Išrinkti aštuoni „Vaikų balso 2011“ nugalėtojai
Beveik keturis mėnesius trukęs TV3 projektas „Vaikų balsas 2011“ baigėsi. Antrąją Šv. Velykų dieną tiesioginiame eteryje buvo išrinkti ir paskelbti nugalėtojai. Superfinale išdalintos aštuonios statulėlės. Mažųjų žiūrovų nuomone, geriausiu atlikėju pripažintas Marijus Mikutavičius (1616 balsai). Jis nurungė Laurį Reiniksą (1475) ir Nojų Bartašką – Bartą (1118).
 
Atsiimdamas „Vaikų balso“ apdovanojimą Marijus juokaudamas svarstė: „Vaikams dažniausiai patinka tokie patys vaikai arba seneliai. Aš tubūt  panašėju į Kalėdų senelį ir Velykų bobutę“.

„Metų atlikėja“ vaikai išrinko Eglę Jurgaitytę (1928). „Vaikų Eurovizijos“ žvaigždė aplenkė Liną Joy (727) ir anksčiau „Vaikų balso“ rinkimuose nepralenkiamą Mią. Ji liko trečia su 621 balsais.   

Geriausia grupe išrinktas Kauno „Šampaninis“ choras su Raigardu Tautkumi (1747). Projekto vedėjas Mindaugas Stasiulis specialiai „Vaikų balsui“  Kauno chorą pervadino „limonadiniu“. Dėl metų grupės titulo superfinale varžėsi ir Bjelle su „Peru“ (747) ir Kvinta (722).
 
„Metų daina“ pripažinta L. Reinikso „Bėgu bėgu“ (2091). Lietuvoje sparčiai populiarėjantis latvis pralenkė M. Mikutavičiaus hitą „Aš tikrai mylių Lietuvą“ (1722),  Bjelles „Brolužį“ (816) ir Atlantos „Niekas nebaisu“ (393).

„Metų šokėjais“ balsavusieji išrinko duetą „Justas ir Justas“ (952). Įtemptoje kovoje bendravardžiai šokėjai už borto paliko Augustę su Matu (899) ir Gaudrę Kazlauskaitę (601).
 
Balsuodami internete vaikai dar iki superfinalo rinko „Metų TV žvaigždę“. Ja tapo projektų „Šok su manimi“ ir „Chorų karai“ vedėja Jurgita Jurkutė (3884). Ji pralenkė šmaikštuolį „Tu gali šokti“ teisėją Jurijų Smoriginą (457) ir „Lietuvos talentų“ vedėją bei „Simpsonų“ įgarsintoją Džiugą Siaurusaitį (1630).

Akivaizdu, kad  prieš superfinalą savo šansus laimėti vertinęs J. Smoriginas buvo teisus: „Manau, kad mane nurungs grožis ir jaunystė“.

„Metų knyga“ išrinkta Kristinos Gudonytės „Blogos mergaitės dienoraštis“ (2093). Ji nurungė ne tik Rimanto Černiausko „Vaikai ir vaiduokliai“ (569), bet ir pasaulinį superhitą J.K. Rowling „Harį Poterį“ (1470).

„Metų filmu“ pripažintas „Bjaurusis aš“ (2375). Į titulą taip pat pretendavo „Haris Poteris ir mirties relikvijos“ (1964) bei „Alisa stebuklų šalyje“ (1835).
  Lankytojų komentarai (7)
Komentavo silvija, on 2011-08-03 10:40
nelabai blogai :zzz
Komentavo Inesė, on 2011-10-03 21:55
Kas galėjo pagalvot kad taip visi subalsuosB-)
Komentavo Kornelija, on 2011-10-03 21:58
Neteisinga kad eglė jurgaitytė gavo statulėlia aš jos nekenčiau ir nekesiu:-@
Komentavo Kornelija, on 2011-10-03 22:01
Neteisinga kad eglė jurgaitytė gavo statulėlia aš jos nekenčiau ir nekesiu:-@
Komentavo Evil Green Goblin, on 2011-10-06 19:08
Haris Poteris geresnis! Ir knyga ir filmas geresnis už anuos. 
Eglė Jurgaitytė tik šokinėja ir spiegia savo balseliu, o ne dainuoja. 
Ir šampaninis choras nevertas laimėti buvo, nors ir kiti konkurentai ne ką geresni buvo. 
Žodžiu, beveik nieko gero nelaimėjo tie vertieji, tik Lauris Reiniks, na Marijonas Mikutavičius dar irgi normaliai, gal dar kas.
Komentavo Dalia, on 2011-11-04 22:46
Juokingiausia tai, kad pirmas komentaras parašytas praėjus gal 4 mėn. po balsavimo pabaigos :grin O rezultatai tikrai juokingi. Nors tai parodo ir balsų skaičius - tik pusės nugalėtojų balsai viršija 2000 ;) Jei tik pati kiekvienais metais nepamirščiau atiduot savo balsą :p
Komentavo greta, on 2011-12-20 14:22
man patinka egle bet labiuo milita daikerite jos daina degu degu ritmu

