Pergalių seriją iki trijų Eurolygoje pratęsė Maskvos CSKA (3/1) komanda, kurios gretose rungtyniauja Marius Grigonis.

Maskviečiai šį kartą namuose 78:76 (17:21, 25:21, 15:15, 21:19) pranoko Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/2) komandą ir nutraukė jos dviejų pergalių atkarpą.

M.Grigonis dėl nugaros skausmų šioms rungtynėms nebuvo registruotas.

Didžiąją mačo dalį priekyje buvo svečiai iš Serbijos. Štai trečiajame kėlinyje jie turėjo 8 taškų pranašumą (42:50). Vis dėlto, to nepakako.

Dar prieš ketvirtą kėlinį aikštės šeimininkai atstatė pusiausvyrą (57:57).

Lemiamo ketvirčio pradžioje surengė spurtą 6-0 ir šovė į priekį (67:59). Nors serbai dar sugrįžo į mačą (71:71), tačiau dar viena maskviečių atkarpa, šįsyk 7:0, galutinai padėjo tašką susitikime (78:71).

Baigiantis mačo laikui serbai dar švelnino skirtumą su paskutinėmis sekundėmis, tačiau išsigelbėti nepavyko – 78:76.

CSKA: Willas Clyburnas 18 (3/10 dvit., 3/7 trit., 3/4 baud.), Aleksejus Švedas 16, Johannesas Voigtmannas 12, Joelas Bolomboy 11, Iffe‘as Lundbergas 8, Nikita Kurbanovas 5.

„Crvena Zvezda“: Nate‘as Woltersas 16 (5/6 dvit., 2/4 trit.), Ognjenas Kuzmičius 14 (7/7 dvit., 7 atk. kam.), Nikola Kaliničius 11, Ognjenas Dobričius ir Nikola Ivanovičius po 10.