Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje startavo pusfinalio etapas, kuriame susitikimas tarp Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Real“ baigėsi rezultatu 2:2.

Rungtynes nuo pat pirmųjų minučių agresyviai pradėjo aikštės šeimininkai ir per pirmąsias 20 susitikimo minučių atliko 6 smūgius, du iš jų buvo į vartų plotą.

Tiesa, pirmasis įvarti skriejo 24-ą minutę, kai pasižymėjo Vinicius ir išvedė svečius į priekį 1:0.

Antrajame kėlinyje šeimininkai greitai išlygino rezultatą, kai 53-ią minutę įvartį pelnė L. Sane.

Po šio įvarčio Vokietijos klubas pagavo gerą ritmą ir jau 57-ą minutę rezultatą persvėrė Harry Kane`as 2:1.

Visgi Madrido komanda neketino pasiduoti ir 83-ią minutę prie 11 m žymos stojęs Vinicius išlygino rezultatą.

Primename, kad atsakomosios rungtynės Madride įvyks gegužės 8 d.