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code

 Skaityti toliau..
 
„Vaikų balso“ superfinalas: Mia trečią kartą pretenduoja į apdovanojimą
Dainininkė ir naujo TV3 serialo „Kas nori nužudyti Mią?“ žvaigždė Vilija Pilibaitytė-Mia trečią kartą gali gauti „Vaikų balso“ apdovanojimą geriausios metų atlikėjos kategorijoje. Balandžio 25-ąją įvyksiančiame projekto superfinale paaiškės, ar jai pavyks pelnyti daugiau simpatijų nei Eglei Jurgaitytei ar Linai Joy.
 Skaityti toliau..
 
„Vaikų balso“ intriga: M. Mikutavičius ar „Olialia pupytės“?
Šį penktadienį, balandžio 22-ąją, 19.10 val. paskutinė TV3 projekto „Vaikų balsas“ laida. Keturis mėnesius trukusį savaitinių laidų maratoną vainikuos balandžio 25-ąją įvyksiantis superfinalas.

Paskutinėje laidoje paaiškės dar dvi dainos, kurios pretenduos į geriausios metų vaikų dainos titulą. Prie Atlantos „Niekas nebaisu“ ir Laurio Reiniks „Bėgu bėgu“ dainų prisijungti dar gali: Bjelle ir PERU su kūriniu „Brolužis“, Mia su hitu „Apie tave“, Marijus Mikutavičius su „Aš tikrai myliu Lietuvą“, „Olialia pupytės“ su debiutine grupės daina „O lia lia pupytės“ arba atlikėjas Mažas ir jo daina „Emilija“.  

Kurios dainos keliaus į superfinalą, nuspręs TV žiūrovai. Vaikų komisija šį kartą turės tik patariamąjį balsą.  

Spalvingame ir intriguojančiame „Vaikų balso“ superfinale bus išdalinti aštuoni apdovanojimai. Be metų dainos geriausiais pretenduoja tapti – atrankas įveikusios grupės: „Kvinta“, Bjelle ir PERU, „Šampaninis“ choras su Raigardu Tautkumi.

Geriausiu atlikėju – TV3 projekto „Tu gali šokti“ vedėjas Marijus Mikutavičius, Nojus Bartaška – Bartas ir Lauris Reiniks, o mylimiausia atlikėja – Mia, Eglė Jurgaitytė ir Lina Joy.

Dėl geriausio šokėjo titulo varžysis: Gaudrė Kazlauskaitė, Augustė ir Matas, „Justas ir Justas“.    

Mylimiausia TV žvaigžde pretenduoja tapti: projektų „Chorų karai“ ir „Šok su manimi“ vedėja Jurgita Jurkutė, „Simpsonų“ balsas ir „Lietuvos talentų“ vedėjas Džiugas Siaurusaitis bei „Tu gali šokti“ komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas.

Dėl „Metų filmo“ varžosi: „Haris Poteris ir mirties relikvijos“, „Bjaurusis aš“, „Alisa stebuklų šalyje“, o geriausia vaikų knyga pretenduoja tapti: J. K. Rowling „Haris Poteris“, Kristinos Gudonytės „Blogos mergaitės dienoraštis“ ir Rimanto Černiausko „Vaikai ir vaiduokliai“.   

Nugalėtojus superfinale taip pat nulems tik žiūrovų balsai, o pats balsavimas bus nekomercinis.

„Vaikų balsas 2011“ – penktadieniais 19.10 val. per TV3.
„Vaikų balso 2011“ superfinalas – balandžio 25 dieną 19.00 val. tiesiogiai per TV3.


 Skaityti toliau..
 
Daugiau: