Nyderlanduose vykstančiose tarptautinėse šuolių į vandenį varžybose „Eindhoven Diving Cup 2023“ Lietuvos atstovai ir toliau demonstruoja puikius pasiekimus. Antrąjį aukso medalį čia iškovojo vilnietis Martynas Lisauskas. B dalyvių grupėje jaunasis sportininkas buvo pats geriausias šuolių į vandenį nuo 3 m tramplino rungtyje.

Teisėjai lietuvio atliktus šuolius įvertino pirmąją vieta ir 405,20 balo. Likusias prizines vietas užėmė Italijos atstovai Davide Barberi (387.90) ir Nicolo Lintozzi (358.55).

Kiti du mūsų šalies sportininkai Svajūnas Cechanavičius (295.75) ir Kiril Baziuk (286.30) šioje rungtyje užėmė atitinkamai 12-ą ir 13-ą vietas tarp 21 pasirodžiusio sportininko.

Priminsime, kad ketvirtadienį M. Lisauskas iškovojo auksą ir šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje.

Savo medalių kraitį penktadienio varžybose papildė ir dar vienas vilnietis Sebastian Konecki. Lietuvos sportininkas vyrų šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje pelnė sidabrą (jau antrąjį šiose varžybose).

Jo atliktą šuolių programą teisėjai įvertino 294,70 balo.

Nugalėjo geriausiai pasirodęs Stefano Belotti (345.65) iš Italijos.

Iš viso šioje rungtyje startavo septyni sportininkai.

Ryte sėkmingai merginų (A gr.) šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino kvalifikacijoje pasirodė dvi lietuvės. Urtė Valeišaitė (317.35) čia užėmė šeštą vietą, o Vita Šlajūtė (302.50) buvo vienuolikta.

Abi vilnietės pateko į finalinį šios rungties dvyliktuką.

Atrankoje geriausiai pasirodė Manou Meulebeek (342.15).

Finale U. Valeišaitė buvo 6-a (325,9 balo), o V.Šlajūtė – 8-a (315,9). Triumfavo Rebecca Ciancaglini (368,85).