir „Google“
Mažytei Mičigane (JAV) įsikūrusiai kompanijai „Cygnus Systems Inc.“ neseniai buvo pripažintos nuosavybės teisės į naršymui kompiuteriuose naudojamų sumažintų failų vaizdų, angliškai dar žinomų „thumbnails“ pavadinimu, patentą.
Kompanija tai nedelsdama atšventė... į teismą paduodama didžiausias tokią technologiją naudojančias kompanijas.
„Cygnus Systems Inc.
REKLAMA
REKLAMA
Universalus monitorius fotografui: kaip neapsirikti?
Ieškodamas tinkamo monitoriaus, aplankiau ne vieną parduotuvę, keliasdešimt interneto forumų ir apžvalgų svetainių, perskaičiau šimtus, o gal net tūkstančius vartotojų atsiliepimų.
Prisipažinsiu, esu labai reiklus vartotojas, todėl ieškodamas reikiamo, o ypač brangesnio daikto, skiriu daug (o kartais net ir per daug) laiko pasiūlos tyrimams. Šį kartą mano akiratyje atsidūrė monitorių rinka – su laiku atsirado poreikis pasikeisti ilgai turėtą 19 colių monitorių.
„Nikon D700“ – profesionalų „kurstytojas“
Maloniausia tema pasakojant apie „Nikon D700“ – vaizdo kokybė. Galima drąsiai tvirtinti, kad nuo šiol diskusija „Skaitmena prieš siaurą juostą“ nutraukiama.
Vasaros viduryje pristatytas naujas skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas „Nikon D700“ nėra atnaujinta anksčiau gaminta kamera, o konceptualiai naujas kūrinys. Jo techninės charakteristikos sudomins ne vieną profesionalą. Tikimės, kad ir mūsų pastabos kažkam bus naudingos.
Naujasis „Photoshop“ išnaudos vaizdo spartintuvų galimybes
Naujoji grafikos redagavimo programos „Adobe Photoshop“ versija CS4 darbiniu pavadinimu „Stonehenge“ išnaudos 3D vaizdo spartintuvų galimybes, praneša „TG Daily“.
Leidinio teigimu kai kurios „Photoshop CS4“ galimybės buvo pademonstruotos bendrovės „Nvidia“ būstinėje pristatant naujuosius sprendimus. Daugiabranduolinių procesorių ir galingų 3D spartintuvų dėka „Photoshop CS4“ praktiškai akimirksniu didindavo ir sukiodavo 442 megapikselių raiškos atvaizdą, kurio dydis buvo beveik buvo 2 GB.
Algio Griškevičiaus „fotošopas“ (foto, video)
Pavadinime vaizdo kūrimo programa „Adobe Photoshop“ kabutėse atsirado ne todėl, kad ji lyg ir neteisėtai sulietuvinta, o sąmoningai, todėl, kad šio menininko fotografijose fotošopo nėra. A. Griškevičius realybę modifikuoja savo reikmėms tik tapyboje, o savo fotografijose paradoksalias situacijas kuria realybėje. Jei A. Griškevičiui reikia, kad akmuo nuotraukoje taptų balionu, jis gauna keltuvą, kuris pakelia luitą. Pakelia taip, kad drąsi mergaitė po juo jaustųsi saugiai.