„Sevilla“ UEFA Europos lygos pusfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse po pratęsimo 2:1 įveikė Turino „Juventus“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą.

Federico Gatti 15-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Youssefas En Nesyri 25-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Wojciechas Szczesny sėkmingai atrėmė kamuolį.

Marcosas Acuna 31-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau W.Szczesny dar kartą apgynė savo saugomus vartus.

Dušanas Vlahovičius 65-ąją minutę puikiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0.

Suso 71-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir išlygino susitikimo rezultatą 1:1.

Jesusas Navasas per pridėtą rungtynių laiką atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai.

Per pagrindinį rungtynių laiką komandoms išsiaiškinti nugalėtojo nepavyko, todėl pastarosios turėjo žaisti pratęsimą.

Pratęsimo pradžioje Erikas Lamela 95-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Sevilla“ naudai 2:1.

D.Vlahovičius 99-ąją minutę išsilaisvinęs iš varžovų gynybos atliko smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Bono.

M.Acuna 116-ąją minutę buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, bei „Sevilla“ liko žaisti dešimtyje.

Tuo tarpu atsakomasis susitikimas tarp „Bayer“ ir „AS Roma“ baigėsi be įvarčių, o tai leido žengti Italijos klubui į šio turnyro finalą.

Moussa Diaby 12-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Sardaras Azmounas 36-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau Rui Patricio meistriškai atrėmė kamuolį.

Jeremie Frimpongas 66-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Jonathanas Tah 79-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo pasiaukojančiai sužaidęs varžovas.

S.Azmounas 81-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

J.Frimpongas 85-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį blokavo varžovas ir nukreipti kamuolio į vartus nepavyko.

„Bayer“ šiame susitikime iš viso atliko net 23 smūgius, kai tuo tarpu „AS Roma“ futbolininkai vos 1.

Primename, jog „AS Roma“ pusfinalio pirmajame susitikime namuose triumfavo minimaliu rezultatu 1:0.