Bruklino „Nets“ (25/13) dar laukia sugrįžtančio Kevino Duranto, tačiau tai netrukdo skinti pergales. Ekipa namuose 121:109 (23:29, 35:26, 30:31, 33:23) nugalėjo Bostono „Celtics“ (19/18).

Nugalėtojų gretose žibėjo Kyrie Irvingas. Įžaidėjas pelnė 40 taškų. „Celtics“ klube rungtyniavęs atletas po rungtynių parodė pagarbą savo buvusiems kolegoms.

Jam gerai talkino Jamesas Hardenas, kuris pelnė 22 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Rungtynės klostėsi taškas į tašką iki ketvirtojo kėlinio, tačiau tada „Nets“ spurtavo ir per mažiau nei 3 minutes padidino pranašumą iki dviženklio (100:90).

Svečiai prieš „Visų žvaigždžių“ buvo pagavę gerą bangą – laimėjo ketverias rungtynes iš eilės. Visgi jų pergalių serija krito, o „Nets“ triumfavo trečią sykį paeiliui.

Bruklino komandos žvaigždė Kevinas Durantas dėl traumos praleido 10 rungtynes iš eilės. Komanda vis dar laukia ir naujojo pirkinio Blake'o Griffino prisijungimo.

„Nets“: K. Irvingas 40, J. Hardenas 22, Landry Shametas 18, Joe Harrisas 12, Jeffas Greenas 11 taškų.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 31, Marcusas Smartas 19, Danielis Theisas 17, Jaylenas Brownas 13, Kemba Walkeris 11 taškų.